امروز 18 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود کلید سوالات کنکور 97 : دانش آموزانی که در کنکور سراسری 97 شرکت کرده اند توجه داشته باشند، دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 97 بر روی سایت سنجش منشر شده است، برای دریافت کلید سوالات کنکور 97 – 98 با مراجعه به سایت و تعیین گروه آموزشی می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1397 می رساند، در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ 1397/04/20 با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی، نسبت به تکمیل فرم «اعتراض به کلید سوالات آزمون» اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی و فرم مذکور دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طرق دیگر و پس از تاریخ اعلام شده، به هیچ عنوان رسیدگی نخواهد شد.

در صورت عدم اطلاع از نحوه ثبت اعتراض کنکور سراسری 97-98 بعد از مطالعه اطلاعیه از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نحوه دریافت کلید سوالات کنکور سراسری 97 

همانطور که توضیح دادیم کلید سوالات کنکور سراسری 97 تمام گروه های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر با مراجعه به سایت سنجش امکانپذیر می باشد. در ادامه راهنمای دریافت کلید سوالات کنکور 97 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 97 - 98

زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 

دانلود کلید سوالات کنکور 97 و زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97، پس از اعلام نتایج کنکور سراسری با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ثبت اعتراض خود اقدام نمایید و پس از ورود به سایت روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید.

اولین نکته ای که در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری باید بدانید این است که فرایند ثبت اعتراض به نتایج کنکور به صورت اینترنتی انجام می گیرد از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری کنید. برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور 97 داوطلبانی که پیش از عضو این سیستم بوده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند و با وارد نمودن نام کاربردی و رمز عبور خود و با کلیک روی گزینه ثبت درخواست جدید و انتخاب موضوع کنکور سراسری 97 می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.

  • در صورتی که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 متوجه اشتباه در محاسبه درصد دروس شوید می توانید با تهیه پاسخنامه که زمان انتشار آن چند روز پس از اعلام نتایج کنکور می باشد و همچنین با استفاده از پاسخنامه کلیدی کنکور اشتباه موجود را بررسی کنید و در صورتی که از اشتباه به وجود آمده مطمئن شدید برای ثبت اعتراض اقدام کنید.

دریافت کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری 97

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از داوطلبان بعد از کارنامه اولیه کنکور سراسری به وجود می آید، عدم آشنایی با محتویات کارنامه می باشد. با توجه به اعلام نتایج در نیمه دوم شهریور ماه و فاصله بسیار کم با انتخاب رشته بهتر است، داوطلبان با محتویات کارنامه آشنا باشند، تا بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور 97 با توجه به اطلاعاتی که از قبل دارند متوجه وضعیت خود نسبت به دیگر شرکت کنندگان شوند.

در کارنامه نتایج اولیه کنکور 97 ، علاوه بر مشخصات فردی داوطلب مشخصات تحصیلی مثل سهمیه ها، سهمیه ناحیه منطقه، استان بومی نیز ذکر شده است. همچنین در کارنامه وضعیت مجاز به انتخاب رشته در گروه هایی که داوطلب شرکت کرده و شرایط دوره های نیمه حضوری و مجازی و دوره های روزانه و شبانه مشخص خواهد شد.

 اگر در فرم تقاضانامه گزینه دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی را علامت زده باشند، در صورت مجاز شدن می توانند در این دوره ها انتخاب رشته نمایند.

دانلود دفترچه سوالات کنکور تجربی 97 – 98 ، در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را در رابطه با سطح سوالات کنکور 97 تجربی و پاسخ سوالات و حدود درصدی که در هر درس زده اید از حدود رتبه خود و رشته و دانشگاهی که قبول می شوید مطلع شوید.

فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری 97

1- دریافت کارنامه اولیه از سایت سازمان سنجش و بررسی دقیق آن

2- دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته از همین سایت

3- استخراج و درج کد رشته های انتخابی در فرم پیش نویس

4- مراجعه به سایت و مشاهده فرم انتخاب رشته کنکور سراسری به یکی از سه روش زیر
الف)وارد کردن اطلاعات سریال ثبت نام(12 رقمی) و شماره شناسنامه
ب)وارد کردن شماره پرونده،کد ملی،شماره سریال شناسنامه
ج)وارد کردن شماره رهگیری ثبت نام (16 رقمی)،کد ملی

دانلود کلید سوالات کنکور 97 : ذکر یک نکته در اینجا لازم است که در صورتی که به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی ندارید می توانید به قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پیامی مبنب بر درخواست اطلاعات فوق ارسال نمایید معمولا کارشناسان سازمان سنجش ظرف 48 ساعت به درخواست شما پاسخ خواهند داد.

5- قبل از تکمیل فرم انتخاب رشته لازم است اطلاعات درج شده توسط داوطلب کنترل شود.

6- وارد نمودن 150 کد رشته انتخابی در فرم انتحاب رشته و همچنین درج کد رشته های گروه های آزمایشی دیگر(در صورت شرکت داوطلب) در این مرحله رشته و دوره های مختلف با رنگ های متفاوت نشان داده می شوند و بهتر است که داوطلبان علاوه بر کد عنوان رشته انتخابی را هم کنترل نمایند.

7- دانلود کلید سوالات کنکور 97 دریافت رسید انتخاب رشته که شامل یک کد 15رقمی به همراه کد رشته محل های انتخابی خواهد بود و دریافت رسید به منزله پایان انتخاب رشته و قطعی شدن آن می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

استفاده از کارنامه سبز کنکور 97

با رتبه 50000 تجربی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 30000 تجربی کجا قبول میشم ؟

لیست رشته های پرطرفدار کنکور تجربی 97-98

با رتبه 1000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

شرایط شرکت در کنکور تجربی با دیپلمریاضی 

 

جهت مشاوره در زمینه دانلود کلید سوالات کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *