امروز 28 می 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

دفترچه ارشد وزارت بهداشت 97

دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبانی که به دنبال دریافت دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هستند، توجه داشته باشند آنچه که در دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 در اختیار شما داوطلبان قرا می گیرد به طور کلی شامل زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت و مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیه دانشگاه ها و اطلاع از مدارک و شرایط ثبت نام و انواع سهمیه ها و مقررات نظام وظیفه می باشد .

در ادامه آنچه که شما برای ثبت نام به آن نیاز دارید را در قالب توضیحات کامل در اختیار شما قرا خواهیم داد بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با روند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید با مشاوران سامانه آزمون های وزارت بهداشت در ارتباط باشید.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از 1 بهمن ماه آغاز و تا 15 بهمن ماه از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد داوطلبان برای ثبت نام در آزمون ارشد وزات بهداشت بعد از مطالعه دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مراجعه به سایت و تهییه کارت اعتباری می توانند ثبت نام خود را انجام دهنددرصورتی که داوطلبان تمایل به شرکت در رشته های دیگر ارشد وزارت بهداشت را داشته باشند باید کارت اعتباری دیگری را تهیه نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران پرسیده و ثبت نام خود را به سامانه بسپارید.

دانلود دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

با توجه به  عدم تغییر آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ وزارت بهداشت،  دفترچه این آزمون تا پایان آذرماه منتشر خواهد شد. بنابراین دفترچه آزمون تا اواخر آذر ماه از طریق مرکز سنجش منتشر و اطلاعاتی مثل شرایط ورود مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان مشخص خواهد شدو ظرفیت ها پذیرش دانشگاه ها و رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت هم در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبانی که به هر دلیلی زمان مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت را ندارند توجه داشته باشند در ادامه مواردی که باید از آن اطلاع داشته باشید را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 

شرایط ثبت نام متقاضیان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد.

1-دانشجویان ترم آهر باید تا 31 شهریور ماه فارغ التحصیل شوند

2- عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های کارشناسی ارشد و یا سایر مقاطع تحصیلی در همان1 دانشگاه و یا دانشگاه های دیگر و سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور (به هنگام قبولی در آزمون و طول تحصیل).

3- متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 96 شرکت و در این آزمون قبول شدند در صورت انصراف تا یک سال حق ثبت نام در این آزمون را ندارند.

4-بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، دارا بودن حداقل 2 سال سابقه ار بالینی با مدرک کارشناسی در بیمارستانی جهت شرکت درآزمون مقطع کارشناسی ارشد برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های  پرستاری اورژانس -تکنولوژی گردش -پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان ، پرستاری مراقبتهای ویژه خون ضروری میباشد.

5-دارا بودن دانشنامه کارشناسـی، کارشناسـی ارشـد ، دکتری عمومی گروه پزشـکی و مـدارک بـالاتر باید متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضای داوطلب باشد.

بنابراین اطلاع از شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین آن دسته از داوطلبان اقا که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند برای اطلاع از نحوه گرفتن معافیت تحصیلی و اطلاع از نحوه ارائه مدارک لازم برای مقررات نظام وظیفه عمومی می توانند با مشاوران سامانه ثبت نام وزارت بهداشت در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسند.

 

رعایت نکات مهم در ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان دقت داشته باشندپس از انتخاب رشته و ثبت نام نهایی ،در آزمون در هیچ یک از مراحل قبل بعد از برگزاری قبولی و تحصیل تغییر رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی امکان پذیر نمی باشد.

1-در این آزمون شرایطی فراهم شده که داوطلب می تواند باتوجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر در دو رشته یا مجموعه امتحانی شرکت نماید. درجدول شماره 2 رشته های امتحانی در قالب چهار گروه مشخص شده است. هر داوطلب میتواند فقط یک رشته یا مجموعه از هر یک از چهار گروه و حداکثر دورشته یا دو مجموعه و یا یک مجموعه و یک رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید. بعبارتی مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نمی باشد.

2-برخی از رشته ها تجمیع و به صورت یک مجموعه امتحانی درآمده اند که فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر خواهد شد. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، میتواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد.

3-لازم است داوطلب پیش از پرداخت هزینه ثبت نام، دفترچه راهنما را به دقت مطالعه نموده و تحقیقات لازم را در رابطه با انتخاب حداقل یک رشته یا مجموعه از یک گروه و یا حداکثر دو رشته یا مجموعه از دو گروه متفاوت به عمل آورد. بدیهی است پس از پرداخت برای یک گروه و یا دو گروه درصورت انصراف داوطلب از یک و یا هر دو گروه، مبلغ واریز شده قابل مسترد نمیباشد.

4-مسئولیت هر گونه اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک به عهده داوطلب می باشد. لذا پس از مطالعه دقیق دفترچه، داوطلب شخصاً اقدام به تکمیل اطلاعات و مدارک خود نماید بعبارتی هرگونه اشتباه یا مورد ایجاد شده بدلیل تکمیل اطلاعات توسط اشخاص دیگر یا کافی نت و… مورد پذیرش نمی باشد و مشکلات آن به عهده داوطلب میباشد. برای مطالعه سایر قسمت ها ، دفترچه را مطالعه کنید.

بنابراین درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاع از دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید با مشاوران سامانه وزارت بهداشت در ارتباط بوده و تمام سوالات خود را در رابطه با نحوه پذیرش ظرفیت مازاد و اطلاع از نحوه پذیرش استعدادهای درخشان دریافت نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98

متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته داورسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند، اما رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *