امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98
نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا جز آن دسته ه از داوطلبانی هستید که کد رهگیری کنکور 97 – 98  ویا کد داوطلبی کنکور 97 خود را گم کرده اید ؟یا جز آن دسته از داوطلبانی هستید که قصد دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97 را دارید اما شماره داوطلبی کنکور 97 که بعد از ثبت نام دریافت کرده اید را فراموش کرده اید ؟

آنچه که به عنوان کد رهگیری کنکور 97 که در پایان ثبت نام در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود و با عنوان شماره داوطلبی کنکور 97 و شماره پرونده کنکور 97 شناخته می شود، برای شرکت در آزمون،  هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 97  بسیار حائز اهمیت است، چراکه با داشتن کد رهگیری کنکور 97 می توانید برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 و رفع تمام مواردی که ذکر کردیم و بخصوص در زمان انتخاب رشته نیاز به کد رهگیری کنکور 97 خود دارید.

همانطور که در ابتدا گفتیم اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که کد رهگیری کنکور 97 و یا شماره داوطلبی کنکور 97 و یا شماره پرونده کنکور 97 خود را بنا به هر دلیلی فراموش یا گم کرده اید برای اطلاع از نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 و اطلاع از نحوه دریافت شماره داوطلبی کنکور 97 می توانید بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه در ارتباط بوده و در کمترین زمان درخواست بازیابی کد رهگیری کنکور 97 و یا شماره پرونده داوطلبی کنکور 97 خود را بدهید.

بازیابی و نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

یکی از مهم ترین موارد برای آن دسته از داوطلبانی که بنا به هردلیلی اشتباهی را در فرم ثبت نام خود وارد کرده و قصد ویرایش آن را دارند داشتن کد رهگیری کنکور 97  می باشد. و همچنین دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 و برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97، داشتن کد رهگیری و شماره پرونده یک امکان ویژه محسوب می شود.

پس برای انجام هریک از کارهایی که ذکر کردیم  داشتن کد رهگیری ضرورری است، بسیاری از داوطلبان تصور می کنند که در صورت نداشتن کد رهگیری و شماره پرونده باید برای انجام موارد خود  به صورت حضوری به سازمان سنجش مراجعه کنند و از این بابت بسیار نگران هستند.

اولین کاری که برای بازیابی کد رهگیری کنکور 97 خود باید انجام دهید، مراجعه به سایت سنجش و ثبت درخواست برای بازیابی کد رهگیری می باشد.

با ورود به سامنه پاسخگویی سازمان سنجش امکان دریافت اطلاعات ثبت نامی وجود دارد و در نتیجه برای دریافت کارنامه کنکور سراسری 97 بدون کد رهگیری و شماره پرونده نیازی به مراجعه به هیچ یکی از سازمان ها نیست، اما برای موارد دیگر نیازمند دریافت کد رهگیری کنکور و ثبت درخواست هستید.

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97

 

 

نحوه ورود به سیستم پاسخگویی برای دریافت کد رهگیری یا دریافت شماره پرونده کنکور

برای دریافت کد رهگیری کنکور 97 و شماره پرونده باید به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش وارد شوید، برای ورود به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش نیاز به رمز عبور دارید، رمز عبور تنها بعد از عضویت در این سیستم به شما داده می شود، با کلیک بر روی لینک سیستم پاسخگویی سازمان سنجش صفحه ای برای شما باز می شود که دو گزینه ورود به سیستم و عضویت در آن مشاهده می شود.

اگر قبلاً در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش عضو نشده این و رمز عبور ندارید باید عضویت در سیستم را انتخاب کنید. سپس اطلاعات درخواستی برای ثبت نام را وارد کنید تا بعد از ثبت اطلاعات، رمز ورود به سیستم برای شما ارسال شود.
با داشتن رمز ورود به سیستم می توانید درخواست خود را مبنی بر دریافت کد رهگیره کنکور 97، دریافت شماره داوطلبی کنکور 97 و یا دریافت شماره پرونده کنکور 97 مطح نمایید.

بعد از پاسخگویی سامانه به درخواست شما، کد رهگیری و شماره پرونده کنکور سراسری 97 برای شما ارسال می شود.
بعد از دریافت کد رهگیری و شماره پرونده می توانید به راحتی به سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری 97 و یا انتخاب رشته کنکور و یا رفع اشتباه و ویرایش اطلاعات کنکور بپردازید.

 

نحوه دریافت شماره پرونده کنکور 97 - 98

 

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل دادن درخواست و یا نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98 ، کد داوطلبی کنکور 97 می توانید از طریق ارتباط با سامانه درخواست خود را ثبت و کد رهگیری کنکور 97 ، شماره داوطلبی کنکور 97 و یا شماره پرونده کنکور 97 خود را دریافت نمایید.

 

لینک مرتبط :

نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه و ارتش در کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

معرفی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه ها در سال 97 – 98

نحوه دریافت کد منطقه شهرداری محل سکونت

نحوه دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی

 

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد

آیا از مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد اطلاع دارید ؟ آیا از نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>