امروز 23 مهر 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / زمان و تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 – 98
تاریخ برگزاری کنکور هنر 97

زمان و تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه زمان و تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 – 98
Rate this post

داوطلبان دقت داشته باشند تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 عصر پنجشنبه 7 تیرماه 97  همزمان با کنکور ریاضی و انسانی می باشد. متقاضیان برای اطلاع از  محل برگزاری آزمون هنر و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور هنر 97 باید یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور هنر اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

بنابراین داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور هنر هستند می توانند، در همه گروه های آزمایشی  علوم هنر ، علوم انسانی و علوم تجربی شرکت نمایند. به دلیل تنوع کم رشته های گروه هنر نسبت به سایر گروه های آموزشی، و به دلیل دو مرحله ای بودن در برخی رشته ها علاوه بر آزمون تستی دارای آزمون عملی ( یا مصاحبه ) هم می باشد. از رشته های پرمتقاضی این گروه آزمایشی می توان به سینما ، عکاسی ، چاپ ، صنایع دستی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی اشاره کرد.

اگر جز داوطلبانی هستید که در کنکور سراسری 97  در گروه هنر شرکت کرده اید برای اطلاع از زمان برگزاری کنکور هنر 97 – 98  و پاسخ سوالات خود  در رابطه با لیت رشته های هنر  تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته های هنر 97 از همین درگاه از طریق ارتباط با سامانه می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

زمان برگزاری کنکور سراسری هنر 97 – 98

زمان برگزاری کنکور هنر 97-98 همزمان با یکی از گروه های آزمایشی در نوبت صبح با عصر در نیمه تیرماه می باشد.  در صورت داشتن هرگونه سوال

در صورت برگزاری آزمون هنر  در نوبت صبح، درهای حوزه امتحانی راس ساعت 7صبح باز و بعداز ظهر ساعت 14.30 بسته خواهد شد و شروع برگزاری آزمون برای داوطلبان گروه های مختلف صبح ها راس ساعت 7.30 خواهد بود، متقاضیان شرکت در کنکور هنر 97 دقت داشته باشید تا نیم ساعت در زمان تعیین شده در محل آزمون خود همراه با کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 حضور داشته باشید.

داوطلبان گروه هنر باید برای شرکت در آزمون عملی، در زمان پرینت کارت شرکت در کنکور سراسری 97 علاقه مندی خود را برای شرکت در رشته های دارای آزمون عملی اعلام نمایند ، همچنین داوطلبان باید در بازه زمانی مشخص شده نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی و مصاحبه حضوری اقدام کنند.

نحوه پذیرش در رشته های کنکور هنر 97 

 رشته های کنکور هنر به دو صورت  متمرکز و نیمه متمرکز ( با آزمون عملی و مصاحبه )انجام می شود.
رشته های متمرکز بر اساس رتبه داوطلب صورت می گیرد و آزمون عملی یا مصاحبه ندارد. مانند سینما ، صنایع دستی ، چاپ

 رشته های نیمه متمرکز علاوه بر رتبه، آزمون عملی یا مصاحبه از متقاضی صورت میگیرد.  مانند : گرافیک ، طراحی صنعتی ، مجسمه سازی ، نقاشی ، ادبیات نمایشی و… آزمون عملی دارند .

در صورت انتخاب  رشته های متمرکز و نیمه متمرکز باهم، متقاضیان در صورت قبولی در کدرشته محل متمرکز ، به دانشگاه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند و منتظر جواب نهایی آزمون بمانند. گزینش نهایی بر اساس نمره کسب شده در کنکور به همراه نتایج مرحله دوم صورت می پذیرد. و در صورت قبولی داوطلبان در رشته های نیمه متمرکز می توانند از مهرماه همان سال شروع به تحصیل کنند.

اگر داوطلبی در آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز شرکت نکند ، می تواند در رشته ی متمرکزی که پذیرفته شده است ادامه تحصیل دهد اما در صورتی که در جلسه مصاحبه یا آزمون عملی شرکت کند و بعد از قبولی در رشته نیمه متمرکز قصد انصراف از تحصیل در رشته نیمه متمرکز را داشته باشد، امکان تحصیل در رشته متمرکز پذیرفته شده را ندارد و محروم می شود.

همچنین رشته‌ های تحصیلی ادبیات نمایشی ، مجسمه‌ سازی ،  آهنگسازی ، بازیگری ( کارگردانی ) ، طراحی صحنه ، نمایش عروسکی موسیقی ایرانی و جهانی ، کتابت و نگارگری و عکاسی در شهر تهران برگزار خواهد شد.

نحوه برگزاری کنکور سراسری 97 – 98

نکاتی که داوطلبان کنکور در زمان برگزاری کنکور سراسری هنر  97 می بایست به آن توجه نمایند.

  • اولین موضوع مهم به همراه داشتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 97 برای شرکت در جلسه کنکور سراسری 97 می باشد داوطلبین ملزم به ارائه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری97 و همچنین ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار می باشند.
  • داوطلبان گرامی توجه داشته باشند برای حضور در کنکور سراسری97 علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 97 و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار چند مداد سیاه نرم پررنگ،مداد، مداد تراش، پاک کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشند.
  • موضوع بعدی که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند این است که از آوردن وسایل اضافی مثل ماشین حساب، تلفن همراه، کیف و جزوه به جلسه کنکور سراسری خود داری کنند.

  • داوطلبانی که در چند گروه آزمایشی شرکت کرده اند باید برای پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

     

لینک مرتبط :

لیست رشته های پرطرفدار کنکور هنر 97 – 98

با رتبه 10000 هنر کجا قبول میشم ؟

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

دفترچه انتخاب رشته تجربی کنکور 97

با رتبه 3000 هنر کجا قبول میشم ؟ 

 

جهت مشاوره در زمینه زمان و تاریخ برگزاری کنکور هنر 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 97 – 984 (80%) 1 vote …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>