امروز 20 می 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / دکتری دانشگاه آزاد / مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97 – 98
زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 - 98

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

متقاضیانی که که قصد ثبت نام در آزمون دکتری 97  و سال های بعدی را دارند دقت داشته باشند ثبت نام آزمون دکتری هر سال در آذر ماه انجام می شود که بلافاصله بعد از اعلام زمان دقیق ثبت نام دکتری 97 – 98  در همین سایت اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. با توجه به ظرفیت محدود پذیرش دکتری 97 و علاقمندی داوطلبان برای ثبت نام در این دوره و با توجه به ابهامات زیادی که برای داوطلبان متقاضی ثبت نام دکتری 97 – 98  وجود دارند و با توجه به سایت های زیادی که ممکن است اطلاعات ارائه شده در آن ها دقیق نباشد مشاوران سامانه ثبت نام دکتری 97 سراسری و آزاد تصمیم گرفتند در این مقاله اطلاعات لازم و دقیق در رابطه با زمان ثبت نام دکتری 97 و نحوه ثبت نام دکتری 97 را در اختیار شما داوطلبان قرار دهند. همچنی داوطلبانی که قصد شرکت در دکتری بدون آزمون را دارند می توانند با مطالعه مقاله ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد

با توجه به ادغام ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری 97 را دارند توجه داشته باشند، زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 از 1 آذر 96 آغاز و تا 7 آذر ماه ادامه دارد بنابراین داوطلبان دقت داشته باشند معمولا زمان ثبت نام آزمون دکتری در هر سال از آذر ماه آغاز می شود. ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. داوطلبان قبل از ثبت نام باید از شرایط ثبت نام آزمون دکتری 97 و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97 اطلاع داشته باشند که در ادامه توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. بنابراین داوطلبان با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب و تهینه کارت اعتباری ثبت نام دکتری 97  می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

نحوه ثبت نام آزمون دکتری  97 – 98

به آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند ثبت نام خود را به تنهایی و یا در منزل انجام دهند، توصیه می کنیم با توجه به ضرورت ثبت نام درست داوطلبان باید بعد از مطالعه این قسمت که مشاوران سامانه ثبت نام دکتری در اختیار شما عزیزان قرار می دهند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

1-  هر داوطلب بر اساس علاقه فقط میتواند در یک کدرشته امتحانی (متناسب با مدرک فارغ التحصیلی)، ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت نماید.

2-  داوطلبان لازم است برای انجام ثبت نام خود به سایت ثبت نام آزمون دکتری 97 مراجعه  و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نامی اینترنتی اقدام نمایند.

3 – آماده نمودن مدارک  و اطلاعات مورد نیاز جهت  ثبت نام که در ادامه به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

4 -با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام در این روش بصورت اینترنتی انجام میگیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ششصد هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام شـرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به خرید سریال ثبت نام اقدام نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97 می توانید بعد از مطالعه مقاله با مشاوران سامانه ثبت نام دکتری در ارتباط باشید و از هر نقطه از کشور در کمترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون دکتری  97

همانطور که توضیح دادیم لازمه ی ثبت نام در آزمون دکتری داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون دکتری  97 – 98  می باشد و داوطلبان قبل از مراجعه به سایت ثبت نام آزمون دکتری باید این مدارک را تهیه و بعد نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

1 – فایل عکس اسکن شده داوطلب 3 در 4 با فرمت  jpg و حجم عکس نباید بیشتر از 70 کیلو بایت باشد.

داوطلبلن دقت داشته باشندبا توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبـان کـه ایـن موضـوع اکثـراً بـرای داوطلبانی که خود و یا فرد وارد کننده اطلاعات در سیستم دقت لازم را ندارند، رخ داده است تأکید میگردد چنانچه ثبت نام شما توسط فـرد دیگری انجام میشود، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگـری به جای عکس شما ارسال نشود. در صورت ارسال عکس اشتباه، فرد به عنوان متخلف تلقی شده و با وی مطابق مقـررات رفتـار خواهد شد. در صورت مشاهده چنین مشکلاتی می توانید با سامانه ثبت نام دکتری تماس گرفته و برای رفع مشکل خود اقدامات لازم را انجام دهید.

2 – اصل فرم تکمیل شده معدل برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای که حداکثر تا تـاریخ 31/6/1397 فـارغ التحصـیل خواهند شد. این دسته از داوطلبان باید فرم مخصوص در دفترچه راهنما را تکمیل و فرم تکمیل شـده را بـه تأییـد مؤسسـه آمـوزش عـالی محـل فارغ التحصیلی برسانند و پس از تطبیق با معدل مندرج در کارت ورود به جلسه و در صورت داشتن مغایرت معدل طبق اطلاعات ارائه شده در سـایت سازمان اقدام نمایند. ضمناً لازم است تصویر فرم مذکور را حداقل به مدت یکسال نزد خود نگهداری نموده و در فرم تقاضانامه ثبت نام نیـز میـانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 31/6/1396 خود را در قسمت مربوط درج نمایند.

4- فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرف های نیاز به تکمیل فرم مخصوص معدل ندارند و ضرورت دارد که منحصـراً معـدل اکتسابی را براساس معدل مندرج در گواهینامه فارغ التحصیلی بر مبنای 0 تا 20 و یا 0 تا 4 و حداکثر تا 2 رقم اعشار درج نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارک لازم جهت ثبت نام دکتری 97 و اطلاع از نحوه وارد نمودن معدل در ثبت نام آزمون دکتری 97 در هر زمان از شبانه روز می توانید با سامانه تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

 

رعایت نکات کلی در ثبت نام دکتری 97

1 -مندرجات فرم تقاضانامه باید به صورت دقیق و صحیح تکمیل شود.

2 -مسئولیت صحت کلیه مندرجات تکمیل شده (مندرجات فرم تقاضانامه) به عهده داوطلب خواهد بود.

3 -پس از پایان زمان ثبت نام و مهلت ویرایش اطلاعات تقاضانامه ، اعمال هیچگونه تغییری در منـدرجات فـرم تقاضـانامه  ثبت نام امکانپذیر نمی باشد، بنابر این داوطلب باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را بکار گیرد.

4 -در صورت مشاهده اطلاعات اشتبه توسط داوطلب، در هـر مرحلهای از آزمون (ثبت نام، شرکت در آزمون، پذیرفته شدن، حین تحصیل در دانشگاه و …) محروم خواهد شد.

5-در پایان مراحل ثبت نام به داوطلبان یک شماره پرونده 6 رقمی و یک کدپیگیری 16 رقمی (به صورت فقط عدد) داده خواهـد شـد کـه ایـن موضـوع منحصراً نشانگر پایان مراحل ثبت نام یک داوطلب است. صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب میباشد.

6 -برای اینکه داوطلبان در مراحل بعدی آزمون دچار مشکل نشوند ضرورت دارد داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و گرفتن تائیدیـه (شـماره پرونـده و کدپیگیری)، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و آن را به طور کامل و با دقت بررسی نمایند، تا اختلافی بین اطلاعات تقاضـانامه تکمیلـی اینترنتـی داوطلب و اطلاعات پرینت گرفته شده تقاضانامه وجود نداشته باشد.

بنابراین داوطلبان باید در صورت مشاهده هر گونه اشتباه در اطلاعات وارد شده در زمان مشخص شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 97  خود اقدام نمایند و همچنین کد پیگیری ثبت نام آزمون دکتری 97 خود را تا زمان اعلام نتایج دکتری 97 نگه داری نمایند.

 

نحوه  پذیرش دانشجو در مقطع دکتری 97

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری به دوشیوه آموزشی – پژوهشی  و پژوهش محور انجام می شود. با مطالعه مقاله نحوه پذیرش دانشجو مقطع دکتری 97 اطلاعات دقیق در رابطه با نحوه پذیرش را دریافت خواهید کرد.

دکتری آموزشی ـ پژوهشی :

آزمون متمرکز (50 درصد ) ، سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (20 درصد ) و مصاحبه علمی و سنجش عملی (30 درصد ) .

دکتری پژوهش محور :

آزمون متمرکز (30 درصد ) ، سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری ( 20 درصد ) ، مصاحبه علمی و بخش عملی (30 درصد ) و تهیه طرح واره ( 20 درصد ) .

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارک لازم برای ثب نام دکتری 97 سراسری و آزاد می توانید با مشاوران سامانه در ارتباطاباشید.

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام آزمون دکتری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد : با توجه به حساسیت موضوع انتخاب رشته و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>