امروز 15 ژوئن 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / آغاز انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 – 98
انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

آغاز انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه آغاز انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغاز انتخاب رشته دکتری 97 : آیا از انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شرایط و نحوه انتخاب رشته آن اطلاع دارید ؟ با توجه به ادغام ثبت نام آزمون دکتری 97 داوطلبان دقت داشته باشند آزمون دکتری 97 تنها در ثبت نام و برگزاری دانشگاه های سراسری  و دانشگاه آزاد یکی می باشد بعد از اعلام نتایج اولیه دکتری 97 انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری 97 از انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 بصورت کامل جداگانه انجام می شود.

آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ، انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد از ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.مرجع اخبار دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس ، انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد از ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ یکشنبه۳۰ اردیبهشت ادامه می‌یابد.

انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، انجام می‌شود.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.همچنین داوطلبان با مراجعه با سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی اینترنتی www.azmoon.org می ‌توانند نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با لیست ارائه شده و ظرفیت پذیرش رشته های دکتری و نحوه قبولی در این رشته ها در هر دانشگاه از طریق ارتباط با مرکز اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 همانند دکتری سراسری در اردیبهشت ماه انجام می شود.  داوطلبانی که در آزمون دکتری 97 شرکت کرده اند و در جلسه آزمون حضور داشته اند می توانند نسبت بعد از دریافت کارنامه دکتری نسبت به انتخاب رشته دکتری آزاد 97  اقدام نمایند. همچنین با مطالعه مقاله پردیس خودگردان دکتری دانشگاه آزاد 97 می توانید اطلاعات لازم در رابطه با ثبت نام دکتری دریافت نمایید.

شرایط انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

داوطلبان لازم است هزینه انتخاب رشته به مبلغ ۴۶۰ هزار ریال (۴۶ هزار تومان) را از طریق سامانه انتخاب رشته پرداخت کنند. با توجه به این که پس از پرداخت هزینه ثبت نام امکان باز پس گیری آن وجود ندارد، لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود پس از آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام کنند.

عدم مراجعه به سامانه به منظور انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در موعد مقرر و مطابق اطلاعیه های صادره به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی بوده و پس از انقضای مهلت مقرر امکان انتخاب رشته و معرفی جهت مصاحبه در دانشگاه آزاد اسلامی تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت.

معرفی جهت مصاحبه منوط به کسب حدنصاب علمی لازم با توجه به رشته/محلهای انتخابی داوطلبان در اولویت های ۴۰ گانه و ظرفیت پذیرش رشته/محلهای انتخابی خواهد بود.

دانشگاه آزاد پس از پایان مهلت مقرر برای انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شرایط برای شرکت در مرحله ارزیابی مصاحبه تخصصی را اعلام خواهد کرد.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته لازم است دعوت شدگان به مصا حبه تخصصی با مراجعه به سایت www.azmoon.org و انتخاب محلهای مصاحبه مورد نظر خود را، با واریز وجه مصاحبه به مبلغ ۸۰۰ هزار ریال (۸۰ هزار تومان) اعلام کنند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد هستند طبق شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر شده، و با مطالعه مقاله ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97  می توانند در مدت تعیین‌شده با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین تمام رشته محل های دکتری تخصصی در سامانه ثبت شده و پذیرش دانشجو انجام می شود

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 بدون کنکور

کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون دکتری 97 شرکت کرده اند حتی اگر مجاز به انتخاب رشته نشده باشند می توانند در انتخاب رشته دکتری آزاد 97 شرکت نمایند، بنابراین مجاز نشدن داوطلبان تاثیری در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ندارد و تنها شرط انجام انتخاب رشته دکتری آزاد 97 حضور در جلسه آزمون و صادر شدن کارنامه برای فرد  می باشد. بنابراین داوطلبان می توانند 40 کد رشته را در فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 وارد نمایند. در صورت قبولی از سوی دانشگاه آزاد داوطلب دعوت به مصاحبه خواد شد. همچنین در صورت عدم پذیرش در انتخاب رشته دکتری آزاد داوطلبان می توان شانس خود را درتکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد امتحان نمایند.

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 97

 داوطلبان دقت داشته باشند که  اجرای مرحله اول (آزمون متمرکز) دکتری 97 توسط سازمان سنجش آموزش کشور و تخصیص امتیاز مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و فنـاوری، مصاحبه علمی  توسط دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی پذیرنده دانشجو انجام خواهد شد. بنابراین داوطلبان بعد از ثبت نام در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 درصورت دعوت شدن به مصاحبه باید از طریق سایت معاونتا سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند. بعد از حضو داوطلبان به جلسه مصاحبه دانشگاه آزاد و بر اساس امتیاز مصاحبه و نمره کتبی آزمون هر فرد، انتخاب رها مورد برسی قرار گرفته و گزینش داوطلب باتوجه به نمره کل کسب شده انجام خواهد شد.

پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، براساس نتیجه سنجش عمومی (آزمون متمرکز) و نتیجه مصاحبه دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، بررسی مدارک و یا هر روش دیگر مطابق آیین نامه های مربوط به هر دانشگاه انجام خواهد شد، اولویت کدرشته محلهـای انتخابی و ظرفیت اعلام شده و سهمیه داوطلب صورت خواهد گرفت. زمان اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد در شهریور ماه خواهد بود.

در صورت داشتن هرگونه سوالا در رابطه با انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 می توانید بعد از مطالعه مقاله از هر کجای کشور در کمترین زمان با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد در ارتباط بوده و تمام سوالات خود را در رابطه با شهریه دکتری دانشگاه آزاد و لیست رشته های ارائه شده و ظرفیت هر دانشگاه از مشاوران سامانه بپرسید.

برای کسب اطلاعات روی لینک زیر کلیک نمایید.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97-98

جهت مشاوره در زمینه آغاز انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>