امروز 18 نوامبر 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور سراسری / زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98
ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 - 98

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان ، شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97  اطلاع دارید؟ پذیرش و ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به دوصورت :

1- از طریق کنکور سراسری 2- از طریق فراخوان انجام می شود.

سامانه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین سال 97 برای متقاضیانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند اقدام به ثبت نام کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان و سایت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین در سال 97 – 98 با سامانه در ارتباط باشید.

با توجه به سوالات زیاد شما داوطلبان در رابطه با ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین و شرایط پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98 ، مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین در این مقاله به توضیح جامع ر رابطه با شرایط و زمان و نحوه ثبت نام در این دانشگاه پرداخته اند در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با سایت دانشگاه علوم انتظامی امین از هر کجای کشور از طریق تماس تلفن با سامانه در ارتباط باشید و سوالات خود را  از مشاوران بپرسید.

جوانانی که علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی هستند از طریق شرکت در آزمون سراسری پذیرفته می‌شوند. داوطلبان علاوه بر کسب رتبهٔ قبولی و دارا بودن شرایط عمومی استخدام، باید دارای شرایط اختصاصی از جمله داشتن علاقه و انگیزه لازم، سلامتی کامل جسمی و روانی باشند تحصیل در این دانشگاه در دو مقطع کاردانی (دوسال) و کارشناسی (چهارسال) به صورت شبانه‌روزی است و دانشجویان از امکانات و مزایای خاص تسهیلاتی و رفاهی چون پرداخت حقوق ماهیانه، وام، تجهیزات ورزشی، سفرهای سیاحتی و زیارتی و اعطای بورس تحصیلی و امکان ادامهٔ تحصیل برای مقاطع کارشناسی ارشد و (دکتری) نیز برخوردار می‌شوند. در ضمن، دانشجویان این دانشگاه با مهارت‌ها و فنونی آشنا می‌شوند که در سایر دانشگاه‌های کشور دیده نمی‌شود؛ مهارت‌هایی چون تیراندازی، رانندگی، فراگیری شنا و ورزش‌های رزمی و تخصص‌های گوناگون دیگر.

برای اطلاع از رتبه کنکور برای دانشگاه علوم انتظامی امین در سال 97 و اطلاع از نحوه درست انتخاب رشته برای قبولی در دانشگاه علوم انتظامی امین می توانید با مشاوان سامانه در ارتباط باشید.

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97

علاوه بر ثبت نام در کنکور سراسری 97 و کسب رتبه لازم برای ورود به این دانشگاه داوطلبان باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند که در ادامه این موارد را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. پذیرش دانشجو بر اساس ظرفیت های مورد نیاز انجام می شود و در صورت تقاضیای بالا به سهمیه ها و معدل داوطلبان و داشتن شرایط مناسب بدنی مناسب ترین افراد را در بین داوطلبان واجد شرایط انجام می شود.

داوطلبان باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی که شامل اعتقاد به دین اسلام، تابعیت جمهوری اسلامی، عدم سوءسابقه و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و داشتن سلامت کامل جسمس و روانی باید شرایط اختصاصی برای پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین را دارا باشند.

شرایط اختصاصی پذیرش نیروی انتظامی امین

1-داشتن قد حداقل 170 سانتی متر برای داوطلبان مرد و حداقل سن 18سال و حداکثر 23 سال. در صورت انجام خدمت وظیفه عمومی۲۵سال(مبنای احتساب سن، روز ثبت نام در آزمون سراسری خواهد بود).

2- داشتن مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان آقا ودفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت، گواهی اشتغال به خدمت سربازی، کارت پایان خدمت، گواهی اشتغال به تحصیل و یا معافیت های غیر پزشکی

3- همچنین فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت نام نمی باشند و داوطلبان تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین باید  تعهد خدمت به سازمانهای دولتی و غیر دولتی به هر نحوی(رسمی، پیمانی،‌ آزمایشی)نداشته باشند.

5- موفقیت در مراحل گزینش و استخدام برابر مقررات نیروی انتظامی

6- پذیرفته شدگان صرفاً برای آموزش و خدمت در رسته های مززبانی و عملیات ویژه پذیرش خواهند ش. همچنین در صورت کثرت متقاضی، اولویت پذیرش داوطلبان رسته مرزبانی با ساکنین استان های مرزی می باشد.

مدارک ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

داوطلبان در صورت کسب رتبه لازم و پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی با مراجعه به سایت دانشگاه علوم انتظامی امین در صورت مشاهده نام خود باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین را فراهم و به دانشگاه مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97

1- به همراه داشتن اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید به همراه مدرک پیش دانشگاهی و اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم.
2-تصویر صفحه اول و قسمت توضیحات شناسنامه وچهار قطعه عکس ۳*۴ زمینه قرمز و کارت ملی

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 - 98

مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین

اعلام علاقمندی در تقاضانامه ثبت نام کنکور سراسری، به هیچ عنوان حقی را برای داوطلب در خصوص ثبت نام و پذیرش ایجاد نمی کند اما آن دسته از داوطلبانی که موفق به قبولی در تمام مراحل پذیرش دانشگاه نیروی انتظامی امین می شوند به عنوان استخدام رسمی دانشجویان غیر شامل در نیروی انتظامی، از ابتدای ورودشان پذیرش می شوند.

فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و کارشناسی ضمن دریافت مدرک تحصیلی مورد تایید وزارت علوم ، فناوری و تحقیقات به ترتیب درجه ستوان سومی و ستوان دومی را دریافت می نمایند. همچنین متقاضیانی که در دانشگاه علوم انتظامی تحصیل می کنند ضمن دریافت کمک هزینه تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه خدمات درمانی بهره مند می شوند. همچنین فارغ التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات متعاقه برخوردار می شوند. ادامه تحصیل کارکنان برای مقاطع بالاتر در صورت نیاز ناجا بر مبنای ضوابط و مقررات در رشته های تحصیلی مصوب بلامانع است.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 و اطلاع از زمان فراخوان استخدام و پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط :

زمان ثبت نام دانشگاه افسری بانوان 97 – 98

شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

ثبت نام دانشگاه امام صادق

لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی دانشگاه تربیت معلم

معرفی واحد های دانشگاه تربیت معلم 97 – 98

آیا از واحد های دانشگاه تربیت معلم شهر و استان خود اطلاع دارید؟  آیا از …

6 دیدگاه

 1. سلام ببخشید امسال تو ثبت نام کنکور دانشگاه علوم انتظامی نبود تا
  تیک شو بزنیم نصبت ب علاقه مندی چرا نبوده شرایط چجوریه؟؟؟

  • سارا باباپور

   سلام . مطمئن هستید؟ شما موقع انتخاب رشته می تونید رشته هایی رو که تو دانشگاه نیرو انتظامی تدریس میشه رو انتخاب کنید. اگر هم میخواید کاملا از نحوه انتخاب رشته و کد رشته ها مطلع شید. پیشنهاد میکنم با سامانه تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.

 2. سلام خسته نباشید برای ثبت نام ازمون انتظامی کدوم سایت ثبت نام کرد باید لطفا پاسخ دهید

  • سارا باباپور

   سلام . برای ثبت نام آزمون نیروی انتظامی در زمان فراخوان می توانید نسبت به ثبت نام خود با مراجعه به سایت نیروی انتظامی اقدام نمایید.

 3. سلام من لیسانس دارم کی فراخوان استخدام میدین.تشکر میتونیم ثبتنام کنیم بامدرک دانشگاهای دیگر

  • سارا باباپور

   سلام . بلافاصله بعد از فراخوان با مراجعه به سایت نیرو ی انتظامی می توانید ثبت نام خود را انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>