امروز 30 مارس 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

شرایط برگزاری المپیاد کارشناسی ارشد 97 - 98

شرایط و زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط و زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98 : متقاضیان ثبت نام المپیاد علمی کشور توجه داشته باشند، برای ثبت نام در این المپیاد باید دارای شرایطی باشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت بنابراین دانشجویان سال سوم به بالای دوره کارشناسی رشته‌های زبان و ادبیات فارسی، علوم اقتصادی، الهیات و معارف اسلامی، حقوق، علوم تربیتی، شیمی، فیزیک،آمار، ریاضی، زیست‌شناسی، مهندسی برق،مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی عمران، مهندسی کشاورزی و طراحی صنعتی می تواننددر المپیاد علمی دانشجویی شرکت کنند.

در صورتی که متقاضی ثبت نام المپیاد دانشجویی در سال 97 – 98 هستید، برای اطلاع از سایت ثبت نام المپیاد دانشجویی و اطلاع از منابع مطالعه و لیست رشته هایی که برای المپیاد دانشجویی می توانید در آن شرکت نمایید. برای دریافت اطلاعات و دریافت نتایج المپیاد دانشجویی روی لینک آبی کلیک نمایید.  Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

شرایط ثبت نام المپیاد دانشجویی 97

شرایط ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98 : دانشجویانی که حداقل 70 واحد درسی گذرانده باشند، میتوانند متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی رشته های که در ادامه ارائه می دهیم باشد. متقاضـیان بایـد فـرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را همانند سایر داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشـد ناپیوسـته سـال 1397 تکمیـل نمایند.

دانشجویان سال سوم متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی کشور مجاز به انتخاب رشته برای مقطع کارشناسی ارشد نمیباشند و باید در تقاضانامه اینترنتی، متقاضی شرکت در المپیاد میباشم را علامتگذاری نمایند. 

مواد امتحانی المپیاد دانشجویی 97 – 98

مواد امتحانی مرحله اول رشته های المپیاد دانشجویی ، همانند مواد امتحانی دوره کارشناسی ارشد این رشته ها خواهد بود.
منتخبین مرحله اول المپیاد علمی دانشجویی، براساس نمرات اکتسابی داوطلب در آزمون رشته های مذکور با ضرایب برابر و بدون احتساب نمـره معدل کارشناسی، تعیین و از طریق سایت المپیاد سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
منتخبین مرحله اول المپیاد متمرکز به همراه منتخبین المپیاد غیرمتمرکز (اسامی اعلام شده از طریق سایت سـازمان سـنجش) مـیتواننـد در آزمون تشریحی مرحله دوم (نهایی) المپیاد علمی دانشجویی کشور، شرکت کنند.

تبصره 1 :دانشجویان متقاضی باید کلیه اطلاعات فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را، همانند سایر داوطلبان تکمیل نمایند.

تبصره 2 :منتخبین مرحله اول المپیاد متمرکز (اسامی اعلام شده از طریق سایت واحد المپیاد سازمان سـنجش پـس از اعـلام نتـایج اولیـه آزمـون کارشناسی ارشد) از اداره کل آموزش محل تحصیل خود گواهی اشتغال به تحصیل را دریافت نمایند و سپس از طریـق پسـت الکترونیکـی مرکز المپیاد به نشانی: org.sanjesh@olympiad ارسال نمایند.

تبصره 3 :متقاضیان شرکت در المپیاد متمرکز و غیرمتمرکز باید در زمان شرکت در آزمون المپیاد در نیمه دوم سال تحصیلی 1397 دانشجو باشند.

تبصره 4 :فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی نمیتوانند در المپیاد علمی دانشجویی کشور شرکت کنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام  المپیاد دانشجویی 97 – 98 و آگاهی از منابع سوالات با سامانه ثبت نام المپیاد دانشجویی در ارتباط باشید.

لیست رشته های ارائه شده برای المپیاد دانشجویی 97 – 98

متقاضیان شرکت در المپیاد دانشجویی کشور توجه داشته باشند، شرایط و ضوابط برگزاری المپیاد علمی دانشجویی کشور همزمان با برگزاری امتحانات آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 اولین مرحله آزمون المپیاد علمـی دانشـجویی برگزار خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام المپیاد علکی دانشجویی کشور 97 - 98

 

برای اولین بار المپیاد «سلولهای بنیادی و مهندسی بافت» در مرحله نهایی برگزار میشود و فقط داوطلبانی که در یکی از رشته هـای المپیـاد دانشجویی مندرج در جدول فوق شرکت کرده و به مرحله نهایی (مرحله دوم) راه یابند، در مرحله نهایی میتوانند به جای شرکت در رشته اصلی المپیاد مربوطه، در صورت تمایل در المپیاد «سلولهای بنیادی و مهندسی بافت» شرکت نمایند. بنابراین داوطلبان جهت آگاهی از مواد آزمون و برنامه امتحانی و جرئیات ثبت نام و برگزاری می توانند با مشاوران سامانه ثبت نام المپیاد دانشجویی در ارتباط باشند.

ﺗﺎرﻳﺦ ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن  کارشناسی ارشد 97

زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98 : آزﻣﻮن ورودی دوره ﻫﺎی ﻛﺎرﺷﻨﺎسی ارﺷﺪ ﻧﺎﭘﻴﻮﺳﺘﻪ در اردیبهشت ماه روز پنجشنبه و ﺟﻤﻌﻪ ﺑﺮﮔﺰار ﺧﻮاﻫﺪ. متقاضیان عزیزی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 را دارند توجه داشته باشند ثبت نام برای آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته از 16 آذر ماه  آغـاز و تـا سـاعت 24 روز چهارشنبه 22 آذر پایان می پذیرد. داوطلبان بر اساس علاقه حداکثر میتواند در دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور)، ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت نماید.

بنابراین تمامی متقاضیان دوره های کارشناسی مورد تأیید (بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی) میتوانند در آزمون ورودی کارشناسـی ارشـد ناپیوسـته در رشته های امتحانی گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی (بجز کد رشته های امتحانی کـه شـرط عنـوان مـدرک تحصـیلی مشخص، در آنان اعمال و در جدول رشته های امتحانی درج گردیده) ثبت نام و شرکت نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98 و اطلاع از مراحل ثبت نام المپیاد دانشجویی و آگاهی از حد نصاب قبولی در المپیاد دانشجویی با مراجعه به سایت اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

لینک مرتبط :

شرایط خروج از کشور نخبگان مشمول خدمت سربازی 97 – 98

درصدهای لازم برای کسب تراز 7000

شرایط جذب هیات علمی دانشگاه سراسری 97

مزایای المپیاد دانش آموزی در کنکور 97 – 98

 

جهت مشاوره در زمینه شرایط و زمان ثبت نام المپیاد دانشجویی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری

تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

آیا از میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور اطلاع دارید؟ داوطلبانی که متقاضی استفاده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *