امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / کنکور کاردانی به کارشناسی / زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98
ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 - 98

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بسیاری از داوطلبانی که مدرک کاردانی خود را دریافت نموده اند و قصد ثبت نام در مقطع کارشناسی را دارند از زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97  – 98 و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98  کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سراسری اطلاع ندارند با توجه به سوالات و ابهامات شما عزیزان برای انجام  ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از هر کجای کشور می توانید از طریق ارتباط با مرکزثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

آیا از زمان و شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اطلاع دارید؟ آیا از دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و لیست رشته های دانشگاه آزاد ، علمی کاربردی و دانشگاه سراسری  در مقطع کاردانی به کارشناسی مطلع هستید؟

داوطلبان می توانند در دوره های کاردانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ،دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه آزاد اسلامی، می توانند شرکت کنند و دانشگاه هاو مؤسسات آموزش عالی، داوطلبان در صورت داشتن شرایط اختصاصی و عمومی می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 – 98 شرکت نمایند. به طور کلی تمام داوطلبان رشته های مختلف تحصیلی عالی  پزشکی، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی ، علوم پایه، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98 اقدام به ثبت نام در این مقطع نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال د رمراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98 با مشاوران سامانه در ارتباط باشید. با مطالعشه مقاله ثبت کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 97  و ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 می توانید اطلاعات لازم در رابطه با نحوه ثبت نام در یافت نمایید.

 ثبت نام کاردانی به کارشناسی  97 – 98

ثبت نام کاردانی به کارشناسی  97 – 98 در خرداد ماه همراه با آزمون و انتخاب رشته و در صورت علاقمندی داوطلبان در رشته های بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی  و یکبار در بهمن ماه برای تکمیل ظرفیت  انجام میشود و به مدت یک هفته داوطلبان فرصت دارند دراین آزمون شرکت نمایند. ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی  97 – 98 بصورت اینترنتی و توسط سازمان سنجش انجام می شود با توجه به پذیرش با آزمون و بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی، کلیه داوطلبان باید در زمان مشخص شده برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی  97 – 98 اقدام به ثبت نام خود نمایند.

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کرده اند می توانند در تمام رشته های با آزمون و بدون آزمون شرکت و انتخاب رشته خود را انجام دهند اما آن دسته از داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند و قصد پذیرش براساس سوابق تحصیلی را دارند می توانند با تهییه کارت اعتباری در رشته های کاردانی به کارشناسی موسسه های غیر انتفاعی و دانشگاه آزادو علمی کاربردی شرکت نماییند و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

بنابراین کلیه داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته های بدون آزمون را دارند باید در زمان مقرر ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین داوطلبان باید همزمان با ثبت نام لیست رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند که در ادامه به طور کامل در رابطه با این موضوع توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98

چه افرادی می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 – 98 شرکت نمایند؟ دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 97

هر داوطلب می تواند بدون توجه به رشته فارغ التحصیلی و یا نوع مدرک دوره کاردانی فوق دیپلم خود، در یکی از رشته های امتحانی گروه های آموزشی فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، علوم انسانی، هنر و یا دامپزشکی ثبت نام و با توجه به نوع پذیرش در رشته امتحانی ثبت نامی پذیرش براساس آزمون و یا براساس سوابق تحصیلی « معدل کل دوره کاردانی در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت نام، انتخاب کدرشته محل ها و شرکت در آزمون رشته های امتحانی با آزمون و یا صرفاً ثبت نام و انتخاب کدرشته محل های مربوط رشته های امتحانی با پذیرش صرفاً بر اساس معدل کل دوره کاردانی بدون آزمون اقدام نماید.

آن دسته از داوطلبانی که بدون توجه به رشته فارغ التحصیلی و نوع مدرک دوره کاردانی خود در یکی از گروه های مذکور ثبت نام و شرکت می نمایند، در صورت موفقیت، لازم است کلیه دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی را با نظر گروه آموزشی مربوط بگذرانند و شهریه واحدهای درسی پیش نیاز یا جبرانی از دانشجو اخذ می گردد.

فارغ التحصیلان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع کاردانی (فوق دیپلم) رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی که متقاضی ادامه تحصیل در یکی از رشته های امتحانی گروه آموزشی پزشکی هستند، لازم است با توجه به رشته فارغ التحصیلی و یا نوع مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود، در آزمون مربوط شرکت نمایند.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی  97 – 98

1- دارا بودن مدرک کاردانی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی.

2- پذیرفته شدگان گروه آموزشی پزشکی پس از فارغ التحصیل شدن باید برابر طول مدت تحصیل، تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
بسپارند .

3- دارندگان مدرک معادل کاردانی (معادل فوق دیپلم) باید واجد شرایط آیین نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع تحصیلی بالاتر باشند که از طریق تماس با مشاوران ثبت نام کاردانی به کارشناسی می توانید از نحوه ثبت نام خود با خبر شوید.

4- پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دوره روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1396 در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 منحصراً مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیرروزانه (دانشگاه آزاد اسلامی، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و مجازی) می باشند و فقط در این دوره ها گزینش خواهند شد.

5- پذیرفته شدگان مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی، دوره های نوبت دوم (شبانه) و الکترونیکی (مجازی) کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آمو زش عالی و همچنین پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی به دوره کارشناسی ناپیوسته سال 1396 ، در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برای برادران) می توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند.

نحوه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 – 97

دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 : داوطلبان دقت داشته باشند همانطور که در ابتدا توضیح دادیم ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97 – 98 در یک مرحله انجام می شود و داوطلبان باید در زمان ثبت نام نسبت به درج کدرشته محل های مورد علاقه خود در فرم ثبت نام اقدام نمایند.

نحوه پذیرش در مقطع کاردانی به کارشناسی 97 – 98 به دو صورت :

1- با آزمون و انجام انتخاب رشته بدون اطلاع از نتیجه آزمون

2- بصورت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی می باشد

داوطلبان در مرحله انتخاب رشته امکان انتخاب 50 رشته محل داده خواهد شد و هر داوطلبان می بایست در رشته های با آزمون و هم رشته های بدون آزمون، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

 کنکور کاردانی به کارشناسی پیوسته 97 – 98

بنابراین آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی در دانشگاه های مختلفی مثل دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و فنی حرفه ای ار دارند برای اطلاع از شرایط ثبت نام و اگاهی از استفاده از انواع سهمیه ها برای قبولی در رشته های بهتر و آن دسته از داوطلبانی که مشمول خدمت سربازی هستند برای اطلاع از نحوه گرفتن معافیت تحصیلی می توانند با مشاوران سامانه ثبت نام کاردانی به کارشناسی در ارتباط باشند.

برای دریافت اطلاعات مفید در رابطه با موارد ذکر شده روی لینک های زیر کلیک فرمایید.

دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 97-98

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی 97

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

لیست رشته های کاردانی به کارشناس

آزاد سازی مدرک تحصیلی بدون پرداخت هزینه – عدم کاریابی

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97-98

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98

آیا از زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97-98 مطلع هستید؟ با توجه …

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید؛
    ببخشیدمن یه سوال راجب کنکورکاردانی به کارشناسی داشتم.
    دیپلم من فنی میباشدوسال۹۳مدرک کاردانی خودرادریافت کردم، کارت پایان خدمتم دارم وهمچنین دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته الکترونیک نیزمیباشم….آیابامدرک فوق دیپلم الکترونیک میتوانم دراین آزمون دررشته ی کارشناسی ناپیوسته پرستاری شرکت کنم؟
    کاردانی وکارشناسی خودرادردوره ی روزانه طی کردم،وام دانشجویی کاردانی دیگه آخراشه ومال کارشناسی هم سال۹۹شروع میشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>