امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / ثبت نام پزشکی بدون کنکور | زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98
ثبت نام پزشکی بدون کنکور

ثبت نام پزشکی بدون کنکور | زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پزشکی بدون کنکور | زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور  97-98 اطلاع دارید؟

اگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی بدون کنکور در پردیس خودگردان و یا دانشگاه ازاد و سرسری را دارید و یا قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته پزشکی را دارید با سامانه ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور در ارتباط باشید. هدف سامانه بهبود در روند ثبت نام شما می باشد.

به دلیل بازارکار و موقعیت رشته های پزشکی بسیاری از افراد متقاضی تحصیل در رشته های پزشکی بخصوص رشته های پزشکی بدون کنکور هستند.  بسیاری از داوطلبان برای قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور در مقاطع کاردانی تلاش بسیاری می کنند و سوالات بسیاری در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور در رشته های پزشکی  و اطلاع از شهریه ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور در سال 97-98 را دارند.

بنابراین آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را در رشته علوم تجربی گرفته اند و متقاضی ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور هستند و یا وقت کافی برای مطالعه کنکور را ندارند دیگر نگران نباشندچرا که در حال حاضر با توجه به راه هایی زیادی که وجود دارد دیگر کنکور تنها راه ورود به دانشگاه در رشته های علوم پزشکی نیست.

شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور

رشته های پزشکی بدون کنکور 

 

زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98

زمان ثبت نام در رشته های پزشکی بدون کنکور 97-98  دوبار در سال انجام می شود. یکبار در بهمن ماه همزمان با ثبت نام کنکور یکبار همزمان با انتخاب رشته 97-98 و یکبار همزمان با ثبت نام در تکمیل ظرفیت انجام می شود.

1- ثبت نام در بهمن ماه همزمان با کنکور سراسری : داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام ننمود ه اند در مرداد ماه انجام میگیرد جهت مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی لازم است اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام دردسترس باشد.

همزمان با ثبت نام کنکورداوطلبان می توانند در کنکور شرکت کرده و در صورت عدم کسب رتبه لازم شانس خود را در رشته های پزشکی بدون کنکور در هنگام انتخاب رشته در وارد کردن کد رشته های پزشکی بدون کنکور در فرم انتخاب رشته وارد نمایند.

2- ثبت نام در انتخاب رشته کنکور سراسری  : آن دسته از داوطلبانی که در کنکور ثبت نام نکرده اند می توانند بر اساس سوابق تحصیلی در زمان انتخاب رشته با خرید کارت اعتباری کد رشته های پزشکی بدون کنکور 97-98 می توانند شانس خود را در دانشگاه های علوم پزشکی بدون کنکور امتحان نمایند.

3- همزمان با تکمیل ظرفیت : فرصت دوباره برای داوطلبانی که در دو مورد بالا شرکت نکردند در تکمیل ظرفیت که در مهر ماه اعلام می شود می توانند با خرید کارت اعتباری و انتخاب رشته های پزشکی و علوم پزشکی بدون کنکور شانس خود را برای پذیرش در این دانشگاه ها امتحان نمایند.

نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

داوطلبان لازم با مطالعه این پست و پست های دیگر ا و در صورت نیاز با مطالعه دفترچه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اطلاعات لازم را دریافت کرده و در صورت عدم ثبت نام قبلی با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنند و سپس با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام وارد صفحه مربوط به فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی شده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و کد رشته های پزشکی بدون کنکور در فرم ثبت نام وارد نمایید.

مراحل ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97

1-ثبت نام و کنترل اطلاعات ثبت نامی:  داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام نکرده اند در مرداد ماه انجام میگیرد بنابراین برای کنترل اطلاعات ثبت نامی لازم است اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام دردسترس باشد.
2- انتخاب رشته : در اواخر مرداد ماه انجام گرفته و داوطلبان می توانند در این زمان اعلام شده 150کد رشته را انتخاب نموده داوطلبانی که متقاضی بیش از یک گروه آزمایشی می باشند لازم انتخاب های خود را در میان این 150رشته وارد نموده و در نهایت برای تمامی این گروه های آزمایشی یک فرم انتخاب رشته تکمیل نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته و پذیرش در رشته های پزشکی بدون کنکور 97-98 می توانید با سامانه در ارتباط باشید و ثبت نام خود را به سامانه بسپارید.

هدف سامانه ثبت نام پزشکی بهبود در روند ثبت نام میباشد.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پزشکی بدون کنکور | زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 97

نحوه قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 97 – 98

آیا از نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد اطلاع دارید؟ ذخیره دانشگاه آزاد یعنی چی ؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>