امروز 11 دسامبر 2018 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه پیام نور / پیام نور بدون کنکور / زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97-98
ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97-98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 آیا از زمان ثبت نام پیام نور بدون کنکور و زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 – 98  برای وردی مهر و بهمن اطلاع دارید؟ با توجه به سوالات بسیار شما عزیزان در رابطه با  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور97 و اطلاع ازاینکه  آیا برای شرکت در رشته های بدون کنکور نیاز به شرکت در کنکور سراسری 97 می باشد؟ و لیت رشته های پیام نور بدون کنکور و آگاهی از شهریه رشته های پیام نور بدون کنکور و …
 سوالات بسیار دیگر شما در این مقاله به توضیح کلی در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 – 98  و شرایط ثبت نام در این دانشگاه پرداخته ایم. هدف مشاوران سامانه ثبت نام پیام نور بهبود در روند ثبت نام و پذیرش شما داوطلبان می باشد. بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه پیام نور در ارتباط باشید.

 ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور97-98

زمان ثبت نام پیام نور بدون کنکور97-98 برای دو ورودی مهم و بهمن انجام طبق روال هر سال انجام می شود اما آنچه که شما داوطلبان باید از آن اطلاع داشته باشید، روند ثبت نام برای داوطلبانی که در کنکور سراسری 97  ثبت نام و در آزمون شرکت کرده اند و روند ثبت نام برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده و در انتخاب رشته ای که طبق اطلاعیه سازمان سنجش منتشر می شود می خواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شرکت نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 ورودی مهر :

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 : برای آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری 97 شرکت کرده اند بعد از اعلام نتایج اولیه و دریافت کارنامه می باشد و داوطلبان با دریافت کارنامه خود می توانند در کلیه رشته های روزانه شبانه و پیام نور شرکت نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری  ثبت نام و شرکت نکرده اند هم می توانند در زمان اعلام انتخاب رشته با مراجعه به سایت سنجش و تهییه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام خود در 150 کد رشته محل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام و فرم انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ورودی مهر در مرداد ماه بوده و داوطلبان طبق شرایطی که اعلام کردیم  می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 ورودی بهمن :

ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 : آن دسته از داوطلبانی که بنا به هر دلیلی در انتخاب رشته خود در مرداد ماه رشته های دانشگاه پیام نور را انتخاب نکرده اندو یا اصلا در ثبت نام وانتخاب رشته شرکت نکرده اند می توانند در صورتی که در کنکور شرکت کرده اند بدون تهیه کارت اعتباری در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور بهمن 97 شرکت کرده و رشته محل مورد نظر خود را انتخاب نمایند و آن دسته از داوطلبانی که در مرداد ماه در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور شرکت نکرده اند  با تهییه کارت اعتباری و شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور97  ورودی بهمن می توانند تنها  با انتخاب یکی  از رشته محل های معرفی شده در تکمیل ظرفیت ، شانس قبولی خود را بررسی نمایند. زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 ورودی بهمن در دی ماه انجام می شود.

تمامی داوطلبانی که قصد تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 را دارند توجه داشته باشند که انتخاب رشته و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام شده و پس از برسی توسط سازمان سنجش نتایج نهایی به داوطلب اعلام خواهد شد.

همچنین لیست رشته های بدون آزمون پیام نور97-98 هر ساله متغیر است و بسته به ظرفیت خالی دانشگاه و معدل شرکت کننده ها تغییر می کند. برای اطلاع دقیق از رشته های تحصیلی که به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد می توانید با مشاورین صدای مشاور همراه باشید.

شرایط لازم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور97 – 98

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 – 98 : با توجه به توضیحاتی که در بالا به شما عزیزان ارائه دادیم، مهم ترین شرط برای پذیرش و ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 معدل دیپلم و معدل پیش دانشگاهی داوطلبان می باشد. در واقع میزان معدل هر داوطلب شانس قبولی او را در بین دیگر داوطلبان که شرایط یکسان دارد افزایش می دهند.
 ۱-داشتن دیپلم ۴ ساله
۲-داشتن پیش دانشگاهی
۳- داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
برای اطلاع از شرایط دقیق و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می توانید با مراجعه به مقاله شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور اطلاعات لازم را در این باره دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور97

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 – 98 : آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند نیاط به تهییه مدارک برای ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته ندارند اما آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور سراسزری 97 شرکت نکرداند برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید موارد زیر را انجام دهند.
1-مراجعه به سایت سنجش
2-دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته و مطالعه آن
3-تهیه کارت اعتباری برای شرکت در ثبت نام و انتخاب رشته با استفاده از کارت بانکب عضو شتاب، داوطلب علاوه بر شرکت در یک گروه آزمایشی اصلی می تواند در گروه آزمایشی شناور هم انتخاب رشته نماید.
4- تهیه فایل عکس اسکن شده
و در نهایت داوطلب با رعایت موارد بالا می تواند برای ورودی مهر همزمان با انتخابر شته کنکور سراسری انتخاب رشته دانشگااه پیام نور خود را انجام دهد.
ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 : در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور مهر 97 و اطلاع از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور برای ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور بهمن 97 می توانید با مشاوران سامانه در ارتباط باشید و سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

لیست رشته‌های پیام نور بدون کنکور 97

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97 – 98  : داوطلبان دقت داشته باشند هیچ‌کدام از رشته‌های شاخه پزشکی به صورت بدون کنکور در هیچ دانشگاه پیام نوری پذیرش نمی‌شود.

در رشته‌های غیرپزشکی داوطلبان تقریبا در تمام رشته ها می توانند شرکت نمایند. برخی رشته‌های پیام نور در مهر ماه بدون کنکور و برخی دیگر از رشته‌های پیام نور با کنکور پذیرش می‌شوند.
ثبت نام پیام نور بدون کنکور 97 : در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته و اطلاع از شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نورو اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور97 می توانید با مرکز ثبت نام دانشگاه پیام نور در ارتباط باشید.
برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.
 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نتایج نهایی کنکور سراسری 97

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97  : با توجه به حساسیت کنکور سراسری 97، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>