امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / نظام وظیفه / قیمت خرید سربازی در سال 97 | جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97
قیمت خرید خدمت سربازی 97

قیمت خرید سربازی در سال 97 | جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97

جهت مشاوره در زمینه قیمت خرید سربازی در سال 97 | جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قیمت خرید سربازی در سال 97 | جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97
Rate this post

آیا جز آن دسته از داوطلبانی هستید که تا به حال به سربازی نرفته اید و اکنون قصد خرید خدمت سربازی 97 را دارید اما از قیمت خرید خدمت سربازی در سال 97 برای مقاطع مختلف تحصیلی اطلاع ندارید؟ با توجه به سوالات بسیار شما، در این اطلاعیه به معرفی نحوه خرید خدمت سربازی برای غایبان در سال 97 و قیمت خدمت سربازی در سال 97 پرداخته شده بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق ارتباط با مرکز اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه خرید خدمت سربازی 97 ، شرایط خرید خدمت سربازی در سال 97 دریافت نمایید.

 

جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97 – 98 

کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند، می توانند اقدام به خرید خدمت سربازی در سال 97 ، با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به‌صورت نقد و اقساطی کـه تـا پایـان سـال 1397 تسـویه می‌شود، از شرکت در خدمت سربازی معاف شوند.

قیمت خرید خدمت سربازی 97 : به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ۱۰ درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش ماه، یکسال محسوب می‌شود. البته برای مشمولان متاهل، پنج درصد و برای مشمولان دارای فرزند نیز به ازای هر فرزند، پنج درصد از مجموع مبلغ جریمه کسر می‌شود.

قیمت خرید خدمت سربازی 97 ، علاوه براین، مشمولان غایبی که به‌صورت اقساطی و یا نقدی برای صدور کارت پایان خدمت اقدام کرده‌اند، می‌توانند گواهینامه رانندگی اخذ کنند. همچنین فرزندان ایثارگران مشمول ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی علاوه بر امتیاز مذکور در این ماده مشروط به عدم غیبت آنها و نیز انجام خدمت وظیفه عمومی پدر آنان با هر مقطع تحصیلی، مشمول ردیف اول جدول (جریمه مشمول افراد دارای مدرک زیر دیپلم) با اعمال ۵۰ درصد تخفیف می‌شوند. مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی نیز از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

قیمت خرید خدمت سربازی در سال 97

قیمت خرید خدمت سربازی 97 و میزان جریمه مشمولان غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه برای افراد زیردیپلم، ۱۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دیپلم ۱۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک لیسانس ۲۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک فوق دیپلم ۲۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس ۳۰ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دکترای عمومی علوم پزشکی ۳۵ میلیون تومان، برای افراد دارای مدرک دکترای تخصصی غیرعلوم پزشکی ۴۰ میلیون تومان و برای افراد دارای مدرک دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که به نسبت قانون بودجه سال گذشته تغییری نداشته است.

همچنین مصوب شد تا قیمت خرید خدمت سربازی 97 برای افراد دارای مدارک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس دو برابر شده و قیمت خرید خدمت سربازی افراد دارای مدارک فوق لیسانس تا دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر سه برابر شود.

 

جدول خرید قیمت سربازی در سال 97

 اگر قصد خرید سربازی در سال 97 را دارید اما تا به حال برای خرید خدمت سربازی 97 شرکت نکرده و از نرخ خرید خدمت سربازی در سال 97 اطلاع ندارید و در صورتی که جز مشمولانی غایبی هستید که می خواهید امسال اقدام به خرید خدمت سربازی در سال 97  نمایید، می توانید برای اطلاع از نحوه خرید خدمت سربازی، اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی در سال 97 و اطلاع از مدارک لازم برای خرید خدمت سربازی از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط:

مدارک لازم برای گرفتن کسری خدمت جبهه پدر 97 – 98

مدت خدمت سربازی در سال 97

نحوه دریافت کد وضعیت نظام وظیفه 97 کارشناسی- کارشناسی ارشد

نحوه دریافت کد سخا نظام وظیفه

 

جهت مشاوره در زمینه قیمت خرید سربازی در سال 97 | جدول قیمت خرید خدمت سربازی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدت دوره آموزشی خدمت سربازی

دوره آموزشی سربازی چند روز است

دوره آموزشی سربازی چند روز استRate this post  دوره آموزشی سربازی چند روز است ؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>