امروز 20 می 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97-98 | azmoon.medu.ir سامانه ثبت نام
سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 - 98

تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97-98 | azmoon.medu.ir سامانه ثبت نام

جهت مشاوره در زمینه تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97-98 | azmoon.medu.ir سامانه ثبت نام

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تمدید زمان ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی

مهلت ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، در سامانه ثبت‌نام الکترونیکی به نشانی azmoon.medu.ir ازساعت 14:00 روزپنج‌شنبه مورخ 1397/02/06 تا ساعت 24:00 روزشنبه مورخ 1397/02/08 تمدیدشد. در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام از طریق ارتباط با سامانه در کمترین زمان ثبت نام خود را انجام و یا در صورت ثبت نام برای مطمئن شدن از ثبت نام درست اطلاعات ثبت نام خود را چک نمایید.

ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم از روز سه شنبه مورخ 1397/01/28 تا روز چهارشنبه مورخ 1397/02/05 از طریق پایگاه اینترنتی ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد.

آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان­های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1397/03/11 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، دانش‌آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور که متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی می باشند، می توانند در آزمون جداگانه ای که دستور العمل آن متعاقبا توسط مرکز بین الملل و مدارس خارج از کشور اعلام خواهد شد، شرکت نمایند.

با توجه به حذف آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی و برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی تنها برای پایه نهم و ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان با هم در سایت ثبت نام azmoon.medu.ir ممکن است، والدین و دانش آموزان نگران نحوه ثبت نام خود باشند. بنابراین شما دانش آموزان نهمی که نگران هستید برای اطلاع  از شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را انجام داده و از شرایط برگزاری ازمون تیزهوشان و نمونه دولتی در کلیه استان ها باخبر شوید.

همانطور کخه می دانید طرح شهاب مدارس جایگزین ثبت نام آزمون تیزهوشان ابتدایی شده است برای اطلاع از شرایط ثبت نام طرح شهاب مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

 

طرح شهاب مدارس چیست 

حذف آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم ابتدایی

زمان ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97 – 98

ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی بهمن 96 -97

 

ضوابط و شرایط ثبت‌نام داوطلبان مدارس استعدادهای درخشان

1- داشتن حداقل معدل کل سالانه 19 پایه هشتم در خرداد سال تحصیلی 97-98

2- دانش آموزان پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان از شرکت در آزمون ورودی معاف هستند، پذیرش نهایی این دسته از دانش آموزان در پایه دهم، منوط به احراز شرایط ادامه تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 97-96 در مدارس استعدادهای درخشان مطابق تبصره 3 ماده 13 مصوبه جلسه 750 شورای عالی آموزش‌وپرورش به تاریخ 26 تیر 86 است.

 ضوابط و شرایط ثبت‌نام داوطلبان مدارس نمونه دولتی 97 – 98

1- ملاک ثبت‌نام دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره دوم متوسطه نظری و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی، کسب حداقل معدل 17 در نوبت اول سال تحصیلی 97-96 می‌باشد.

2- در محدوده‌هایی که امکان ثبت‌نام در دو واحد آموزشی (دبیرستان‌های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه) وجود داشته باشد، دانش آموزان می‌توانند در فرم تقاضانامه ثبت‌نام، هر یک از دو اولویت (اول و دوم) را انتخاب کنند.

3- رقابت علمی برای ورود به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی در بین دانش آموزان شهر و شهرستان، بدون لحاظ نمودن منطقه یا ناحیه خواهد بود.

4- دانش آموزان عشایری به دلیل کوچ روبودن در هر منطقه‌ای در سطح استان مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون هستند.

 

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 در حال حاضر تنها برای پایه نهم به دهم برگزار خواهد شد، بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان Amoon.medu.ir بصورت اینترنی اقدام به ثبت نام خود نمایند. در صورت داشتن سوال و انجام مراحل ثبت نام با سامانه در ارتباط بوده و ثبت نام خود را به مشاوران سامانه بسارید.

دانش آموزان پایه نهم دقت داشته باشند که ثبت نام بصورت زیر انجام می شود :

1-بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات فردی و پایه ای که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان آن را دارند می توانند وارد صفحه بعدی شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

2-بعد از پرداخت هزینه داوطلبان وارد صفحه نهایی شده و تمام اطلاعات خود را مشاهده می کنند، در این قسمت دانش آموزان دقت داشته باشند باید تمام اطلاعات خود را یاداشت و یا از آن پرینت تهیه نمایند و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 در نزد خود نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون تیزهوشان دچار مشکل نشوند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  می توانید از خدمات تلفنی مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان بهرمند شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و با مطالعه مقاله سایت ثبت نام تیزهوشان اطلاعات لازم در رابطه با سایت تیزهوشان را دریافت نمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97-98 | azmoon.medu.ir سامانه ثبت نام

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98 : با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>