امروز 28 شهریور 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه های وزارت بهداشت / شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 علوم پزشکی
ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 علوم پزشکی

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 علوم پزشکی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 علوم پزشکی
Rate this post

 آیا قصد شرکت و ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را دارید ؟
با توجه به سوالات و ابهامات بسیار شما داوطلبان در رابطه با زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون وزارت بهداشت مشاوران سامانه ثبت نام وزارت بهداشت به توضیح شرایط و ضوابط لازم در این مقاله پرداخته اند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه و زمان ثبت نام در آزمون وزارت بهداشت و اطلاع از اینکه چه افرادی می توانند در این آزمن شرکت نمایند و هر سوال دیگر یکه در رابطه با منابع آزمون وزارت بهداشت دارید می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.
بنابراین فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی در صورتی که قصد تحصیل در رشته های وزارت بهداشت را دارند می توانند برای شرکت در این آزمون اقدام نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 امسال هم مانند سال های گذشته برای دوره های روزانه و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد برگزار می شود و داوطلبان برای ثبت نام در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 باید با مراجعه به سایت سنجش پزشکی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در ادامه زمان و شرایط ثبت نام در آزمون وزارت بهداشت را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
همچنین با مطالعه مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 به طور کامل از شرایط ثبت نام باخبر خواهید شد.

زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان دقت داشته باشند زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 از 30 بهمن ماه آغاز و تا 13 اسفند ماه ادامه دارد، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای کلیه رشته ها بصورت یک مرحله ای برگزار می شود و با توجه به این که رشته های امتحانی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در قالب چهار گروه ارائه می شود داوطلبان مجازند با توجه به مدرک کارشناسی ( و یا بالاتر ) حداکثر دو رشته از دو گروه متفاوت را انتخاب و هزینه ثبت نام هر دو رشته را باید پرداخت نمایند.

 

نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش پزشکی انجام می شود اما با توجه به عدم پوشش دهی اطلاعاتی همواره سوالات زیادی برای داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در این دانشگاه هستند ایجاد می شود. داوطلبانی که در حال تحصیل بوده و قصد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند باید تا 31 شهریور ماه سال جاری فارغ التحصیل شوند در غیر این صورت مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند. داوطلبان در هنگام پر کردن فرم ثبت نام باید نهایت دقت را داشته باشند در صورت بروز هرگونه مشکل ثبت نام و شرکت در آزمون برای داوطلبان منتفی خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

1- متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 96 شرکت و در این آزمون قبول شدند در صورت انصراف تا یک سال حق ثبت نام در این آزمون را ندارند.

2- عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های کارشناسی ارشد و یا سایر مقاطع تحصیلی در همان1 دانشگاه و یا دانشگاه های دیگر و سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور (به هنگام قبولی در آزمون و طول تحصیل).

3- دانشجویان ترم آهر باید تا 31 شهریور ماه فارغ التحصیل شوند

4-دارا بودن دانشنامه کارشناسـی، کارشناسـی ارشـد ، دکتری عمومی گروه پزشـکی و مـدارک بـالاتر باید متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضای داوطلب باشد.

5-بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، دارا بودن حداقل 2 سال سابقه ار بالینی با مدرک کارشناسی در بیمارستانی جهت شرکت درآزمون مقطع کارشناسی ارشد برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های  پرستاری اورژانس -تکنولوژی گردش -پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان ، پرستاری مراقبتهای ویژه خون ضروری میباشد.

بنابراین اطلاع از شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین آن دسته از داوطلبان اقا که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند برای اطلاع از نحوه گرفتن معافیت تحصیلی و اطلاع از نحوه ارائه مدارک لازم برای مقررات نظام وظیفه عمومی می توانند با مشاوران سامانه ثبت نام وزارت بهداشت در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسند.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت97

1) اسکن یک قطعه عکس4*3

2) اسکن اصل شناسنامه(صفحات بعدی در صورت وجود توضیحات)

3) اسکن هر دو سمت کارت ملی

در مورد شناسنامه و کارت ملی ذکر یک نکته مهم است که اگر جهت تعویض ارسال گردیده است رسید آن نیز کفایت میکند. داوطلبان باید نسبت به تکمیل و در هنگام پر نمودن اطلاعات ثبت نام خود نهاین دقت را داشته  باشند. در صورت بروز هر گونه مشکل مسئولیت بر عهده داوطلب خواهد بود.  پس از تکمیل فرم ثبت نام تا انتها و زدن کلید ثبت نهایی داوطلبان باید کد رهگیری 16 که منزله ثبت نام بوده رااخذ و نسبت به دریافت پرینت آن اقدام  نمایید.

 

سهمیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

در ادامه به برسی برخی از سهمیه ها در آزمون کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت برای اطلاع از انواع سهمیه در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و اطلاع از شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بصورت با شهریه در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان دانشگاه ها با سامانه درارتباط باشید.

سهمیه رزمندگان بسیجی :

این سهمیه به رزمندگانی که حداقل 6 ماه متوالی یا متناوب به صورت داوطلبانه در مناطق عملیاتی حضور داشته اند تعلق می گیرد . متقاضیان استفاده از این سهمیه می بایست حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کرده و با مراجعه به ارگان مربوطه ضمن تکمیل فرم مخصوص نسبت به دریافت کد رهگیری 12 رقمی اقدام نمایند .

سهمیه ایثارگران :

کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران که شامل جانبازان ، آزادگان ، فرزند و همسر شهید ، مفقودالاثر ، آزاده و جانباز 25 درصد و بالاتر می باشند می بایست 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کنند و نیازی به دریافت و ارائه کد رهگیری 12 رقمی ندارند .
سال گذشته 5 درصد از ظرفیت پذیرش هر رشته به همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد اختصاص یافت . احتمالا امسال نیز این سهمیه اعمال خواهد شد .

سهمیه استعداد درخشان :

داوطلبان متقاضی استفاده از این سهمیه می بایست آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت را که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج شده مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن ار این سهمیه استفاده نمایند . در صورتی که فرد واجد شرایط وجود نداشته باشد ظرفیت مازاد استعداد درخشان آن دانشگاه تکمیل نخواهد.

 

زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

زمان برگزرای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در تیرماه ده دوم تیر ماه می باشد داوطلبان باید قبل از شرکت در آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند که یک هفته قبل از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد. همچنین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درفروردین ماه بوده و نتایج اولیه در مرداد اعلام خواد شد و داوطلبان بعد از دریافت نتایج اولیه باید نسبت به انتخاب رشته خود در مرداد ماه اقدام نمایند  و در نهایت نتایج نهایی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 در شهریور ماه اعلام می شود .

 

 

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 علوم پزشکی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران 97 – 98Rate this post متقاضیانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>