امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98
ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از زمان ثبت نام تیزهوشان 97  و سایت ثبت نام اطلاع دارید؟
آیا از سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اطلاع دارید؟
با توجه به امکانات تحصیلی در مدارس تیزهوشان هرساله متقاضیان ثبت نام در آزمون تیزهوشان افزیش می یابد. به دلیل  رقابت بسیار بالا بین دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97 – 98  و سوالات بسیار شما والدین و دانش آموزان در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 ، مشاوران سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان در این مقاله به توضیح دقیق این موارد و به پاسخ سوالات شما پرداخته اند.
برای اطلاع ازنحوه مطالعه دروس برای قبولی در آزمون تیزهوشان۹۷ و در صورت نیاز به معلم برای توضیح برخی مباحثی که درآن مشکل دارید می توانید با مشاران سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان تماس گرفته و از هرکجای کشور که هستید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید و در صورت نیاز به دبیر برای حضور در منزل از بهترین دبیران محل زندگی خود مطلع و از روند آموزشی این دبیران استفاده نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97  از آواخر بهمن ماه سال 96 آغاز و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت، ثبت نام تیزهوشان 97 در دو مرحله یکبار در اسفند ماه انجام شده و داوطلبان اطلاعات خود را در سایت وارد کرده و در فروردین ماه باید مجدد اطلاعات خود را تکمیل و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

ثبت نام آزمون تیزهوشان برای دو پایه ششم به هفتم  و نهم به دهم برگزار میشود، بنابراین داوطلبان باید با مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان Amoon.medu.ir بصورت اینترنی اقدام به ثبت نام خود نمایند. دانش آموزان دقت داشته باشند نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 در دو مرحله انجام می شود اولین مرحله داوطلبان اطلاعات خود را وارد سایت کرده و در مرحله دوم هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را پرداخت می نمایند.

1-بعد از وارد شدن به سایت ثبت نام تیزهوشان 97 داوطلبان با وارد نمودن اطلاعات فردی و پایه ای که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان آن را دارند می توانند وارد صفحه بعدی شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل می نمایند.

2-بعد از پرداخت هزینه داوطلبان وارد صفحه نهایی شده و تمام اطلاعات خود را مشاهده می کنند، در این قسمت دانش آموزان دقت داشته باشند باید تمام اطلاعات خود را یاداشت و یا از آن پرینت تهیه نمایند و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان 97-98 در نزد خود نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون تیزهوشان دچار مشکل نشوند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  می توانید از خدمات تلفنی مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان بهرمند شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و با مطالعه مقاله سایت ثبت نام تیزهوشان اطلاعات لازم در رابطه با سایت تیزهوشان را دریافت نمایید.

 شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 :با توجه به اینکه شرایط ثبت نام در دو پایه متفاوت بوده داوطلبان دقت داشته باشند شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم  97-98 اشتغال به تحصیل متقاضی در پایه ششم و  همچنین کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس یا کسب نمره خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در پایان پایه تحصیلی پنجم ابتدایی الزامی می باشد. از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان داشتن تابعیت ایرانی بوده و البته ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی هم با رعایت شرایط و ضوابطی قابل انجام می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم  97 :یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم  97-98 اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم می باشد همچنین معدل سالانه دانش آموز در پایه هشتم باید بالای 19 باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98  برا ی دوره متوسطه اول و دوم به یکسان بوده اما شرایط ثبت نام برای این داوطلبان متفاوت می باشد. که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
1- تکمیل فرم ثبت نام در آزمون: داوطلبان باید پس از ورود به سامانۀ ثبت نام، فیلدهای مربوط در تقاضانامۀ ثبت نام را تکمیل نمایند.
2- بارگذاری فایل عکس داوطلب با فرمتjpg و اندازه 300در 400پیکسل و یا 200در300پیکس با حجم حداکثر 70کیلو بایت  مربوط به سال جاری
3- واریز مبلغ ثبت نام منحصرا از راه درگاه پرداخت الکترونیکی
با توجه به حجم زیاد داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 در صورت بروز مشکل در امر ثبت نام و مشکل برای وارد شدن به سایت ثبت نام می توانید با مشاوران سامانه تیزهوشان در ارتباط بوده و با ارائه اطلاعات ثبت نام خود را به مشاوران بسپارند.

زمان برگزاری تیزهوشان 97

با توجه به اهمیت اطلاع دانش آموزان از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97، داوطلبان دقت داشته باشند، آزمون تیزهوشان طبق روال هر سال در اردیبهشت ماه برگزار می شود و دانش آموزان با مراجعه به سایت تیزهوشان دانش آموزان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان97  را دریافت نمایند. اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97 بین 3 تا 4 هفته بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 می باشد.
بعد از اطلاع از زمان برگزاری و شرکت در آزمون مهم ترین موضوع اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97  و اطلاع از  اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 97 می باشد.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

 طبق روال سال های گذشته معمولا اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان اعلام می شود. اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان و واجدین شرایط ورود به مدارس تیزهوشان در سایت Azmoon.medu.ir (سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان)قابل دسترس می باشد و تمامی دانش آموزان و داوطلبان کلیه استان ها در سراسری کشور می توانند با مراجعه به این سامانه برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 97 خود اقدام نمایند. برای این منظور و برای مشاهده نتایج، داوطلبان بعد از مراجعه به سامانه با درج کد ملی و رمز ورود خود وارد پروفایل شخصی خود شده پس از ورود به صفحه شخصی اطلاعات شخصی نتایج آزمون داوطلبان مشخص می شود.
دانش آموزان و والدین گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 و دریافت کد محل تحصیل و کد منطقه و اطلاع از کد نزدیک ترین و بهترین مدرسه محل زندگی خود می توانید با سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98

ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی

آیا از زمان ثبت نام تیزهوشان 97  و سایت ثبت نام اطلاع دارید؟ زمان ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>