امروز 18 ژانویه 2021 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98/ azmoon.org

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98/ azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات در سال 97-98 اطلاع دارید؟

آیا از لیست رشته های دانشگاه آزاد علوم تحقیقات در سال 97 مطلع هستید؟

با توجه به پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع و رشته ها، اکثر داوطلبان به دنبال زمان و شرایط ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. به دلیل سطح علمی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات و تنوع رشته های ارائه شده، اکثر متقاضیان علاقمند به تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات می باشند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه خصوصی در شمال غرب شهر تهران می باشد، که بزرگترین واحد دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می‌شود. همانطور که توضیح دادیم به دلیل امکانات و سطح تحصیلی اغلب متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند، ترجیح می دهند در رشته های بدون کنکوری که در این واحد از دانشگاه آزاد ارائه می شود ثبت نام نمایند. در ادامه به توضیح زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات در مقطع کارشناسی میپردازیم.

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98

شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97 – 98 به شرح زیر می باشد:

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات برای نیمسال اول و نیمسال دوم  انجام می گیرد. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم تحقیقات 97-98 برای وردی مهم و بهمن بوده و داوطلبان با انجام مراحل ثبت نام خود می توانند در رشته های ارائه شده بصورت بدون آزمون در مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه تحصیل نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98 به شرح زیر می باشد:

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می رساند، ثبت نام داوطلبان در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات بصورت بدون کنکور و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد علوم تحقیقات azmoon.org  بصورت تمام وقت و با خرید کارت اعتباری انجام پذیر می باشد. ضمنا برای دریافت لیست رشته های  بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در سال 97 -98 با مراجعه و کلیک بر روی لینک آبی می توانید از لیست رشته های دانشگاه علوم تحقیقات مطلع شده و در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه ثبت نام دانشگاه علوم تحقیقات در ارتباط باشید.

بنابراین بلافاصله بعد از اعلام زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات برای ورودی مهر و بهمن در سال 97 در همین سایت اعلام شده و داوطلبان می توانند در صورت عدم دسترسی به سایت ثبت نام از طریق ارتباط با سامانه در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نام خود را انجام دهند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

 

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در سال 97-98

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم و تحقیقات در سال 97-98  به صورت شبانه روزی بوده، و برای ثبت نام در مقطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی پیوسته و کاردانی نیازمند داشتن شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات می باشند، با توجه به اینکه شرایط و ضورابط ثبت نام در مقاطع و رشته های مختلف متفاوت بوده داوطلبان بعد از مراجعه  و کلیک بر روی لینک ثشرایط ثبت نام در هر دوره در صورت داشتن سوال می توانند از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

شرایط ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

 

نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم تحقیقات در سال 97-98 برای هر  داوطلب تنها در یک کد رشته محل از طریق سایت ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد.

متقاضیان محترم ثبت نام رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد علوم و تحقیقات موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 نسبت به ثبت نام خود اقدام نماید. همچنین برای آن دسته از دانشجویانی که قصد ثبت نام در مقاطع دانشگاه آزاد علوم تحقیقات را دارند و در حال حاضر مشغول به تحصیل در پیش دانشگاهی یا دانشگاه هستند، در صورثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات بدون کنکور انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود ویا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.در صورت داشتن مدرک آخرین روند تحصیلی امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که متقاض ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات هستید، و همچنان دانشجو و یا دانش آموز می باشید برای اطلاع از روند ثبت نام با سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات 97-98/ azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *