امروز 18 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

جاماندگان کنکور

جاماندگان ثبت نام کنکور 99 تکلیفشان چیست

جهت مشاوره در زمینه جاماندگان ثبت نام کنکور 99 تکلیفشان چیست

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش طبق روال سالیان گذشته  درباره بازه زمانی جاماندگان ثبت نام کنکور مشخصی را برای ثبت نام کنکور سراسری سال  99 در نظر خواهد گرفت و داوطلبان می بایست در مهلت اعلام شده به سایت sanjesh.org  مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری سال  99  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند . حال ممکن است با داوطلبانی مواجه شویم که بعد از اتمام زمان ثبت نام تصمیم به شرکت در این آزمون گرفته و یا به دلیل عدم آگاهی از ثبت نام جامانده اند . سازمان سنجش هر ساله بعد از اتمام زمان ثبت نام کنکور سراسری مهلت چند روزه ای در اختیار متقاضیان قرار می دهد و زمان ثبت نام را تا چند روز تمدید می کند . با توجه به تجربیات سال های گذشته احتمالا امسال نیز شاهد تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 خواهیم بود.

ثبت نام مجدد کنکور  سراسری 99:

ممکن است بسیاری از داوطلبان و جاماندگان ثبت نام کنکور  بنا بر دلایل مختلف از جمله عدم آگاهی از زمان ثبت نام و یا آماده نبودن مدارک ثبت نام کنکور 99 ، موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده و درخواست تمدید آن را داشته باشند. با توجه به این که روز پنج شنبه مورخ 24 بهمن ماه 98 به عنوان آخرین روز از مهلت تعیین شده برای ثبت نام کنکور سراسری می باشد ، اما طبق روال هر ساله نیز امکان تمدید آن از سوی سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد.

تا به این لحظه ، اطلاعیه ای مبنی بر مهلت مجدد نام نویسی کنکور سراسری  سال 99 منتشر نشده است و به همین دلیل نمی توان درمورد زمان دقیق آن اظهار نظر نمود. ثبت نام کنکور سراسری سال 98 در تاریخ 2 اسفند ماه سال 97 به پایان رسید و پس از آن ، فرصت مجددی به مدت 4 روز از تاریخ 19 لغایت 22 اسفند ماه 97 در اختیار داوطلبان قرار گرفت. از همین جهت انتظار داریم شاهد مجدد مهلت ثبت نام کنکور سراسری سال 99 در اسفند ماه 98 امسال باشیم.

بر اساس جدیدترین  اخبار اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور داوطلبان جامانده از ثبت نام این آزمون از 12 اسفند لغایت 15 اسفند ماه 98 فرصت خواهند داشت نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران سایت تحصیل نیوز تماس بگیرید

کانال تلگرام تحصیل نیوز

جهت مشاوره در زمینه جاماندگان ثبت نام کنکور 99 تکلیفشان چیست

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان قطعی آغاز سال تحصیلی 99 اعلام شد

زمان بازگشایی مدارس شهریور 99 >> همانطور که میدانید مدارس به دلیل شیوع کرونا مدارس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *