امروز 19 آگوست 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98
ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام و انتخاب تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد.. متقاضیانی که قصد ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 96-97 را دارند توجه داشته باشند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش می توانند در ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96-97 شرکت نمایند.

با توجه به افزایش متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آن دسته از داوطلبانی که بنا به هر دلیلی موفق به قبولی در رشته مورد نظر خود نشده اند و یا در صورت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد از رشته و یا دانشگاهی که قبول شده اند راضی نیستند میتوانند فرصت خود را در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 امتحان نمایند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد در مقطع ارشد پذیرش بدون آزمون ندارد و تنها بر اساس استعداد های درخشان بدون آزمون آن هم با رعایت شرایط خاص اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بسیاری از متقاضیان کارشناسی ارشد علاقمند هستند که فرصت خود را در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 امتحان نمایند.

 

زمان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 96 سازمان سنجش آموزش کشور که مطابق کارنامه صادره آن سازمان در رشته/گرایشهای دایر در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به انتخاب رشته شده اند امکان ثبت انتخاب رشته خود در این سامانه را خواهند داشت.
به داوطلبان توصیه میشود قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته، دفترچه راهنما را از طریق همین سامانه دریافت و پس از مطالعه دقیق آن نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
هر داوطلب مجاز است متناسب با کد رشته امتحانی خود در رشته/گرایشهایی که مجاز به انتخاب رشته شده است حداکثر تا 100 کد رشته/محل را انتخاب نماید.
داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت نام و در آزمون شرکت نموده اند می توانند رشته/محلهای متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را بر اساس اولویت موردنظر در میان 100 انتخاب خود درج نمایند.
داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند با مراجعه مجدد به این سامانه بدون خرید کارت اعتباری جدید نسبت به ویرایش رشته/محلهای انتخابی خود اقدام نمایند. در این صورت آخرین ویرایش انجام شده توسط داوطلب ملاک عمل قرار خواهدگرفت و انتخاب رشته قبلی وی فاقد اعتبار خواهد بود.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بعد از اعلام نتایج کارشناسی ارشد آغاز می شود و داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد می توانند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 خود را انجام دهند. داوطلبان دقت داشته باشند که ظرفیت برخی رشته ها در مرحله تکمیل ظرفیت محدود است. داوطلبان برای اینکه مجاز به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شوند باید در زمان مشخص شده برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 97 شرکت و در جلسه امتحان حضور پیدا کنند.

بنابراین برای اطلاع از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد با مطالعه مقاله ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید. همچنین در این مقاله بلافاصله بعد از اعلام نتایج ارشد در همین سایت به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

 

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ورودی بهمن 96

ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای دانشگاه آزاد از نیمه دوم دی ماه آغاز می‌شود. سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد تا پایان هفته خبر داد. همانطور که پیش از این اعلام شده بود ثبت‌ نام تکمیل ظرفیت رشته‌ های دانشگاه آزاد اسلامی از نیمه دوم دی آغاز می‌شود، براین اساس تا پایان هفته زمان آغاز ثبت‌ نام اعلام خواهد شد. ظرفیت پذیریش در رشته‌های با آزمون کارشناسی و کاردانی کمی محدود است ولی در رشته‌های بدون آزمون این مقطع محدودیتی وجود ندارد. داوطلبان باید به این موضوع توجه داشته باشند در این نوبت از پذیرش دیگر زمان ثبت‌ نام در رشته‌ های بدون آزمون مدنظر نیست، بلکه سوابق تحصیلی نیز بررسی خواهد شد و افراد برتر از جهت علمی در اولویت پذیرش قرار می‌گیرند.

بعد از ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 داوطلبان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 96 می باشند که در همین سایت اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

 

شرایط تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 96

مهم ترین نکته ای که داوطلبان باید برای ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد به آن دقت نمایند، شرکت در ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و حضور در جلسه امتحان می باشد. بنابراین داوطلبانی می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت نمایند که در جلسه آزمون ارشد حضور داشته باشند.

با توجه به سوالات بسیار شما عزیزان در رابطه با اینکه اگر در انتخاب رشته ارشد دانشگاه ازاد برای ورودی مهر قبول  شوید آیا می توانید در تکمیل ظریفیت بهمن ماه شرکت کنید؟

با توجه به ابهامات و سوالات شما عزیزان مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد تصمیم گرفتندتا اطلاعات کاملی را در رابطه با نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اختیار شما عزیزان قرار دهند بنابراین در صورت قبولی شما در یکی از رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اگر در دانشگاه آزاد ثبت نام نکرده باشید می توانید در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ورودی بهمن ثبت نام نمایید. بنابراین انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که داوطلبانی که در یکی از رشته های ارشد قبول شده اند و بنابه هر دلیلی قصد شرکت تکمیل ظرفیت را دارند بدون آگاهی از ظرفیت رشته و دانشگاه مورد نظر اقدام به انتخاب رشته می نمایند، نه نتها قبولی قبلی به واسطه دیر ثبت نام نمودن این دسته از داوطلبان کنسل خواهد شد بلکه با انتخاب نادرست فرصت ثبت نام در رشته جدید را هم از دست خواهند داد بنابراین با توجه به اینکه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو ندراد قبل از  انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق تماس با مشاوران سامانه دانشگاه آزاد و اطلاع از میزان ظرفیت پذیرش در رشته و دانشگاهی که قصد ثبت نام در آن را دارید با خیال راحت انتخاب رشته خود را انجام دهید.

همچنین با مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می توانید اطلاعات لازم را رد رابطه با ثبت نام بدون کنکور دریافت نمایید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96 – 97

با توجه به توضیحاتی که در بالا به آن اشاه کردیم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از اهمیت ریادی برخوردار است. داوطلبان برای برای انتخاب کد رشته محل مورد نظر خود باید به دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد 97 دسترسی داشته باشند و با مطالعه دقیق دفترچه و اطلاع از میزان ظرفیت و رتبه اخرین نفری که در رشته مورد نظر قبول شده است اقدام به انتخاب رشته نمایند. بنابراین داوطلبان باید در ابتدا بر اساس علاقه کد رشته محل خود را انتخاب و سپس با اطلاع از ظرفیت پذیرش و تراز آخرین نفر قبولی در اکد رشته مورد نظر خود اقدام به وارد نمودن کد رشته محل در فرم ثبت نام نمایند. بنابراین داوطلبان دقت داشته باشند در صورت که در اعلام نتایج قبلی ارشد در یک رشته محل قبول شوند و بعد از شرکت در تکمیل ظرفیت در رشته ای که در تکمیل ظرفیت انتخاب کردند قبول شوند، قبولی قبلی آنها کنسل خواهد شد بنابراین انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت ارشد ازاد اهمیت زیادی دارد.

همچنین پذیرش در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96-97 به صورت گسترده تقریبا در تمام رشته‌های دانشگاه آزاد امکان پذیر خواهد بود.

 

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 96-97 برای ورودی مهر ماه سه هفته بعد از ثبت نام در تکمیل ظرفیت می باشد همچنین زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد بهمن در اواخر بهمن ماه اعلام خواهد شد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد 96-97 می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>