امروز 23 مهر 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 / azmoon.org
ثبت نام دانشگاه آزاد 97 - 98

مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 / azmoon.org

جهت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 / azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 / azmoon.org
Rate this post

آیا از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن اطلاع دارید؟

با توجه به افزایش متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 و ابهاماتی که در نحوه ثبت نام مقاطع مختلف دانشگاه آزاد بصورت با کنکور و بدون کنکور وجود دارد، تصمیم بر آن شد در این مقاله اطلاعات کامل در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 در کلیه مقاطع و نحوه ثبت نام با کنکور دانشگاه آزاد توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. در این پست به توضیح عنوان هایی که در ادامه نام خواهیم بردبه طور کلی خواهیم پرداخت.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد azmoon.org

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته azmoon.org

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد azmoon.org

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد97 – 98  و نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد  روی لینک آبی کلیک نمایید.

 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 

مهم ترین دلیلی که باعث افزایش متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد شده پذیرش دانشجو بصورت بدون آزمون در اکثر رشته های مهندسی و برخی رشته های تجربی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشدمی باشد. البته به این موضوع باید توجه داشت دانشگاه آزاد در اکثر رشته های پزشکی و برخی رشتهه ای پرطرفدار مهندسی در مقطع کارشناسی  بصورت با آزمون و از طریق ثبت نام کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی با مراجعه به سایت سنجش دو بار درسال در مهر و بهمن در زمان مقرر انجام خواهد شد که در مقاله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97  – 98   در رابطه بازمان و شرایط ثبت نام به طور کامل توضیحاتی در اختیار داوطلبان قرار داده شده.

 

شرایط ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98 – azmoon.org

در این بخش توضیحاتی در  رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیو سته دانشگاه آزاد و اینکه چه افرادی می توانند با چه شرایطی در ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد شرکت نمایند به شما عزیزان اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.  بنابراین کلیه داوطلبان فنی حرفه ای، کارو دانش و نظری می توانند بصورت پیوسته در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد ادامه تحصیل نمایند، داشتن مدرک دیپلم برای این متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ضروری می باشد. با مطالعه مقاله ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اطلاعات لازم در این باره را کسب خواهید نمود.

 

شرایط ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98 – azmoon.org

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97 – 98 باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده باشند و این موضوع را به عزیزان یاد آور می شویم که لیست رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد تنوع بیشتری نسبت به لیست رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد دارد با مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اطلاعات دقیق در رابطه با شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور در این مقطع را کسب خواهید نمود.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 – 98 – azmoon.org

ﻣﺘﻘﺎﺿﯿﺎن دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ﻧﺎﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺑـﺎ دارا ﺑـﻮدن ﻣـﺪرک ﮐﺎرداﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ و ﻧﺎﭘﯿﻮﺳﺘﻪ و ﮐﺎرداﻧﯽ کلیه دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی، داﻧﺸﮕﺎه ﺟـﺎﻣﻊ ﻋﻠﻤـﯽ ﮐﺎرﺑﺮدی و… ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ در ﻫﺮ رﺷﺘﻪ ای در دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳـﯽ ﻧﺎﭘﯿﻮﺳـﺘﻪ ﺑﺪون آزﻣﻮن ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ. ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی به کارشناسی  دانشگاه آزاد نیازمند داشتن قوانینی است که در مقاله ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد به طور کامل در رابطه با آن توضیح داده ایم.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد 97 - 98
مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی  دانشگاه آزاد 97 – 98 – azmoon.org

 داﺷﺘﻦ دﯾﭙﻠﻢ ﮐﺎﻣﻞ ﻧﻈﺎم ﻗﺪﯾﻢ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﯾﺎ ﮔﻮاﻫﯽ ﭘﺎﯾﺎن دوره ﭘﯿﺶ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﻧﻈﺎم ﺟﺪﯾﺪ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ و ﯾﺎ اﺷﺘﻐﺎل ﺑﻪ ﺗﺤﺼـﯿﻞ در دوره ﭘﯿﺶ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﻧﻈﺎم ﺟﺪﯾﺪ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد الزامی می باشد همچنین زمان ثبت نام در مهر و بهمن بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98 – azmoon.org

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توجه داشته باشند یکی از راه های ثبت نام بدون کنکور در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استفاده از سهمیه استعداد درخشان می باشد. دانشگاه آزاد برای ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور و جمع آوری اطلاعات دانشجویان استعداد درخشان منظم تر و سازمان یافته تر از دانشگاه های سراسری عمل می کند، بنابراین تنها راهی که داوطلبان در مقطع ارشد بدون آزمون می توانند ادامه تحصیل دهند استفاده از سهمیه استعداد های درخشان می باشد که در مقاله ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  توضیح کامل در رابطه با شرایط ثبت نام در اختیار شما عزیزان  قرار خواهیم داد. 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98 -azmoon.org

با توجه به ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد شرایط ثبت نام برای تمام دانشگاه ها دولتی، دانشگا آزاد یکی می باشد، داوطلبان با داشتن مدرک لیسانس هر یک از دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی، پیام نور، مجازی، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی، سراسری روزانه و شبانه می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند تنها تفاوت در زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد که با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98  اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انتخاب رشته می توانید دریافت نمایید.

بنابراین ثبت نام دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف بصورت با آزمون و بدون آزمون دارای شرایط خاصی است که به طور کلی در رابطه  با آن توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد و میزان شهریه دانشگاه آزاد با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 در کلیه مقاطع در ارتباط باشید

 

جهت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 / azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98Rate this post رتبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>