امروز 28 می 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 - 98

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان از 23 اردیبهشت ماه ..آیا جز متقاضیانی هستید که قصد تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی فرهنگیان را دارید اما از ضوابط و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان اطلاع ندارید ؟

آیا از زمان و شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان اطلاع دارید؟ فرهنگیانی که قصد ثبت نام در دوره های کاردانی به کارشناسی 97 – 98 موسسات آموزش عالی و دانشگاه شهید رجائی و دیگر دانشگاه ها را دارند، برای اطلاع از شرایط ثبت نام  کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98 می توانند با مطالعه این اطلاعیه اطلاعات لازم را در این باره دریافت نمایند. با توجه به ابهامات و سواات زیاد متقاضیانی که اغلب فرهنگی بوده و قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را داشتن سامانه ثبت نام فرهنگیان تصمیم گرفت در این مقاله اطلاعات لازم را دراختیار داوطلبان قرا دهد.

همچنین در صورت انجام ثبت نام و بروز مشکلات در رابطه با انجام مراحل ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان از طریق ارتباط با مرکز می توانید ثبت نام خود را از هر کجای کشور در کمترین زما انجام دهند.

شرایط ثبت نام فرهنگیان در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 – 98

متقاضیان ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان توجه داشته داشند رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان در هریک از گروه های آموزشی، مخصوص شاغلین رسمی و یا پیمانی وزارت آموزش و پرورش می باشد و سایر داوطلبان (غیرفرهنگیان وزارت آموزش و پرورش) حق انتخاب رشته های تحصیلی دوره کاردانی به کارشناسی را نخواهند داشت.

درصورت انتخاب وپذیرفته شدن، قبولی آنان لغو خواهد شد. ضمناً در برخی از رشته های امتحانی ویژه فرهنگیان (با آزمون و یا بدون آزمون) که دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی و پردیس های آموزشی تحت پوشش دانشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش از بین شاغلین رسمی و یا پیمانی وزارت آموزش و پرورش و برخی از مؤسسات آموزش عالی از بین داوطلبان آزاد (غیرفرهنگیان وزارت آموزش و پرورش) دانشجو می پذیرند.

داوطلبان آزاد مجاز به انتخاب کدرشته محل های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی و پردیس های آموزشی تحت پوشش دانشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش نمی باشند و فقط می توانند کدرشته محل های سایر مؤسسات آموزش عالی مجری در رشته امتحانی ثبت نامی خود را انتخاب نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارتباط با مرکز می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

زمان و شرایط  ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98 در خرداد ماه بصورت اینترنتی توسط سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد، داوطلبان باید در زمان مقرر با رعایت و داشتن شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98 اقدام به ثبت نام نمایند. با مطالعه مقاله ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 – 98 اطلاعات لازم در رابطه با زمان و شرایط ثبت نام را دریافت خواهید نمود.

متقاضیان فرهنگی با رعایت شرایط اختصاصی ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان می توانند در این ازمون شرکت نمایند که در ادامه به برخی از این شرایط اشاره خواهیم کرد.

شرایط و ضوابط اختصاصی فرهنگیان شاغل رسمی و یا پیمانی وزارت آموزش و پرورش:

1- دارا بودن حکم کارگزینی مبنی بر استخدام رسمی یا پیمانی در زمان ثبت نام در آزمون (مشروط به تداوم اشتغال در آموزش و پرورش).

2- تاریخ صدور حکم استخدام رسمی و یا پیمانی داوطلبان باید قبل از پایان مهلت قانونی ثبت نام در آزمون باشد، در غیر اینصورت مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نبوده و در صورت انتخاب و پذیرفته شدن، قبولی آنان لغو می شود.

3- معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و نیروهای قراردادی و … که فاقد حکم کارگزینی رسمی و یا پیمانی باشند ، مجاز ب ه انتخاب رشته نمی باشند در صورت انتخاب، قبولی آنان لغو خواهد شد.
4- دارا بودن فرم موافقت با ادامه تحصیل کارکنان رسمی و یا پیمانی) از اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود بر اساس شرایط مندرج درفرم موافقت با ادامه تحصیل کارکنان و رعایت (داوطلبان برای دریافت این فرم به ادارات آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه نمایند).

5- فرهنگیان دارای مدرک معادل ضمن خدمت سال 1391 و قبل از آن می توانند در آزمون مقطع تحصیلی بالاتر شرکت نموده و در صورت قبولی با رعایت آیین نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون های مق اطع بالاترادامه تحصیل نمایند.

6-  عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی یا غیردولتی

7-  فرهنگیانی که به هر نحوی قبلاً مدرک کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) و بالاتر از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی یا آزاد بصورت معادل یا غیرمعادل دریافت نموده ، مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان نمی باشند

8-چنانچه آمار پذیرفته شدگان در هر یک از کدرشته محل ها، برای تشکیل کلاس به حد نصاب لازم (حداقل 15 نفر) نرسد، قبولی این افراد منتفی خواهد شد

9- کلیه رشته های تحصیلی ویژه فرهنگیان در گروه های مختلف امتحانی، مخصوص شاغلان رسمی و یا پیمانی واجد شرایط وزارت آموزش و پرورش می باشد، لذا سایر داوطلبان اعم از قراردادی، قرارداد تطبیقی نهضت سواد آموزی، شرکتی، معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، حق التدریسی های مدارس غیرانتفاعی و …، مجاز به انتخاب این رشته ها نبوده و در صورت انتخاب و پذیرفته شدن، قبولی آنان لغو خواهد شد.

10- با توجه به قانون مدیریت خدمات کشوری و ممنوعیت اعطای مأموریت آموزشی، فرهنگیان محترم در خارج از ساعت اداری موظف خود م ی توانند ادامه تحصیل دهند (تلاش می شود در صورت امکان بعضی از کلاس ها در روزهای پن جشنبه و جمعه تشکیل شود)

11- تغییر رشته پس از ثبت نام و قبولی در آزمون و یا در طول تحصیل امکان پذیر نیست.

لینک مرتبط :

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی  97

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان 97 – 98

 تاریخ ثبت نام آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 97 – 98

رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان 97

رعایت نکات مهم در ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

1- کلیه پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دروس پیش نیاز دانشگاهی و یا جبرانی خواهند بود.

2- امکان استفاده از خوابگاه برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در حد امکانات موجود با رعایت ضوابط و مقررات مربوط، فراهم خواهد شد.

3-پذیرش دانشجو در دوره های حضوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، از بین فرهنگیان شاغل رسمی و پیمانی وزارت آموزش و پرورش بومی استان تهران صورت م یگیرد.

4-کارکنان پردیس ها و مراکز آموزشی تابع دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران مجاز به انتخاب کدرشته محل های» اشتغال خود نمیباشند  در صورت انتخاب و پذیرش نهایی، قبولی آنان در آزمون قبولیآنها منتفی خواهد شئد

5- تحصیل در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، هیچ گونه حقی برای استخدام دانش آموختگان داوطلبان آزاد (دوره های روزانه، شبانه و نیم ه حضوری ) در آموزش و پرورش ایجاد نمی کند

6- کلیه پذیرفته شدگان دوره های نیمه حضوری، مطابق آیین نامه های دوره های نیمه حضوری، ملزم به پرداخت 60 % شهریه تحصیلی دور ه های شبانه دانشگاه می باشند.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در رابطه با نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98 و اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 بعد از مطالعه مقاله می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در ارتباط باشید و تمام سوالات خود را در این زمینه از مشاوران ما بپرسید.

 همچنین با مطالعه مقاله شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98  اطلاعات لازم در رابطه با ثبت نام را دریافت خواهید نمود.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی شهرهای منطقه 1 کنکور سراسری 99

در صورتی که بنا به هر دلیلی بدنبال اطلاع از اسامی شهرهای منطقه 1 کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *