امروز 20 جولای 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو
ثبت نام دانش آموزان در المپیاد نانو 97-98

شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزانی که علاقمند به ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو هستند، برای اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام با مطالعه ادامه مطلب می توانند اطلاعات لازم را در رابطه با سایت ثبت نام دانش آموزان در المپیاد نانو را دریافت نمایند.

ثبت نام المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو ، به این معنا که در کشورهای دیگر مسابقات دانش‌آموزی با تعیین یک طرح مشخص و یا اردوهای یک هفته‌ای آموزش فعالیت‌های آزمایشگاهی برگزار می‌شود.

دلیل برگزاری و ثبت نام دانش آموزان در المپیاد نانو برای شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزی و کمک به پایدارسازی جریان تربیت نیروی انسانی در زمینه فناوری نانو و کمک به پیشتازی جمهوری اسلامی ایران در آموزش پایه نانو می باشد.

نحوه برگزاری المپیاد دانش‌آموزی نانو در دو مرحله به صورت برگزاری یک آزمون تئوری در سطح کشور و در مرحله دوم، برگزاری یک اردوی علمی برای برگزیدگان مرحله اول برگزار گردیده است و برگزیدگان نهایی با توجه به آزمون‌های مرحله دوم معرفی شده‌اند. در 2 دوره اول المپیاد اردوی علمی در پژوهشگاه صنعت نفت و اردوی دوره سوم، چهارم، پنجم و ششم در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دوره هفتم در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار گردیده است.

در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت نام المپیاد 97 در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام خود را انجام داده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

 

زمان ثبت نام دانش آموزان در المپیاد علوم و فناوری نانو 97 – 98

به اطلاع تمام دانش‌آموزان علاقه‌مند به فناوری نانو می‌رساند، ثبت ‌نام در نهمین المپیاد دانش‌ آموزی علوم و فناوری نانو از روز شنبه ۱۸ آذرماه از طریق سایت اینترنتی باشگاه دانش‌آموزی نانو انجام خواهد شد.

متقاضیان ثبت نام المپیاد دانش آموزی نانو با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانی nanoclub.ir، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ثبت نام در المپیاد نانو، به دو روش انفرادی و گروهی (از طریق نهادهای ترویجی)  انجام می‌شود. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام و در صورت بروز هر گونه مشکل برای دسترسی به سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی از طریق ارتباط با سامانه می توانید ثبت نام خود را در کمتریم زمان ممکن انجام دهند.

 

سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی نانو

 

 

نحوه برگزاری المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو 97

داوطلبان دقت داشته باشند المپیاد دانش آموزی نانو در سه مرحله برگزار خواهد شد.

مرحله اول، در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی انجام خواهد شد.
مرحله دوم، در قالب یک آزمون کتبی متمرکز در تهران و با حضور ۳۰۰ نفر برگزیده مرحله اول، در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.
مرحله سوم، با حضور ۳۰ نفر برگزیده کشور به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریور ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

بخش‌های اصلی این اردوی علمی شامل موارد زیر است
• انجام آزمایش کاربردی فناوری نانو به همراه انجام تست‌های علمی
• برگزاری کارگاه‌های عملی سنتز و کاربرد نانومواد در آزمایشگاه
• برگزاری دوره شبیه‌سازی در فناوری نانو
• برگزاری بازدیدهای تخصصی و عمومی از مراکز تحقیقاتی و شرکت‌های دانش‌بنیان نانو
• آموزش‌های شیوه ارایه، گزارش کار و مقاله‌نویسی علمی
• برگزاری آزمون کتبی و شفاهی نهایی

هزینه شرکت در المپیاد برای ثبت نام انفرادی ۲۵۰,۰۰۰ ریال و برای ثبت نام گروهی ۲۰۰,۰۰۰ ریال است و دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم و یازدهم و پیش دانشگاهی مجاز به شرکت در آزمون هستند.

نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت نام گروهی دانش‌آموزان اقدام کنند.

برگزیدگان المپیاد نانو از دوره ششم تا هشتم، مورد حمایت بنیاد نخبگان قرار گرفته‌اند. جزئیات حمایت‌های بنیاد نخبگان از برگزیدگان این المپیاد در خبر زیر ارائه شده است.
همچنین برگزیدگان ادوار مختلف المپیاد نانو می‌توانند در کانون برگزیدگان باشگاه نانو فعالیت کنند. این کانون با هدف ارتقای برگزیدگان تا محقق و فناور برتر شدن در سطح کشور پشتیبان اعضا خواهد بود.

راهنمای ثبت نام گروهی المپیاد دانش آموزی نانو 97

ثبت نام گروهی فقط از طریق نهاده ای ترویجی انجام میشود. مراحل ثبت نام گروهی در ادامه آمده است. الزم به ذکر است قبل از انجام مراحل زیر، افرادی که برای اولین بار قصد ثبت نام در المپیاد دانش آموزی نانو را دارند باید عضو سایت شوند که برای این منظور میتوانید فایل راهنمای ثبت کاربر جدید را مطالعه نمایید.

دانلود دستورالعمل ثبت نام گروهی المپیاد دانش آموزی نانو 

نحوه ثبت کاربر جدید

برای ثبت نام انفرادی اگر تاکنون در المپیادهای دوره های قبلی شرکت نکرده اید و یا عضو سایت باشگاه نیستید، ابتدا باید فرم عضویت در سایت را پر کنید. برای این منظور میتوانید به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید.

دانلود دستورالعمل نحوه ثبت نام دانش آموزان برای اولین بار در المپیاد دانش آموزی

راهنمای ثبت نام انفرادی در المپیاد دانش آموزی نانو 

برای ثبت نام انفرادی اگر تاکنون در المپیادهای دوره های قبلی شرکت نکرده اید و یا عضو سایت باشگاه نیستید، ابتدا باید فرم عضویت در سایت را پر کنید. برای این منظور میتوانید فایل راهنمای ثبت کاربر جدید را مطالعه نمایید. در صورتی که شما کاربر سایت هستید و یا به تازگی عضو سایت شده اید برای ثبت نام در نهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید.

دانلود دستورالعمل نحوه ثبت نام انفرادی در المپیاد دانش آموزی نانو 

منابع المپیاد نانو

مباحث اتمی و مولکولی در کتاب‌های درسی فیزیک، شیمی و مطالب درون سلولی در زیست‌شناسی از منابع اصلی آزمون کتبی مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو است. مطالعه مقالات منتشر شده در سایت باشگاه و همچنین کتاب‌های معرفی شده در بخش سوم این صفحه از منابع پیشنهادی باشگاه برای دریافت مفاهیم و کاربردهای علوم و فناوری نانو است.

این بخش شامل متن قابل دسترسی مقالات آموزشی و فایل پی دی اف سوالات آزمون‌های آزمایشی و اصلی دوره‌های گذشته المپیاد است، و در بخش معرفی کتاب نیز کتب دارای محتوای منطبق با سرفصل‌های المپیاد را معرفی می‌کند و نحوه سفارش آن‌ها را توضیح می‌دهد.

لینک مرتبط :

سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی 

منابع المپیاد دانش آموزی 

مزایای المپیاد دانش آموزی در کنکور

ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98

رشته های دبیرستان فنی حرفه ای – هنرستان پایه نهم 97 – 98 : با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>