امروز 20 می 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98
نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 تخمین رتبه سنجش برچه اساس است؟ نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش را از کجا باید دریافت کرد ؟ منظور از تخمین رتبه سنجش چیست ؟ بعد از برگزرای کنکور 97 و دریافت کلید سوالات اغلب متقاضیان بی صبرانه بدنبال اطلاع از پاسخ درست ، غلط و رتبه و ترازی که با توجه به پاسخ خود دریافت کرده اند، هستند. بنابراین منظور از تخمین رتبه سنجش ، استفاده از نرم افزاری است که مرکز با عنوان  نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 سازمان سنجش در اختیار شما قرار می دهد.

با توجه به اینکه انتخاب رشته کنکور مساله مهمی است، داوطلبانی که کارنامه خود را مشاهده می نمایند به دنبال دریافت تخمین رتبه کنکور 97 سازمان سنجش و درکل نرم افزار تخمین رتبه برای اطلاع از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که قبول می شوند هستند و همچنین به دنبال راه ها و روش هایی هستند که بتوانند انتخاب رشته ای بهتر و کارآمد تر داشته باشند در این اطلاعیه به معرفی امکانی تحت عنوان نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش خواهیم پرداخت.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 97 سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش که این مرکز در اختیار شما می گذارد ،  این امکان را به داوطلبان می دهد که پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری و بعد از برگزاری کنکور با دادن درصدهای تقریبی و حدودی در هر درس و گروه آزمایشی رتبه ای تخمینی به شما می دهد و احتمال قبولی در رشته هایی متناسب با رتبه دریافتی داوطلب را حدس می زند، به این ترتیب داوطلبان می توانند حدودا تخمین بزنند که چه رشته هایی می توانند قبول شوند و چه مکان هایی شانس قبولی بیشتری دارند بنابراین اولویت  کد رشته های خود را بر این اساس تنظیم نمایند و انتخاب رشته ای موثرتر و کارآمد تر داشته باشند.

 نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 : بنابراین در صورت دریافت نتایج کنکور از هر کجای کشور که هستید بدون مراجعه حضوری می توانید از طریق ارتباط با مرکز با اعلام تعداد سوالات درست در هر درس از حدود رتبه و تراز ی که می آورید و رشته ها و دانشگاهه هایی که با این رتبه می توانید قبول شوید مطلع خواهید شد.

تخمین رشته قبولی با رتبه 97 -98

نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 ؟ تخمین رشته قبولی با رتبه یعنی چه ؟ همانطو که در ابتدا توضیح دادیم بعد از برگزاری کنکور 97 داوطلبان بلافاصله به سراغ سوالات رفته می خواهند بدانند بر اساس پاسخی که  به سوالات داده اند چه رتبه و ترازی را کسب خواهند کرد. و شانس قبولی خود را با تخمین رشته قبولی با رتبه دریافت نمایند.

در نرم افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور97 مرکز این امکان را برای کنکوری های ریاضی، تجربی و انسانی فراهم آورده تا از آمار قبولی کنکوری 96 و با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنید در کنکور 97 زده اید حدود رشته و دانشگاهی که می توانید قبول شوید را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین قبل از دریافت کارنامه اولیه کنکور 97 و یا بعد از دریافت کارنامه اولیه کنکور 97 بصورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق ارتباط با مرکز می توانید با اعلام درصدهایی که زده اید و یا حتی تعداد سوالاتی که پاسخ داده اید از تخمین رشته قبلی با رتبه و یا نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 با خبر شوید.

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

موردی که لازم است داوطلبان انتخاب رشته کنکور سراسری به آن توجه ویژه ای داشته باشند کارنامه کنکور سراسری می باشد، این کارنامه حاوی اطلاعاتی می باشد که این اطلاعات نقش کلیدی در انتخاب رشته دارد.

این اطلاعات شامل اطلاعات فردی داوطلب، اطلاعات مربوط به مدرک دیپلم و اطلاعات دانش آموزی، جدول علاقه مندی های داوطلب،وضعیت مجاز بودن داوطلب به انتخاب رشته ،گروه آزمایشی و در نهایت جدول مربوط به رتبه ها در صدهای هر درس می باشد در انتهای کارنامه های کنکور سراسری بخشی تحت عنوان کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد جهت انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد. در صورت داشتن هرگونه می توانید از طریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 97

نتایج نهایی انتخاب رشته داوطلبان طبق روال هر ساله در شهریور ماه اعلام می گردد و بعد از آن داوطلبان مطابق با رشته و دانشگاه قبولی باید جهت ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان می توانند جهت مشاهده نتایج کنکور 97 ،  پس از درج اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به مشاهده نتایج اننتخاب رشته خود اقدام نمایند. مشاهده نتایج می تواند به چند طریق از جمله اطلاعات ثبت نامی و فردی و شناسنامه انجام گیرد.

 

 

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دریافت نتایج کنکور 97 و نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 می توانید از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک آبی کلیک نمایید.

دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری 97 – 98

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 97

تاثیر معدل در کنکور سراسری 97

میزان تاثیر سهمیه در کنکور سراسری 97 – 98

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

نحوه قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 97 – 98

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد در سال 97 – 98

با رتبه 50000 تجربی کجا قبول میشم ؟

با رتبه 15000 ریاضی کجا قبول میشم ؟

 

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه سنجش 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>