امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور

خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور ؟ آیا تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور صحت دارد ؟

آیا می توان در دانشگاه بین الملل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل کرد؟

به دلیل جایگاه و درآمد رشته دندانپزشکی، همواره داوطلبان رشته تجربی به دنبال راه و روشی برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور می باشند. عده ای از این داوطلبان به دنبال تحصیل در خارج از کشور در رته دندانپزشکی بدون کنکور هستند و عده ای دیگر به دنبال راهی اسانتر برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور می باشند.

بنابراین آیا خرید صندلی رشته دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است، یا منظور کسب حداقل تراز و رتبه برای قبولی در رشته دندانپزشکی بدون کنکور می باشد.

شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

خرید صندلی داروسازی بدون کنکور

 

 

نحوه خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور؟

آنچه که متقاضیان باید از آن اطلاع داشته باشند، این است که تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور  در ایران در حال حاضر وجود ندارد و منظور از ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور همان تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور و یا با حداقل تراز لازم در دانشگاه بین الملل می باشد و داوطلبان برای تحصیل در این دانشگاه باید شهریه پرداخت نمایند.

بنابراین طبق اطلاعیه دانشگاه بین الملل تمامی متقاضیان پذیرش در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در جزیره کیش می توانند با رعایت شرایط ثبت نام در رشته دندانپزشکی بدون کنکور می توانند در این دانشگاه تحصیل نمایند.

بنابراین داوطلبان درصورت کسب رتبه قبولی، مجاز به پذیرش در دوره بین الملل شده باشند. برای اطلاع بیشتر به سایت سازمان سنجش و نحوه پذیرش در واحدهای بین المللی دانشگاه های علوم پزشکی کشور مراجعه شود.
رشته های تحصیلی دوره های بین الملل:
به منظور گسترش آموزش عالی در سطح بین المللی و فراهم نمودن شرایط لازم برای ادامه تحصیل در داخل کشور به جای خارج از کشور ، پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری دانشگاه های خارج از کشور با توجه به ضوابط مربوط مبادرت به پذیرش دانشجو می نمایند. پذیرش دانشجو در این دوره ها به روش نیمه متمرکز صورت خواهد گرفت.

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور بین الملل

بنابراین داوطلبان یا از طریق ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه بین الملل و یا پردیس می توانند در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل کنند یا از طریق تحصیل در خارج.. در ادامه به شرایط لازم برای ثبت نام در رشته دندانپزشکی بدون کنکور می پردازیم.

دانشجویان پذیرفته شده در رشته دندانپزشکی بدون کنکور  ابتدا می بایست دوره علوم پایه را در شعبه بین المللی کیش پردیس بین الملل سپری می نمایند و پس از اینکه در آزمون جامع علوم پایه دانشجویان داروسازی پذیرفته شدند درشهرتهران در دانشکده های پردیس بین الملل ادامه تحصیل خواهند داد.

شرکت داوطلبان در کنکور سراسری در گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضی و فیزیک ، پذیرش داوطلبان صرفا از مقطع دیپلم صورت خواهد گرفت و مدارک تحصیلی بالاتر از دیپلم با سابقه گذراندن واحدهای درسی در موسسات آموزش عالی و دانشگاهی دولتی و غیردولتی داخل و خارج کشور در برنامه آموزشی دانشجو منظور نخواهد شد.

دارا بودن دیپلم کامل متوسطه و پیش دانشگاهی (نظام جدید) برای خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور لازم است و   معدل نهایی کتبی سال سال سوم دبیرستان می بایست حداقل 16و نمره کتبی امتحانات سال سوم دبیرستان در هریک از دروس فیزیک،زیست شناسی و شیمی نیز حداق نمره 16 لازم است. اگر داوطلبان شرکت کننده دارای دیپلم ریاضی باشند به جای درس زیست شناسی برای این داوطلبان درس حسابان منظور می گردد. که حداقل نمره قبولی در مورد درس حسابان نیز نمره 16 خواهد بود.

می توان گفت یکی از راه های خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور ثبت نام در دانشگاه بین الملل می باشد و داوطلبان با شرایط راحت تر می توانند در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تحصیل نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور از طریق ارتباط با سامانه می توانید از شرایط  خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور مطلع شوید.

شهریه دندانپزشکی بدون کنکور

همانطور که توضیح دادیم داوطلبانی که قصد ثبت نام و خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور را دارند توجه داشته باشند، شهریه تحصیلی سالیانه رشته دندانپزشکی به استناد قیمت تمام شده خدمات آموزشی دانشجویی متناسب با نرخ تورم و حداکثر تا 15%مشمول افزایش سنواتی خواهد بود.

 دانشجویانی که در دانشکده های دیگر پذیرفته شده اند و واحدهایی را گذرانده اند و سپس ادامه تحصیلات خود را در پردیس بین الملل می گذرانند واحدهای گذرانده شده قبلی آنها تطبیق داده خواهد شد. شهریه سالیانه رشته دندانپزشکی بدون کنکور مبلغ250.000.000  ریال بوده که ممکن است در هر ترم شهریه دندانپزشکی بدون کنکور نیز تغییر کند.

بنابراین برای اطلاع از نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور و اطلاع از شهریه دندانپزشکی بدون کنکور و آگاهی از نحوه خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور با مراجعه به سایت اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>