امروز 07 جولای 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی 96 - 97

ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزانی که علاقمند به ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98 هستید توجه داشته باشید، آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور توسط ادارات کل آموزش و پررورش استان‌ها و مرکز سنجش آموزش و پرورش طی روزهای سوم تا ششم بهمن ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

آیا از شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 و سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 و لیست منابع المپیاد دانش آموزی 97  اطلاع دارید ؟ با مطالعه اطلاعیه و از طریق ارتباط با مرکز می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

دانش آموزان علاقه‌مند به شرط رعایت شرایط مندرج در بخشنامه‌ می‌توانند پس از ثبت‌نام، در آزمون یا آزمون‌های مورد علاقه‌ی خود شرکت نمایند. بنابراین جهت دریافت منابع المپیاد دانش آموزی می توانید روی لینک آبی کلیک نمایید. 

 

شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید شرایط عمومی و اختصاصی را دار باشند که در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد. داوطلبان برای ثبت نام باید در پایه دهم و یازدهم دوره متوسطه به تحصیل اشتغال داشته باشند. همچنین در دوره متوسطه هیچگونه وقفه تحصیلی و یا ترک تحصیل نداشته باشند. ثبت نام و شرکت تمامی دانش آموزان پایه دهم در المپیاد دانش آموزی ادبی، فیزیک و شیمی با رعایت شرایط به شکل آزمایشی برگزار خواهد شد.

دانش آموزانی که بصورت آزمایش در این آزمون شرکت می کنند به دوره آموزشی تابستان راه نخواهند یافت. همچنین شرکت تعدادی از دانش آموزان پایه دهم در مرحله دوم المپیاد دانش آموزی با رعایت برخی مسائل بصورت آزمایشی امکان پذیر خواهد بود. همچنین در مقاله سایت ثبت نام دانش آموزی توضیحات کاملی در رابطه با شرایط شرکت کنندگان در این آزمون توضیحاتی داده شده که با مطالعه مقاله اطلاعات لازم در این باره را کسب خواهید کرد.

 

 

شرایط اختصاصی المپیاد دانش آموزی 97 - 98

زمان ثبت نام آزمون المپیاد دانش آموزی 97

بنابراین متقاضیان ثبت نام المپیاد دانش آموزی دقت داشته باشند با توجه به بخشنامه مرحله اول المپیادهای علمی و ادبی سال 1397 ثبت نام از روز شنبه 25 آذرماه آغاز  و تا پایان روز چهارشنبه 29 آذر ادامه خواهد داشت. همچنین داوطلبان توجه داشته باشند زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد، توصیه مشاوران سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی به شما این است که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید و هرچه سریعتر اقدام به ثبت نام خود نمایید. 

نحوه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

با توجه به اینکه ثبت نام در آزمون‌های سال جاری نیز به صورت اینترنتی بوده، متقاضیان ثبت نام داخل و خارج از کشور در زمان تعیین شده می وانند با مراجعه به سایت ثبت نام الکترونیکی المپیادها به نشانی http://oly.medu.ir مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

بعد از تایید صحت اطلاعات توسط مدیر واحد های آموزشی، ثب نام در سامانه مذکور نهایی خواهد شدو مدیران احد های آموزشی بعد از ثبت نام دانش آموز باید با مراجعه به سامانه مربوط نسبت به درج اطلاعات و تایید عکس دانش اموز اقدام نمایند. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل درتایید اطلاعات و عکس دانش آموزان مدیران محترم مسئول خواهند بود. در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت نام و یا عدم تطابق عکس دانش اموز و هر سوالی که دارید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام المپیاد دانش اموزی در ارتباط باشید و سوالات خود را در این باره از مشاوران ما بپرسید.

شرکت و قبولی در المپیاد برای دانش آموزان مزایای را به همراه دارد که در مقاله مزایای المپیاد دانش آموزی توضیحاتی در رابطه با تاثیر مدال المپیاد و سهمیه آن در کنکور توضیحاتی را ارائه دادیم.

 

مدارک لازم برای ثبت نام در المپیاد دانش آموزی 97 – 98

همانور که توضیح دادیم ثبت نام بصورت اینترنتی بوده ودانش آموزان برای شرکت در هر المپیاد باید مبلغ دویست و بیست و پنج هزار ریال پرداخت نمایند. دانش آموزان برای پرداخت هزینه ثبت نام باید کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم اینترنتی را داشته باشند. بنابراین هیچگونه واریز از طریق دستگاه خود پرداز برای ثبت نام در المپیاد دانش آموزی پذیرفته نخواهد شد. همچنی فایل عکس داوطلبان با فرمت jpg و نباید بیشتر از 70 کیلو بایت باشد. 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی

کارت ورود به جلسه آزمون قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه ثبت نام بصورت الکترونیکی توزیع خواهد شد و ضروری است داوطلبان در زمان مقرر با مراجعه به سایت کارت خود را دریافت نمایند. بعد از دریافت کارت توسر دانش اموز باید روی کارت را به دقت مطالعه کرده و در صورت روز هرگونه مشکل در ثبت اطلاعات و عکس درج شده به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

لینک مرتبط :

سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی 

منابع المپیاد دانش آموزی 

مزایای المپیاد دانش آموزی در کنکور

ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98 : با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *