امروز 20 جولای 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه غیر انتفاعی / ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی / نتایج کنکور 97 |دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98
اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

نتایج کنکور 97 |دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور 97 |دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 97  اطلاع دارید ؟آیا از می دانید برای دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97  به کدام سایت مراجعه کنید؟ و یا با مراجعه به سایت در صورت ناقص بودن موارد لازم برای ورود به کاربری خود و دریافت نتایج اولیه کنکور 97 چه اقداماتی باید انجام دهید. با توجه به سوالات بسیار شما در رابطه با نحوه دریافت کارنامه سنجش و نحوه دریافت نتایج کنکور سراسری 97 – 98  و اطلاع از دریافت کارنامه کنکور 97 در این اطلاعیه بصورت تصویری نحو دریفت نتایج اولیه کنکور  سراسری 97 – 98 توضیح داده خواهد شد.

بعد از دریافت کارنامه اولیه  کنکور 97 و اطلاع از نتایج اولیه کنکور سراسری 97، در صورت مجاز بودن، متقاضیان باید اقدام به انتخاب رشته و وارد کردن کد رشته های انتخابی در همان گروهی که ثبت نام کرده اند می توانند انجام دهند. البته دواطلبانی که درآزمون یک گروه یا چند گروه شرکت کرده اید می توانند از رشته های این گروه و چند گروه انتخاب رشته نمایید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید از طریق ارتباط با مرکز در کمترین زمان کارنامه اولیه کنکور 97 و نتایج اولیه کنکور سراسری 97 خود را دریافت نمایید.

دریافت کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری 97

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از داوطلبان بعد از کارنامه اولیه کنکور سراسری به وجود می آید، عدم آشنایی با محتویات کارنامه می باشد. با توجه به اعلام نتایج در نیمه دوم شهریور ماه و فاصله بسیار کم با انتخاب رشته بهتر است، داوطلبان با محتویات کارنامه آشنا باشند، تا بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور 97 با توجه به اطلاعاتی که از قبل دارند متوجه وضعیت خود نسبت به دیگر شرکت کنندگان شوند.

در کارنامه نتایج اولیه کنکور 97 ، علاوه بر مشخصات فردی داوطلب مشخصات تحصیلی مثل سهمیه ها، سهمیه ناحیه منطقه، استان بومی نیز ذکر شده است. همچنین در کارنامه وضعیت مجاز به انتخاب رشته در گروه هایی که داوطلب شرکت کرده و شرایط دوره های نیمه حضوری و مجازی و دوره های روزانه و شبانه مشخص خواهد شد.

 اگر در فرم تقاضانامه گزینه دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی را علامت زده باشند، در صورت مجاز شدن می توانند در این دوره ها انتخاب رشته نمایند.

راهنمای تصویری دریافت نتایج کنکور سراسری 97

داوطلبان به سه روش می توانند نتایج اولیه کنکور سراسری 97 خود را دریافت نمایند.

1- دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری  97 :با استفاده از اطلاعات فردی و شماره داوطلبی

2- دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 :با استفاده از شماره شناسنامه و شماره پرونده و کد رهگیری

3- کارنامه اعلام نتایج  مرحله اول کنکور 97 :با استفاده از شماره سریال و شماره پرونده و اطلاعات فردی

در صورتی که به هر دلیلی شماره پرونده و شماره داوطلبی و یا کد رهگیری  و یا شماره سریال خود را گم کرده اید، برای اطلاع از بازیابی اطلاعات خود از طریق ارتباط با مرکز می توانید اقدامات لازم را دریافت نمایید.

کارنامه اعلام نتایج اولیه کنکور 97

کارنامه اعلام نتایج اولیه کنکور 97

همچنین نتایج اولیه کنکور سراسری 97 در گروه هایی که شرکت کرده اند، به عنوان نمره خام دروس امتحانی و با درصد بیان شده، با توجه به اینکه تعداد سوالات هر در س متفاوت است نمره هر درس باید با توجه به تعداد سوالات هر درس در نظر گرفت.

 با توجه به متفاوت بودن ضرایب هر درس،  برای محاسبه نمره کل داوطلبی در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و در زیر گروه 1 با توجه به ضرایب دروس عمومی و اختصاصی که بترتیب زبان و ادبیات فارسی )ضریب 4)، زبان عربی (ضریب 2)، فرهنگ و معارف اسلامی (ضریب 3)، زبان خارجی )ضریب 2)، ریاضی(ضریب 4)، فیزیک (ضریب 3) و شیمی (ضریب 2) می باشد.

بنابراین داوطلبان گرامی برای دانستن نحوه محاسبه نمره کل برای اطلاع داوطلب کنجکاو مفید می باشد. در صورت نیاز به انتخاب رشته و آگاهی از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 و همچنین دسترسی به تخمین رتبه کنکور سراسری و آگاهی از نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 97 و پذیرش بدون کنکور در رشته های پزشکی و هرسوالی که دارید سامانه صدای مشاور تحصیلی شما را تا رسیدن به موفقیت در کنکور  همراهی خواهد کرد.

لینک مرتبط : 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

نحوه دریافت کد منطقه شهرداری محل سکونت

نحوه دریافت کد منطقه برای سوابق تحصیلی

تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران زیر 25 درصد در کنکور97

میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور97

میزان تاثیر سهمیه در کنکور سراسری 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور 97 |دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>