امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 – azmoon.org
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 -98

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 – azmoon.org

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 – azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب اطلاع دارید؟

بعد از برگزاری کنکور سراسری  97 اغلب کنکوری هایی که نگران هستند و یا فکر می کنند، رتبه خوبی در کنکور نمی آورند به دنبال ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند. با توجه به پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در اغلب واحد های دانشگاهی، یکی از پر متقاضی ترین دانشگاه ها برای تحصیل داوطلبان دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب می باشد.  اما آنچه که اغلب کنکوری ها از آن اطلاع ندارند، نحوه و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران جنوب می باشد، از طریق ارتباط با سامانه می توانید، ثبت نام خود را در کمترین زمان در رشته های که می خواهید انجام دهید.‌

با کلیک بر روی لینک آبی مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز | azmoon.org

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97-98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب برای ورودی مهر و بهمن فعال می شود و داوطلبان در مدت زمان مشخص شده  باید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، مدت مشخص شده قابل تمدید نمی باشد. بنابراین کلیه دانشجویانی که تاکنون ثبت نام نداشته اند، در اسرع وقت جهت ثبت نام با مراجعه حضوری به دانشکده ها اقدام لازم را در این خصوص به عمل آورند.

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب ملزم به خرید کارت اعتباری از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب azmoon.org می باشند و لازم است تا آخرین لحظه ثبت نام رمز و شناسه کارت را همراه خود نگهدارند.

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب بدون کنکور به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب به صورت 24 ساعته از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب بدون کنکور ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی ورود به دانشگاه آزاد تهران جنوب نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

به علت شلوغی سایت ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب بدون آزمون امکان بروز مشکل در سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور وجود خواهد داشت که در این صورت داوطلبان میتوانند با مشاورین مرکز تماس گرفته و ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 - 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران جنوب

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع بصورت جداگانه می باشد که در ادامه به طور کلی توضیح خواهیم داد.

شرایط ثبت نام دانشگاه تهران جنوب برای هر مقطع متفاوت می باشد، داوطلبان گرامی در صورت داشتن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند در صورتی که شرایط لازم را نداشته و اقدام به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران جنوب نمایند، مبلغ ثبت نام به این افراد باز گرداننده نخواهد شد.

داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه تهران جنوب توجه داشته باشند که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام  باطل خواهد شد.

داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97-98 باید تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه azmoon.org اقدام نمایند. ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد تهران جنوب بدون کنکور انجام می شود. در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول هستید، تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود می توانید ثبت نام خود را انجام دهید، و یا متقاضی ورودی ترم بهمن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد تهران جنوب هستید، در صورتی که تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شوید می توانید ثبت نام خود را با ورد به سامانه انجام دهید.

جهت مشاوره در زمینه سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران جنوب 97 – azmoon.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>