امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه علمی کاربردی / زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن 96 – 97
راهنمای انتخا

زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن 96 – 97

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با توجه به نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و شهریه مناسب، پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی در چند سال اخیر متقاضیان زیادی بخصوص در بین شاغلین پیدا کرده. دانشگاه علمی کاربردی در حال حاضر دو بار در سال بصورت بدون کنکور در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. با توجه به سوالات گوناگون داوطلبان در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشاوران سامانه دانشگاه علمی کاربردی تصمیم گرفتند اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 97 و نحوه پذیرش در این دانشگاه در مقطع کاردانی در اختیار شما عزیزان قرار دهند. در مقالات بعدی توضیحات کامل در رابطه با ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی به شما داوطلبان ارائه خواهیم داد.

 

برای اطلاع از دفترچه ثبت نام علمی کاربردی 96 -97 رو لینک آبی کلیک نمایید.

 

نحوه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 96

 پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمـرتبط) و سـهمیه آزاد، شـاغل، رزمندگان، ایثارگران، خانواده شهدا و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی و شرایط اختصاصی انجام خواهد شد.

پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هـر سهمیه انجام و فهرست پذیرفته شدگان نهایی استخراج و از طریق سایت دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی به نشانی اینترنتی: ir.ac.uast.www  اعلام میگردد. در ادامه توضیحاتی در رابطه با نحوه دقیق ثبت نام دوره علمی کاربردی در اختیار شما قرار می دهیم تا آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند ثبت نام خود را به تنهایی انجام دهند دچار مشکل نشوند بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 همراه باشید و سوالات خود را از مشاوران بپرسید. 

1 -مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی org.sanjesh.www

2- پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی. داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشـد، بـا مراجعـه بـه سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ دویست هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام.

توجه: در صورت انجام ثبت نام توسط فرد یا اشخاص غیر از داوطلب رعایت موارد و شرایط زیر الزامی است:

4- نسبت به تکمیل پیشنویس تقاضانامه و همچنین کدرشته محلهای انتخابی اقدام نماید.

5- در زمان ورود اطلاعات در سایت سازمان سنجش آموزش کشور حضور داوطلب برای کنترل اطلاعات الزامی است و قبل از تایید نهایی اطلاعات باید از سوی داوطلـب کنترل و در صورت نیاز به اصلاح اقدام لازم در این خصوص صورت پذیرد.

6-  در پایان ثبت نام، دریافت کد رهگیری از سیستم الزامی است و عدم ارایه کد رهگیری توسط سیستم به منزله عدم تکمیل ثبتنام بوده و بایستی کلیه مراحل ثبـت نـام از ابتدا تکرار شود.

7-  نگهداری از کد رهگیری و شماره پرونده توسط داوطلب تا زمان اعلام نتایج الزامی میباشد.

8- به داوطلبان توصیه میشود به منظور افزایش احتمال قبولی، حداقل 15 کدرشته محل (در صورت ارائه) انتخاب نمایند.

 پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی در یک نوبت و برای نیمسال اول و دوم (مهرماه و بهمن ماه) سال تحصیلی 96 – 97 انجام می شود

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96  در مقطع کاردانی

همانطور که توضیح دادیم دانشگاه علمی کاربردی دو بار در سال بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می نماید. زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی یکبار برای ورودی مهر که در 2 مرداد ماه آغاز و تا 9 مرداد ادامه خواهد داشت و برای ورودی بهمن در دی ماه آغاز می شود که از همین سایت زمان دقیق ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 به شما عزیزان ارائه می شود. همچنین داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دارند با مطالعه مقاله میزان شهریه کاردانی علمی کاربردی 97 می توانند اطلاعات لازم در رابطه با میزان شهریه در این دانشگاه را دریافت نمایند.

 

شرایط  ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی96-97

متقاضیان ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 دقت داشته باشند کلیه کسانی که دارای مدرک دیپلم در رشته های دبیرستانی  ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی حرفه ای و کاردانش باشند، می توانند در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 – 96 در مقطع کاردانی ثبت نام نمایند. متقاضیان برای انتخاب رشته در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هیچ محدودیتی ندارند و دیپلمه های هر گروه آزمایشی حق انتخاب تمامی رشته های مقطع کاردانی علمی کاربردی را دارند. همچنین داوطلبان توجه داشته باشند برای ثبت نام کاردانی علمی کاربردی نیازی به داشتن مدرک پیش دانشگاهی نیست و افرادی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند هم مجاز به تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی دارند و متقاضی تحصیل در رشته های بدن کنکور هستند می توانند با مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 شانس خود را برای قبولی در بهترین رشته ها امتحان نمایند. در ادامه نکاتی در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کاردانی علمی کاربردی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 97

1- داشتن دیپلم سه ساله نظام جدید (فنی و حرفهای، کاردانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهار ساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفهای). در مقاله کاردانی علمی کاربردی توضیحات کامل در رابطه با نحوه تاثیر معدل و  شرایط پذیرش داوطلبان در حال تحصیل ارائه داده شده با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را می توانید دریافت نمایید.

2- داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی 

3- برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی.

 4- داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان ذکور، که در مقاله مقررات نظام وظیفه برای ثبت نام کاردانی علمی کاربردی به طور کامل توضیح داده شده .

داوطلبان در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 97 و زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی، شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 با مشاوران سامانه دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید. همچنین داوطلبانی که متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هستند و مشمولان سربازی با مطالعه مقاله مقررات نظام وظیفه دانشگاه علمی کاربردی می توانند اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه ثبت نام دریافت نمایند.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن 96 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد ؟

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

آیا امکان تحصیل در رشته ی دندانپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ آیا امکان تحصیل در رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>