امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 سراسری، آزاد،  پیام نور و غیر انتفاعی هستید؟

آزمون کارشناسی ارشد هر سال بصورت هماهنگ توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند قبل از ثبت نام باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را مطالعه نمایند، با توجه به پیچیده بودن مطالب دفترچه مشاوران سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد با ارئه کامل اطلاعات بصورت خلاصه  مراحل انجام ثبت نام را برای داوطلبان آسانتر کرده اند. بنابراین با مطالعه شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد توضیحات کامل در رابطه با ثبت نام را دراختیار شما عزیزان قرار می دهیم. همچنین در صورت وارد نمودن اطلاعات اشتباه داوطلبان در هر مرحله از پذیرش که باشند از تحصیل در رشته مورد نظر خود محروم خواهند شد بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال و برخوردن به مشکل در مراحل ثبت نام با سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد در ارتباط باشید.

 

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد 97- 98

داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش وارد شده و بعد از خرید کارت اعتباری در زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام خود نمایند، بنابراین متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد 97 – 98 می توانند با خرید کارت اعتباری برای رشته های اصلی و رشته های شناور و خرید کارت اعتباری دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی در کلیه دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد و موسسات و دانشگاه های آموزش عالی از جمله دانشگاه های دولتی ، پردیس های خودگردان، شرکت نمایند، با توجه به ادقام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد داوطلبان برای شرکت در دوره های با آزمون کارشناسی ارشد باید از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند.

 

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 97

ثبت نام کارشناسی ارشد بصورت اینترنتی بوده و زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 از 16 اذر ماه آغاز شده تا 22 آذر ماه ادامه دارد همچنین طبق سال های گذشته سازمان سنجش هر سال فرصتی را برای آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام جامانده اند در نظر می گیرد. همچنی داوطلبانی اطلاعات ثبت نام خود را اشتباه وارد نمودند یا آن دسته از داوطلبانی که در حال تحصیل در دوره کارشناسی هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند سازمان سنجش در اردیبهشت ماه فرصتی را برای ویرایش اطلاعات در اختیار داوطلبان قرار می دهد. همانطور که در ابتدا توضیح دادیم در عدم ویرایش و درج اطلاعات نادرست در هر مرحله از ثبت نام و پذیرش که باشید، ثبت نام شما منتفی خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 97

سوال بسیاری از داوطلبان آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد می باشد. داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون ارشد 97 باید دارای شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی باشند. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی معتبر خود را داشته باشند و آن دسته از داوطلبانی که هنورز فارغ التحصیل نشده اند و دانشجوی سال اخر دوره کارشناسی هستند باید میانگین تعدادد واحد های گذرانده شده را در فرم ثبت نام وارد نمایند. همچنین داوطلبانی که معدل کارشناسی ارشد کمتر از 12 باشد نمی توانند در کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت نمایند. بنابراین اطلاع از نحوه نوشتن معدل کارشناسی در ثبت نام  کارشناسی ارشد از اهمیت زیادی برخوردار است با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله می توانید اطلاعات لازم را در رابطه با نوشتن معدل کارشناسی در ثبت نام ارشد بدست آوردی.

 

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون کارشناسی ارشد 97

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 06 و 97/02/07 برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است از روز دوشنبه مورخ 97/02/03 لغایت روز چهارشنبه مورخ 97/02/05 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 36 تقاضانامه تعیین می‌گردد مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند.  

 همچنین داوطلبانی که شامل استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران می شوند برای آگاهی از تاثیر سهمیه رزمندگان در کنکور کارشناسی ارشد مقاله مورد نظر را مطالعه کرده و در صورت داشتن سوال در رابطه با نحوه دریافت کد سهمیه و میزان تاثیر آن در انتخاب رشته ارشد یم توانند با سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد در ارتباط باشند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین

آیا از سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین اطلاع دارید ؟ در صورتی که قصد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>