امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / حقوق / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97-98
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97 - 98

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97-98

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 متقاضیان ثبت نام آزمون وکالت برای شرکت در آزمون وکالت در سال 97 باید قبل از حضور در جلسه ی آزمون وکالت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97 خود اقدام نمایند.  در برخی موارد مشاهده شده که داوطلبان در هنگام ثبت نام موردی را اشتباه در فرم ثبت نام وارد کرده اند و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  متوجه این اشتباه می شوند. بنابراین در صورت بروز هر گونه اشتباه بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون وکالت می توانید از طریق ارتباط با سامانه در کمترین زمان مشکل خود را برطرف و کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97 – 98 خود را دریافت نمایید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97

با توجه به اینک زمان ثبت نام آزمون وکالت در مهرماه، و زمان برگزاری در آذر ماه می باشد، متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت در آبان ماه بوده. بنابراین داوطلبان با مراجعه به سایت اینترنتی و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی  می توانند پرینت از کارت شرکت در آزمون وکالت خود را  تهیه  نمایند. بر روی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، زمان، تاریخ و آدرس  داوطلب ذکر شده است و  داوطلبان با مشاهده اطلاعات می توانند  به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

در صورت مشاهده هر گونه اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت در بندهای 1، 2، 3، 4، 9، 10 (نام خانوادگی – نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ فارغ التحصیلی، عنوان رشته تحصیلی) داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت نسبت ه اصلاع آن اقدام نمایند. مهلت ویرایش اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام در آذر ماه بوده و قبل از برگزاری آزمون وکالت. در صورت مشاهده هر گونه اشتباه می توانید از طریق ارتباط با سامانه نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97 را دریافت نمایید. همچنین در  بند 6 (معلولیت)  لازم است فرم مخصوص معلولیت را روز قبل از برگزاری آزمون تحویل باجه داده شود و رفع نقص نماید تا اقدامات لازم در این خصوص بعمل آید. در غیر اینصورت هیچگونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد.

نحوه درج و استفاده سهمیه ایثارگران در آزمون وکالت و در صورت بروز خطلا نحوه ویرایش سهمیه ایثارگران

آن دسته از داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه ایثارگران را دارند باید در هنگام درج اطاعات نهایت دقت را داشته باشند و در صورت مشاهده  اشتباهی  در بند 7 (سهمیه ثبت‌نامی) کارت ورود به جلسه آزمون وکالت به (ارگانهای بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد کل نیروهای مسلح – سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی) جهت اعلام خطا مراجعه و در (قسمت ویرایش اطلاعات)  نسبت به اصلاح  اطلاعات خود  اقدام نمایند تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر برای آنان اعمال گردد، در صورت بروز مشکل برای ویرایش اطلاعات سهمیه آزمون وکالت و دریافت کد سهمیه برای درج در فرم ثبت نام با سامانه در ارتباط باشید. در صورت عدم رسیدگی با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی می باشد. 

نکات مهم شرکت در آزمون وکالت در سال 97

  • 1-در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
  • 2-هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
  • 3-درهای ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت 8:00 (هشت صبح) بسته خواهد شد.به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورودی در جلسه آزمون حاضر باشند.
  • 4- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم، جزوه، کتاب، هرگونه نت و یادداشت و … به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.
  • 5-خارج نمودن  (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود و با داوطلبانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.
  • 6-مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی، به همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی و ارتباطی حتی بصورت خاموش   جزوه، کتاب، هر گونه نت و یادداشت  تخلف و تقلب محسوب می گردد و با داوطلبان  و برخورد خواهد شد.

بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97-98 از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون وکالت 97

زمان برگزاری آزمون وکالت 97

منابع آزمون وکالت 97-98

زمان اعلام نتایج آزمون وکالت 97 – 98

مشاوره برای قبولی در آزمون وکالت در سال 97 – 98

زمان برگزاری آزمون وکالت 97 – 98

شرایط شرکت در آزمون وکالت با مدرک حقوق علمی کاربردی

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

استخدام آزمون سردفتری

ssaa.ir زمان دریافت کارت آزمون استخدام سردفتری 97

زمان دریافت کارت آزمون استخدام سردفتری اسناد رسمی سال 97  : در صورتی که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>