امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه علمی کاربردی / ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 – 98
ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 - 96

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته..

دانشگاه علمی کاربردی جز دانشگاه هایی می باشد، که بدون کنکور در مقطه کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید، با توجه به شرایط پذیرش آسان و شهریه مناسب هر ساله علاقمندان زیادی تشویق به ثبت نام در این دانشگاه می شوند.

به دلیل  سوالات بسیار شما عزیزان در رابطه با ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مهر و بهمن، مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برآن شدند، تا اطلاعات کامل در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 97 و نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 توضیحات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آنچه که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند این است، که دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی بصورت پیوسته دانشجو نمی پذیرد و تنها راه پذیرش در مقطع کارشناسی علمی کاربردی داشتن مدرک کاردانی می باشد.

بنابراین داوطلبان با داشتن مدرک کاردانی از هر دانشگاه و هر رشته ای می توانند در ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97  شرکت نمایند. از مهم ترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نداشتن محدودیت انتخاب رشته می باشد، یعنی شما با هر مدرک کاردانی می توانید در هر رشته ای که می خواهید در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ثبت نام نمایید.

با توجه به حجم بالای مراجعه کننده به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، ممکن است هنگام ورود و ثبت نام دچار مشکل شوید، در صورت تمایل برای ثبت نام در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، از هر کجای کشور که هستید می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را به راحتی انجام داده و پرینت ثبت نام خود را از طریق تلگرام دریافت نمایید.

برای اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی 96-97 کلیه پایه ها روی لینک آبی کلیک نمایید.و برای آگاهی از میزان  شهریه کارشناسی علمی کاربردی  و اطلاع از نحوه اعمال انواع سهمیه های در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  با دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96 مراجعه به مقاله اطلاعات کامل را دریافت نمایید. 

 

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 96 – 97

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96  بصورت اینترنی، و دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن انجام میشود، زمان ثبت نام برای ورودی مهر در مرداد ماه و زمان ثبت نام برای ورودی بهمن در دی ماه انجام می شود. بلافاصله بعد از اعلام زمان دقیق ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 در همین مقاله زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مهر 97 و زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن 96 اعلام خواهد شد. همچنین با مطالعه مقاله کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اطلاعت کافی در رابطه با تعاریف مختلف در دفترچه ثبت نام و نحوه نوشتن معدل و انواع داوطلب آشنا خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 96 – 97

با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هیچ ثبت نامی بصورت حضوری در دانشگاه انجام نمی شود و متقاضیان بلافاصله بعد از اعلام زمان ثبت نام با مراجعه به سایت مورد نظر باید ثبت نام خود را در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 96 – 97 انجام دهند در ادامه توضیحات کامل در رابطه با نحوه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

الف) مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس org.sanjesh.www
ب) دریافت دفترچه راهنمای ثبتنام از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور.
پ) پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی. داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ 000/250 ریال (معادل بیست و پنج هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ت) آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام.
داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس org.sanjesh.www نسبت به ثبتنام اقدام نماید. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفهای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهرماه سال 96 و همچنین نحوه ورود به سایت جهت ثبتنام و اقدامات لازم برای انجام ثبت نام اینترنتی در سایت
سازمان سنجش آموزش کشور آمده است.
توجه: در صورت انجام ثبتنام توسط فرد یا اشخاص غیر از داوطلب رعایت موارد و شرایط زیر الزامی است:
الف)نسبت به تکمیل پیشنویس تقاضانامه و همچنین کدرشته محلهای انتخابی اقدام نماید.
ب) در زمان ورود اطلاعات در سایت سازمان سنجش آموزش کشور حضور داوطلب برای کنترل اطلاعات الزامی است و قبل از تایید نهایی اطلاعات باید از سوی داوطلب کنترل و در صورت نیاز به اصلاح اقدام لازم در این خصوص صورت پذیرد.
ج) در پایان ثبت نام، دریافت کد رهگیری از سیستم الزامی است و عدم ارایه کد رهگیری توسط سیستم به منزله عدم تکمیل ثبتنام بوده و بایستی کلیه مراحل ثبتنام
از ابتدا تکرار شود.
د) نگهداری از کد رهگیری و شماره پرونده توسط داوطلب تا زمان اعلام نتایج الزامی میباشد. به داوطلبان توصیه میشود به منظور افزایش احتمال قبولی، حداقل 10 کدرشته محل (در صورت ارایه) انتخاب نمایند. همچنی متقاضیان ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی بهمن 97 – 96 برای اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 96 – 97  می توانند با کلیک بر روی لینک آبی مقاله مورد نظر رامطالعه و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند. در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص مییابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارایه مستندات مربوط در زمان ثبتنام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری میباشد.
پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی- کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام و فهرست پذیرفته شدگان نهایی  اعلام میگردد.

 

رعایت نکات کلی در ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 97

داوطلبان هنگام تکمیل فرم ثبت نام باید نهایت دقت را داشته باشند:

1- مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تکمیل شود.
2 – مسئولیت صحت کلیه مندرجات تکمیل شده فرم تقاضانامه به عهده مرکز آموزش خواهد بود.
3 – مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغییر نمیباشد، بنابراین داوطلب باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را بهکار گیرد.
4 – در هر مرحلهای از پذیرش (ثبت نام اینترنتی، ثبتنام در مرکز آموزش و یا حین تحصیل) مشخص شود که فرد داوطلب، اطلاعات غیر واقعی و یا مدارک جعلی
ارائه نموده است و یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه نمیباشد، ضمن جلوگیری از ادامه تحصیل نامبرده با وی مطابق قوانین و مقررات وزارت
علوم، تحقیقات و فناوری رفتار خواهد شد.
5 – داوطلب میبایست پس از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) از کلیه صفحات، پرینت تهیه نموده و تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگهدارد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته دندانپزشکی دارد؟

آیا امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ آیا دانشگاه علمی کاربردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>