امروز 18 ژانویه 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98
ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد
ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون‌ آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی : داوطلبانی که بدنبال کسب مدرک زبان انگلیسی معتبر در سطح  دنیا هستند توجه داشته باشند،  ثبت نام آیلتس دانشگاه آزاد  آغاز شده است، برای اطلاع  داوطلبانی که قصد  ثبت‌ نام نیمه اول سال 2018  آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی را دارند، ثبت نام آزمون آیلتس از طریق سامانه مربوطه انجام می‌پذیرد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

 ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98 : بنابر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پس از ثبت‌ نام، از امتیاز ویژه شرکت در دوره‌های آموزشی رایگان مهارت‌های آزمون آیلتس بهره‌مند خواهند شد.

 

نحوه ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98  : همانطور که توضیح دادیم دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام آزمون دوره های آیلتس می کند، بنابراین داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و دریافت مدرک معتبر زبانمی توانند، با مراجعه به سایت   IELTS.English.iau.ac.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همامنطور که توضیح دادیم ثبت نام آیلتس دانشگاه آزاد ویژه اسفند از 2 اسفند ماه آغاز شده است.

زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد : داوطلبان ممکن است هنگام ورود به سایت به دلیل حجم بالای ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد دچار مشکل شوند، بنابراین در صورت عدم ورود به سایت می توانید از طریق ارتباط باسامانه ثبت نام خود را انجام داده و از لیست منابع معتبر برا مزالعه و قبولی در آزمون آیلس دانشگاه آزاد بهرمند شوید.

آزمون آیلتس چیست؟

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98  : آزمون آیلتس پراستفاده ترین آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی است. شرکت در آزمون آیلتس و قبولی در آزمون برای متقاضیان مزیت های بسیاری را به همراه دارد. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان معتبر بوده و قابل استفاده است. بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی – از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا – پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. بنابراین دریافت مدرک ایلتس برای افرادی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد.

این آزمون که توسط متخصصین آزمون های زبان در سرتاسر جهان طراحی شده، به شما تصویری دقیق و عادلانه از مهارت های زبان انگلیسی تان می دهد.

راز موفقیت در آزمون آیلتس 

زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98 همانطور که می دانید آزمون ایلتس و ثبت نام در آزمون آیلتس هزینه هایی را بدنبال دارد و اکثر داوطلبان دوست دارند، همان دفعه اول در آزمون آیلتس قبول شوند، با توجه به قیمت آزمون اصلی آیلتس برای سال ۲۰۱۷ میلادی، یعنی از دهم دی ماه امسال به بعد: ۸۲۰ هزار تومان شده اکثر داوطلبان چگونه می خواند بدانند، همان دفعه اول چگونه نمره دلخواه خود دریافت نمایند. با یک آزمون تعیین سطح استاندارد شروع کنید، ما آزمون های تعیین سطحی را توصیه می‌کنیم که یا بر پایه آیلتس باشند یا اصولا یک امتحان کامل آیلتس باشند.

بنابراین داوطلبان باید حتمن دوره های آیلتس را بگذارند بنابرانی کلاس های برگزاری بادی همراه با فراگیری و کاربرد واژگان و گرامر باشد.
دو ماه پیش از ضرب الاجل امتحان اصلی، یک امتحان ماک یا شبیه سازی شده بدهید (احتمالاً با قیمتی بسیار کمتر از یک دهم قیمت امتحان اصلی).
نمرات را همراه با یک استاد مجرب ارزیابی نمایید و طبق نقاط ضعف و قوتتان، تغییرات لازم را در کلاس خود ایجاد کنید. یک ماه و نیم قبل از امتحان در سه یا چهار آزمون ماک یا آزمایشی ثبت نام کنید و هر هفته خود را در شرایط امتحان بسنجید. سه هفته پیش از امتحان اصلی، باید آخرین آزمون ماک شما به پایان رسیده باشد. اگر نتایج رضایت بخش نبود،

زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98  : داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، تقریبا تمامی مراکزی که در ایران آزمون آزمایشی آیلتس برگزار میکنند، از کیفیت خوبی برخورداند، پس بهتر است آزمون آیلتس خود را در مراکزی که جامعه آماری بالایی دارند و حتی الامکان تمامی شرایط آزمون را رعایت می‌کنند ثبت نام کنید.  بنابراین برای اطلاع از مراکز آزمون آیلتس در سطح کشور و اطلاع از زمان برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و جدول زمانبندی آیلتس دانشگاه آزاد از طریق ارتباط با مشاوران اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد

تفاوت انتخاب رشته دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری 

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه دانشگاه آزاد 97 – 98

سامانه دریافت ریز نمرات دانشگاه آزاد 97 – 98

معرفی به استاد دانشگاه آزاد 97 – 98

آغاز زمان ثبت نام ترم تابستان دانشگاه آزاد 97

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>