امروز 07 جولای 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب 97 - 98

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب – azmoon.org

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب – azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب ؟

آیا از شرایط و سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب azmoon.org اطلاع دارید؟

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب و داوطلبانی که در کنکور سراسری  شرکت کرده و فکر می کنید، رتبه خوبی در کنکور نمی آوریدو به دنبال ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب هستید. با توجه به پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در اغلب واحد های دانشگاهی، یکی از پر متقاضی ترین دانشگاه ها برای تحصیل داوطلبان دانشگاه آزاد واحد تهران غرب می باشد.  اما آنچه که اغلب کنکوری ها از آن اطلاع ندارند، نحوه و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران غرب می باشد، از طریق ارتباط با سامانه می توانید، ثبت نام خود را در کمترین زمان در رشته های که می خواهید انجام دهید.‌

با کلیک بر روی لینک آبی مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب 97-98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب برای ورودی مهر و بهمن فعال می شود و داوطلبان در مدت زمان مشخص شده  باید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، مدت مشخص شده قابل تمدید نمی باشد. بنابراین کلیه دانشجویانی که تاکنون ثبت نام نداشته اند، در اسرع وقت جهت ثبت نام با مراجعه حضوری به دانشکده ها اقدام لازم را در این خصوص به عمل آورند.

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب ملزم به خرید کارت اعتباری از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب azmoon.org می باشند و لازم است تا آخرین لحظه ثبت نام رمز و شناسه کارت را همراه خود نگهدارند.

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب می رساند، برای بهبود در ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب بدون کنکور به صورت اینترنتی بوده و صرفا از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب به صورت 24 ساعته از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب بدون کنکور ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی ورود به دانشگاه آزاد تهران غرب نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

با توجه به حجم بالای مراجعه کنند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب، در صورتی که هنگام ورود به سایت ثبت نام دچار مشکل شدید از طریق ارتباط با سامانه می توانید ثبت نام خود را در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب انجام دهید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران غرب

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع بصورت جداگانه می باشد که در ادامه به طور کلی توضیح خواهیم داد.

شرایط ثبت نام دانشگاه تهران غرب برای هر مقطع متفاوت می باشد، داوطلبان گرامی در صورت داشتن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند در صورتی که شرایط لازم را نداشته و اقدام به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران غرب نمایند، مبلغ ثبت نام به این افراد باز گرداننده نخواهد شد.

داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه تهران غرب توجه داشته باشند که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام  باطل خواهد شد.

داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب 97-98 باید تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه azmoon.org اقدام نمایند. ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب بدون کنکور انجام می شود. در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول هستید، تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود می توانید ثبت نام خود را انجام دهید، و یا متقاضی ورودی ترم بهمن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران غرب هستید، در صورتی که تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شوید می توانید ثبت نام خود را با ورد به سامانه انجام دهید.

بنابراین در صورتی که در هر کدام از مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب دچار مشکل شدید، می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب – azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *