امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه غیر انتفاعی / بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی / زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی اطلاع دارید؟ آیا از لیست رشته های دانشگاه غیر انتفاعی و شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 و شهریه رشته ها در دانشگاه غیر انتفاعی مطلع هستید ؟

مطمنن همه ی داوطلبان هنگام پر کردن فرم ثبت نام کنکور سراسری 97 گزینه دانشگاه غیر انتفاعی را مشاهده کرده اید، دانشگاه غیر انتفاعی یکی از پرمتقاضی ترین دانشگاه ها در بین داوطلبان کنکور سراسری می باشد، اما آنچه که اکثر داوطلبان و کنکور ی ها ممکن است اطلاع نداشته باشند نحوه پذیرش و ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی می باشد. دانشگاه غیرانتفاعی هرسال به دو روش با آزمون و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو میکند.

1- بصورت با آزمون از طریق ثبت نام در کنکور سراسری

2- بصورت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی

با توجه به اینکه دانشگاه غیر انتفاعی تحت نظارت وزارت علوم بوده و به دلیل داشتن کیفیت بالای اموزش و تنوع رشته داطلبان زیادی علاقمند به تحصیل در رشته های این دانشگاه می باشند.

بنابراین داوطلبانی که علاقمند به تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در سال 97 هستند توجه داشته باشند دانشگاه غیر انتفاعی تنها در مقطع کاردانی و کارشناسی بصورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کند. با توجه به سوالات شما در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 و زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 97 در این مقاله به توضیح کامل در رابطه با دانشگاه غیر انتفاعی پرداخته شده است.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 برای آن دسته از افرادی که قصد تحصیل بصورت با آزمون در این دانشگاه را دارند همزمان با ثبت نام در کنکور سراسری انجام می شود.

به طور کلی  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 برای متقاضیانی که در کنکور 97 ثبت نام نکردند هم فراهم می باشد، بنابراین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97  دوبار در سال در مهر و بهمن انجام میشود یعنی  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی برای ورودی مهر ماه ، هم زمان با انتخاب رشته کنکور سراسری در مرداد ماه و برای ورودی بهمن در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی در آبان ماه انجام می شود.

بنابراین با مطالعه مقاله ثبت نام کنکور سراسری 97  و اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97 می توانید در رشته های بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی نیز شرکت نمایید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

آن دسته هاز داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند اما به هردلیلی در جلسه امتحان حضور نداشتند و یا قصد انتخاب رشته های دانشگاه غیر انتفاعی را دارند باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش بدون نیاز به تهیه کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته از بین کدرشته محل های بر اساس سوابق اقدام نمایند.

متقاضیانی که در کنکور سراسری 97 ثبت نام نکرده اند با مراجعه به سایت سنجش و تهیه کارت اعتباری با استفاده از کارت عضور شتاب می توانند نسبت به انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی اقدام نمایند. داوطلبان می توانند تا 150 کد/ رشته محل را بین لیست رشته های دانشگاه غیر انتفاعی 97 انتخاب نمایند. همچنین داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ورودی بهمن ماه را دارند می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی در آبان ماه شرکت کرده و با انتخاب یک کدرشته از لیست رشته های ارائه شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در ارتباط باشید.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

داوطلبان برای پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی باید شرایطی را داشته باشند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

یکی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای دانش آموزان نظام جدید و داشتن دیپلم چهار ساله برای متقاضیان نظام قدیم می باشد، همچنین داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته غیر انتفاعی را دارند داشتن مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم برای این دسته از داوطلبان ضروروی است.

همچنین داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم فنی و حرفه ای بوده، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 – 98  در مقطع کارشناسی را ندارند و باید از میان کدرشته محل های کاردانی انتخاب رشته خود را انجام دهند. نمایند .

بنابراین ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی برای آن دسته از داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا در جلسه آزمون سراسری 97 غایب بوده اند، می توانند نسبت به انتخاب رشته‌ محل هایی که پذیرش آن ها به صورت تاثیر سوابق تحصیلی می باشنداقدام نمایند و در صورت انتخاب کدرشته محل‌ هایی که نمره آزمون ( کنکور ) در آن ها تأثیر دارد، اجازه تایید و ادامه مراحل انتخاب رشته به آنها داده نخواهد شد.

 

اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی 

با توجه به اینکه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی با اخذ مجوز از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و با هدف فعال شدن بخش خصوصی در زمینه آموزش عالی تحت نظارت این سازمان هستند می توان گفت از کیفیت نسبتا بالای برخوردار می باشند.

دانشگاه غیرانتفاعی نیز مورد تائید وزارت علوم بوده و تمامی ضوابط و مدارک دانشجویان مشغول به تحصیل مانند دیگر دانشگاه های دولتی است و بر همان اعتبار و ارزش سنجیده می شود برای دانشگاه غیرانتفاعی  5 سطح آموزشی تعریف شده است که سطح یک از کیفیت آموزشی بالاتری نسبت به سایر سطوح برخوردار است.

همچنین مدرک دریافت شده توسط فارغ التحصیلان دانشگاه غیر انتفاعی که بصورت بدون کنکور اقدام به ثبت نام در این دانشگاه کرده اند مورد تایید وزارت علوم تحقیقات ایران بوده  و در مدرک دانشجویان عنوان  بدون ذکر نمی شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در ارتباط باشید.

لینک مرتبط :

رتبه قبولی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه غیر انتفاعی در سال 97-98

معرفی واحدهای دانشگاه غیر انتفاعی

لیست رشته های دانشگاه مجازی 97 – 98

پردرآمدترین رشته های دانشگاهی در ایران 97

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 97

نتایج کنکور 97 |دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

آیا از زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری 97  اطلاع دارید ؟آیا از می دانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>