امروز 15 نوامبر 2018 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / دکتری دانشگاه آزاد / نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری | دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98
نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری 97 - 98

نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری | دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری | دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری | دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98
Rate this post

دریافت شماره پرونده دکتری : در صورتی که قصد شرکت در آزمون دکتری و یا انتخاب رشته دکتری دانشگاه سراسری  و آزاد را دارید باید شماره پرونده دکتری خود را داشته باشید تا بتوانید اقدام به ثبت نام و یا انتخاب رشته نمایید.

آیا  شماره داوطلبی آزمون دکتری را فراموش کرده اید و به دنبال دریافت شماره پرونده دکتری و دریافت شماره داوطلبی دکتری خود در سال 97 – 98 سراسری، آزاد و وزارت بهداشت هستید ؟ در صورتی که به هردلیلی شماره داوطلبی دکتری خود را فراموش کرده و بدنبال دریافت شماره داوطلبی دکتری 97 -98 و دریافت شماره پرونده دکتری خود هستید این اطلاعیه را مطالعه نمایند و در صورت عدم دسترسی از طریق ارتباط با سامانه در کمترین زمان درخواست دریافت شماره داوطلبی دکتری  ویا دریافت شماره پرونده دکتری خود را بدهید.

نحوه دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98

دریافت شماره پرونده دکتری : در صورتی که شماره داوطلبی و یا همان شماره پرونده دکتری خود را به هر دلیلی فراموش یا گم کرده اید اولین کار مراجعه به سایت سنجش  طبق تصویر زیر وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورودبه سیستم درخواست می باشد. در صورت عدم دسترسی به هردلیلی می توانید از طریق ارتباط باسامانه درخواست خودر اانجام دهید.

نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری 97 - 98

نحوه بازیابی شماره پرونده دکنری 97 – 98

دریافت شماره پرونده دکتری : بعد از ورود به سایت سنجش در بالا سمت چپ سایت بروی لینک ( ورود به سیستم پاسخگویی ) کلیک و در سامانه پاسخگویی سایت سنجش
عضو میشوید، در صورت عضو نبودن بایستی ابتدا در سیستم با اطلاعات معتبر عضو شوید و سپس از بخش ورود به سیستم وارد این سیستم بشوید.

نحوه بازیابی شماره پرونده داوطلبی دکتری 97 - 98

نحوه بازیابی شماره پرونده داوطلبی 97 – 98

دریافت شماره پرونده دکتری : پس از ورود به سیستم پاسخگویی با اطلاعات و گذرواژه مخصوص این بخش می توانید سوال خود را در مورد دریافت شماره دواطلبی دکتری و یا بازیابی شماره پرونده داوطلبی  درخواست خود را به صورت سوال با ارائه مشخصات در فره درخواست ذکر نمایید.

طبق توضیحات سایت سنجش در همین بخش بایستی به صورت زیر عمل نمایید :

دریافت شماره پرونده دکتری : در صورتی که در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یا اعلام نتایج آزمون ها به شماره پرونده، شماره داوطلبی، شماره سریال ثبت نام و … دسترسی ندارید یا آنها را فراموش کرده اید، پس از عضویت و ورود به سیستم، در زمان ارسال درخواست جدید، پس از انتخاب آزمون و سال مربوطه، درخواست با عنوان “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” را انتخاب کنید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود.
در این فرم در صورت صحت و مطابقت مشخصات فردی ثبت شده در سامانه پاسخگویی با اطلاعات مندرج ، بلافاصله، شماره پرونده، شماره داوطلبی و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط سیستم در پاسخ به درخواست شما اعلام می شود.

لازم به ذکر است که این فرم در بازه های زمانی دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون ها فعال می باشد. طبق همین توضیحات شما براحتی می توانید شماره داوطلبی و شماره پرونده رو برای مشاهده نتایج بدست بیارید.

بازیابی شماره پرونده و داوطلبی کلیه مقاطع از طریق تلفن گویا میسر شد

این سرویس جهت داوطلبان دوره‌های دکتری پژوهش محور و دکتری آموزشی پژوهشی نیز فراهم شده است، لذا داوطلبان این دو مقطع نیز می‌توانند با شماره مورد نظر تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.

دریافت شماره پرونده دکتری : بنابراین اگر برای دریافت شماره داوطلبی آزمون دکتری  97 – 98 و نحوه بازیابی شماره پرونده دکتری دچار مشکل شده اید و حتی در صورت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه دکتری می توانید از هرکجای کشور که هستید از طریق ارتباط باسامانه در کمترن زمان درخواست خود را ثبت و شماره داوطلبی خود را دریافت نمایید. 

لینک مرتبط :

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 سراسری 

انتخاب رشته دکتری 97 

شرایط سوالات مصاحبه دکتری سراسری 97-98

جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت شماره داوطلبی دکتری | دریافت شماره پرونده دکتری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98Rate this post دریافت شناسه انتخاب رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>