امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98 : ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سراسری سال 1397، به منظور دسترسی هرچه سریع‌تر داوطلبان به سؤالات گروههای آزمایشی علوم انسانی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی، به اطلاع می‌رساند، سؤالات هریک ازگروههای آزمایشی به شرح زیر در سایت قرار میگیرد.

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98 : ضمنا کلید اولیه سؤالات آزمون سراسری سال 1397 (داخل کشور) ، از ساعت 21 روز یکشنبه مورخ 97/04/10 و کلید اولیه سؤالات (خارج از کشور)، روز چهارشنبه بعدازظهر مورخ 97/04/13 از طریق همین سایت قابل دریافت می‌باشد.

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98متقاضیانی که در کنکور انسانی 97 شرکت کرده اند برای اطلاع از سوالات و پاسخ سوالات کنکور انسانی 97 و اطلاع از در صورت ثبت اعتراض اطلاع از مواردی که می توانید به آن اعتراض کنید، و برای اطلاع از حدود درصدی که در هر پاسخ نامه کسب می کنید و حدود رشته و دانشگاهی که می توانید قبول شوید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نحوه دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98

برای دریافت سوالات روی لینک آبی کلیک نمایید.

دانلود دفترچه سوالات اختصاصی کنکور انسانی 97

دانلود دفترچه سوالات عمومی کنکور انسانی 97

 

زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 

زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97، پس از اعلام نتایج کنکور سراسری با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ثبت اعتراض خود اقدام نمایید و پس از ورود به سایت روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید.

اولین نکته ای که در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری باید بدانید این است که فرایند ثبت اعتراض به نتایج کنکور به صورت اینترنتی انجام می گیرد از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری کنید. برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور 97 داوطلبانی که پیش از عضو این سیستم بوده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند و با وارد نمودن نام کاربردی و رمز عبور خود و با کلیک روی گزینه ثبت درخواست جدید و انتخاب موضوع کنکور سراسری 97 می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.

  • در صورتی که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 متوجه اشتباه در محاسبه درصد دروس شوید می توانید با تهیه پاسخنامه که زمان انتشار آن چند روز پس از اعلام نتایج کنکور می باشد و همچنین با استفاده از پاسخنامه کلیدی کنکور اشتباه موجود را بررسی کنید و در صورتی که از اشتباه به وجود آمده مطمئن شدید برای ثبت اعتراض اقدام کنید.

دریافت کارنامه نتایج اولیه کنکور سراسری 97

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از داوطلبان بعد از کارنامه اولیه کنکور سراسری به وجود می آید، عدم آشنایی با محتویات کارنامه می باشد. با توجه به اعلام نتایج در نیمه دوم شهریور ماه و فاصله بسیار کم با انتخاب رشته بهتر است، داوطلبان با محتویات کارنامه آشنا باشند، تا بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور 97 با توجه به اطلاعاتی که از قبل دارند متوجه وضعیت خود نسبت به دیگر شرکت کنندگان شوند.

در کارنامه نتایج اولیه کنکور 97 ، علاوه بر مشخصات فردی داوطلب مشخصات تحصیلی مثل سهمیه ها، سهمیه ناحیه منطقه، استان بومی نیز ذکر شده است. همچنین در کارنامه وضعیت مجاز به انتخاب رشته در گروه هایی که داوطلب شرکت کرده و شرایط دوره های نیمه حضوری و مجازی و دوره های روزانه و شبانه مشخص خواهد شد.

 اگر در فرم تقاضانامه گزینه دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی را علامت زده باشند، در صورت مجاز شدن می توانند در این دوره ها انتخاب رشته نمایند.

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98 ، در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را در رابطه با سطح سوالات کنکور 97 انسانی و پاسخ سوالات و حدود درصدی که در هر درس زده اید از حدود رتبه خود و رشته و دانشگاهی که قبول می شوید مطلع شوید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

استفاده از کارنامه سبز کنکور 97

با رتبه 50000 تجربی کجا قبول میشم ؟

لیست رشته های پرطرفدار کنکور انسانی 97-98

با رتبه 5000 انسانی کجا قبول میشم ؟

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *