امروز 07 آگوست 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور هدف بسیاری از داوطلبان می باشد. دانشگاه علوم پزشکی در برخی رشته ها بصورت بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی اقدام به پذیرش دانشجو می کند. با مطالعه کامل این مطلب اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه پذیرش در رشته های بدون کنکور گروه پزشکی در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان کلیه دانشگاه ها اطلاعات لازم را دریافت خواهید کرد.

به دلیل بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی بسیاری از داوطلبان به دنبال تحصیل در این رشته هستند.

وزارت بهداشت به منظور تامین نیروی انسانی به ویژه در مناطق محروم در مقاطع کاردانی رشته های علوم پزشکی برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی پزشکی دارای مجوز نسبت به پذیرش داوطلبان بومی و انجام مصاحبه اقدام نموده است.

بنابراین در صورتی که متقاضی تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی بصورت بدون کنکور هستید و هزینه و شهریه تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور برای شما اهمیتی ندارد و به هر نحوه ممکن میخواهید در رشته علوم آزمایشگاهی تحصیل کنید می تواندی از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام بدون کنکور تمام اطلاعات لازم در  رابطه با دانشگاه های ایران که به صورت بدون کنکور در رشته علوم آزمایشگاهی پذیرش دارند و شرایط تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در رشته علوم آزمایشگاهی اطلاعات لازم را دریافت و از راهنمایی های سامانه استفاده نمایید.

همه ی این سوالات و سوالات بسیار شما متقاضیان برای تحصیل در رشته های پزشکی مشاوران سامانه ثبت نام بدون کنکور را مستلزم ارائه این مقاله و آگاه ساختن شما عزیزان برای اطلاع از روند ثبت نام بدون کنکور در رشته های که می خواهید  در ایران و خارج از کشور دانسته است.

شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور 97-98

زمان ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

داوطلبان می توانند برای ورودی مهر و بهمن از طریق ارتباط باسامانه از زمان ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و شرایط ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی با حداقل تراز لازم و نحوه درج کد رشته علوم آزمایشگاهی  اطلاعات لازم را دریافت نمایند. در ادامه به توضیح شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور می پردازیم.

زمان ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور و با کنکور یکبار در مهر ماه برای با کنکور و یکبار در تکمیل ظرفیت انجام می شود و برای پذیرش بدون کنکور برای داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند با خرید کارت اعتباری در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری  برای ورودی مهر ماه و در زمان تکمیل ظرفیت برای ورودی بهمن ماه انجام میشود.

زمان ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان در بهمن ماه همزمان با کنکور سراسری بوده و داوطلبان می توانند در ثبت نام کنکور شرکت نماینند و در صورت کسب رتبه لازم و یا حداقل رتبه مورد نیاز هنگام انتخاب رشته با وارد کردن کد رشته های دانشگاه ازاد و پردیس خودگردان دانشگاه هایی که با تراز داوطلب همخوانی داشته باشند در اولویت اول می توانند شانس خود را برای قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه های ذکر شده امتحان نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که قصد پذیرش و ثبت نام علوم آزمایشگاهی بدون کنکور را دارند می توانند در صورت عدم ثبت نام در کنکور سراسری  با خرید کارت اعتباری همزمان با انتخاب رشته شانس خود را در پردیس خودگردان و دانشگاه هایی که پذیرش بدون کنکور در رشته علوم آزمایشگاهی دارند امتحان نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد بصور با آزمون هستند برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد و پردیس بین الملل دانشگاه های سراسری  و دانشگاه آزاد و اطلاع از حداقل درصد لازم برای قبولی در رشته علوم آزمایشگاهی می توانند با سامانه در ارتباط باشند.

شرایط ثبت نام رشته های علوم پزشکی بدون کنکور 97-98

دانشگاه علوم پزشکی در بسیاری از رشته ها در مقطع کاردانی بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

داوطلبان برای ثبت نام در رشته های پزشکی بدون کنکور باید شرایطی را داشته باشند که در ادامه به توضیح ان می پردازیم. شرایط ثبت نام در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد و کیش بین الملل برای داوطلبان متفاوت بوده که متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات با سامانه در ارتباط باشند.

1-شرایط عمومی
الف ) اعتقاد به اسلام و یا یکی از ادیان مصرح (کلیمی، مسیحی، زرتشتی) در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
ب) نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران .
ج)عدم احراز فساد اخلاقی
د) برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته یا رشته های انتخابی.

2-شرایط اختصاصی
الف)داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسط و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ 31/6/97 اخذ شود و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم ).
ب) دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحله ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه های خارج از کشور می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *