امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه آزاد / آغاز ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسفند 96
ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسفند 96

جهت مشاوره در زمینه آغاز ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسفند 96

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت‌نام آزمون‌ آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی از 2 اسفند آغاز شد؟

داوطلبانی که بدنبال کسب مدرک زبان انگلیسی معتبر در سطح  دنیا هستند توجه داشته باشند،  ثبت نام آیلتس دانشگاه آزاد اسفند ماه آغاز شده است، برای اطلاع  داوطلبانی که قصد  ثبت‌ نام نیمه اول سال 2018  آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی را دارند، برای اطلاع از 2 اسفندماه (امروز) از طریق سامانه مربوطه انجام می‌پذیرد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پس از ثبت‌ نام، از امتیاز ویژه شرکت در دوره‌های آموزشی رایگان مهارت‌های آزمون آیلتس بهره‌مند خواهند شد.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد

 

نحوه ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 96 – 97

همانطور که توضیح دادیم دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام آزمون دوره های آیلتس می کند، بنابراین داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و دریافت مدرک معتبر زبانمی توانند، با مراجعه به سایت   IELTS.English.iau.ac.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همامنطور که توضیح دادیم ثبت نام آیلتس دانشگاه آزاد ویژه اسفند از 2 اسفند ماه آغاز شده است. داوطلبان ممکن است هنگام ورود به سایت به دلیل حجم بالای ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد دچار مشکل شوند، بنابراین در صورت عدم ورود به سایت می توانید از طریق ارتباط باسامانه ثبت نام خود را انجام داده و از لیست منابع معتبر برا مزالعه و قبولی در آزمون آیلس دانشگاه آزاد بهرمند شوید.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس پراستفاده ترین آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی است. شرکت در آزمون آیلتس و قبولی در آزمون برای متقاضیان مزیت های بسیاری را بخه همراه دارد. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان معتبر بوده و قابل استفاده است. بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی – از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا – پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. بنابراین دریافت مدرک ایلتس برای افرادی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد.

این آزمون که توسط متخصصین آزمون های زبان در سرتاسر جهان طراحی شده، به شما تصویری دقیق و عادلانه از مهارت های زبان انگلیسی تان می دهد.

راز موفقیت در آزمون آیلتس 

 همانطور که می دانید آزمون ایلتس و ثبت نام در آزمون آیلتس هزینه هایی را بدنبال دارد و اکثر داوطلبان دوست دارند، همان دفعه اول در آزمون آیلتس قبول شوند، با توجه به قیمت آزمون اصلی آیلتس برای سال ۲۰۱۷ میلادی، یعنی از دهم دی ماه امسال به بعد: ۸۲۰ هزار تومان شده اکثر داوطلبان چگونه می خواند بدانند، همان دفعه اول چگونه نمره دلخواه خود دریافت نمایند. با یک آزمون تعیین سطح استاندارد شروع کنید، ما آزمون های تعیین سطحی را توصیه می‌کنیم که یا بر پایه آیلتس باشند یا اصولا یک امتحان کامل آیلتس باشند.
بنابراین داوطلبان باید حتمن دوره های آیلتس را بگذارند بنابرانی کلاس های برگزاری بادی همراه با فراگیری و کاربرد واژگان و گرامر باشد.
دو ماه پیش از ضرب الاجل امتحان اصلی، یک امتحان ماک یا شبیه سازی شده بدهید (احتمالاً با قیمتی بسیار کمتر از یک دهم قیمت امتحان اصلی).
نمرات را همراه با یک استاد مجرب ارزیابی نمایید و طبق نقاط ضعف و قوتتان، تغییرات لازم را در کلاس خود ایجاد کنید. یک ماه و نیم قبل از امتحان در سه یا چهار آزمون ماک یا آزمایشی ثبت نام کنید و هر هفته خود را در شرایط امتحان بسنجید. سه هفته پیش از امتحان اصلی، باید آخرین آزمون ماک شما به پایان رسیده باشد. اگر نتایج رضایت بخش نبود،

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، تقریبا تمامی مراکزی که در ایران آزمون آزمایشی آیلتس برگزار میکنند، از کیفیت خوبی برخورداند، پس بهتر است آزمون آیلتس خود را در مراکزی که جامعه آماری بالایی دارند و حتی الامکان تمامی شرایط آزمون را رعایت می‌کنند ثبت نام کنید.  بنابراین برای اطلاع از مراکز آزمون آیلتس در سطح کشور و اطلاع از زمان برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و جدول زمانبندی آیلتس دانشگاه آزاد از طریق ارتباط با مشاوران اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه آغاز ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسفند 96

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98

 باخبر شوید مطلع شوید. تخمین رتبه سنجش برچه اساس است؟ نرم افزار تخمین رتبه سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>