امروز 27 مرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه فرهنگیان / رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97
رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97

رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97
5 (100%) 1 vote

آیا از رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97 اطلاع دارید ؟ به دلیل فراهم بودن شرایط کاری متقاضیان دانشگاه فرهنگیان، اکثر داوطلبان به دنبال آگاهی از رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان هستند. بنابراین برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان می توانند، با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را در رابطه با رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97 در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با سامانه می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

بنابراین داوطلبان با مطالعه مقاله ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان می توانند اطلاعات لازم در رابطه با شرایط پذیرش و لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

رتبه لازم جهت قبولی در دانشگاه فرهنگیان 97

بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام و تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارند، توجه داشته باشند برای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان باید در کنکور سراسری  ثبت نام نمایند و در صورت کسب  تراز بالای 7000 در کارنامه ای که برای داوطلب صادر می شود، می توانند با انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان در الویت اول می توانند، در صورت داشتن رایط لازم در دانشگاه فرهنگیان تحصیل نمایند.

شرط سنی داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 22 سال تمام تغییر کرد.  بنابراین در صورت کسب تراز بالای 6500 و معدل کل دیپلم بالای 15 می توانند در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند.

در صورت داشتن سوال در رابطه با رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان و دیگر رشته های آموزشی، می توانید اطلاعات لازم را از طریق ارتباط با با کلیک بر روی لینک آبی دریافت نمایید.

رشته های دانشگاه فرهنگیان 97

داوطلبان در 5 گروه آزمایشی به نام های ریاضی فیزیک، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی در دانشگاه فرهنگیان می توانند انتخاب خود را انجام دهند.  رشته های معرفی شده در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در هر کدام از این گروه های آزمایشی متفاوت است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

رشته های گروه تجربی رشته های گروه ریاضی رشته های گروه انسانی رشته های گروه هنر رشته های گروه زبان

دبیری شیمی ، دبیری زیست شناسی ، آموزش ابتدایی ، آموزش و پرورش کودکان استثنایی ، آموزش تربیت بدنی

آموزش ریاضی ، آموزش فیزیک ، آموزش ابتدایی ، آموزش و پرورش کودکان استثنایی ، آموزش تربیت بدنی

آموزش زبان و ادبیات فارسی ، دبیری الهیات و معارف اسلامی ، دبیری تاریخ ، دبیری زبان و ادبیات عربی ، دبیری علوم اجتماعی ، راهنمایی و مشاوره ، آموزش ابتدایی ، آموزش و پرورش کودکان استثنایی ، آموزش جغرافیا ، آموزش تربیت بدنی

آموزش ارتباط تصویری

تربیت دبیر زبان انگلیسی

رتبه قبولی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

یکی از مواردی که داوطلبان باید به آن توجه کنند و در دفترچه انتخاب رشته کنکور هم ذکر شده، سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان می باشد. به طوری که برای هر استان رشته محل های مربوط به همان استان ذکر شده است.

 هرسال میزان پذیرش دانشگاه فرهنگیان با توجه به جذب  نیروی استخدامی در آموزش پرورش ممکن است مختلف باشد.  بنابراین برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان حتما به استان بومی و محل قبولی آن دقت کنید زیرا همانطور که گفتیم استان بومی شما مهم ترین اثر را در شانس قبولی تان در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان دارد.

بنابراین داوطلبان باید در انتخاب رشته نهایت دقت را داشته باشند، و با توجه به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان می توانند از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی برای تربیت معلم 97

رتبه لازم برای تربیت معلم 97

رتبه لازم برای تربیت معلم 975 (100%) 1 vote آیا از رتبه لازم برای تربیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>
سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)