امروز 07 آگوست 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

نتایج نهایی کنکور سراسری 97

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97  : با توجه به حساسیت کنکور سراسری 97، بعد از دریافت نتایج اولیه و انجام انتخاب رشته کنکور که امیدواریم  انتخاب رشته خود را با نهایت دقت، بر اساس علاقه ، ظرفیت پذیرش و ریزترین جزئیات انجام داده باشید. نوبت به دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری 97 برای تمام گروه های آزمایشی می باشد. داوطلبان و کنکوری های 97 بی صبرانه منتظر sanjesh.org دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری 97 می باشند می توانند در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش نسبت به دریافت نتایج آزمون خود اقدام نمایند. اما آنچه که تمام متقاضیان باید به آن توجه نمایند این است که در صورت داشتن هرگونه سوال و برخورد با مشکل در رابطه گم کردن شماره داوطلبی و یا شماره پرونده و سوال در رابطه با  با موارد زیر می توانند از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

1- زمان دقیق دریافت نتایج کنکور سراسری 97 ؟

2- در صورت گم کردن کد رهگیری ، گم کردن شماره پروند و یا سریال ثبت نام برای دریافت نتایج کنکور سراسری باید چکار کنند ؟

3- در صورتی که نتایج خود را دریافت در هنگام انتخاب رشته با وارد کردن کد اشتباه، در رشته و دانشگاه دلخواه قبول نشدید چکار باید بکنید؟

نحوه استفاده از کارنامه سبز به چه صورت می باشد ؟

آیا می توان به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 اعتراض کرد ؟

در صورت عدم قبولی در انتخاب های خود شرایط قبولی در رشته های بدون کنکور و زمان و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه ها به چه صورت می باشد؟

شرایط قبولی در ذخیره دانشگاه سراسری و دانشگاه ازاد و دیگر دانشگاه ها به چپه صورت انجام می شود….

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97  : در صورت داشتن چنین سوالات و یا سوالاتی نظیر اینها می توانید از طریق ارتباط با مرکز از هرکجای کشور می توانید پااسخ سوالات خود را دریافت و در صورت بروز مشکل در کمترین زمان ممکن نتایج کنکور سراسری 97 خود را دریافت نمایید.

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97  :  نتایج نهایی انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، همچنین کدرشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه فرهنگیان در شهریور ماه اعلام می شود.

نحوه دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری 97 – sanjesh.org

 sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 با استفاده از اطلاعات شخصی داوطلبان حداقل اطلاعاتی که برای مشاهده نتایج کنکور سراسری 97خود نیاز دارند:

1-شماره داوطلبی

2-شماره پرونده

3-کدرهگیری

4- شماره پرونده و سریال ثبت نام

sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 : در صورتی که داوطلبی به هیچ یک از این اطلاعات دسترسی نداشته باشد قادر خواهد بود پس از وارد شدن به سایت سازمان سنجش و با ورود به قسمت پاسخگویی درخواست بازیابی شماره پرونده و داوطلبی خود نمایند. سازمان سنجش در پاسخگویی به داوطلب شماره پرونده داوطلبی متقاضی را به صورت انلاین در اختیار وی قرار خواهد داد.

در صورت بروز مشکل برای دریافت اطلاعات و عدم دریافت شماره پرونده و یا هریک از اطلاعاتی که برای دریافت نتایج کنکور سراسری 97 خود به آن نیاز دارید می توانید از طریق ارتباط با مرکز کد رهگیری خود را دریافت نمایید.

نحوه دریافت کد رهگیری کنکور 97 – 98

کارنامه سبز – نحوه استفاده از کارنامه سبز کنکور 97

نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97

نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 به چه صورت می باشد ؟ 

بعد از اینکه کنکوری ها و داوطلبان کنکور 97  نتایج خود را دریافت کردند در صورتی که متوجه شدند در نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد 97  اشتباهاتی مانند :

1-   تراز شما در زیرگروه ها به درستی درج نشده یا مثلا سهمیه شما درست درج نشده .

2- سهمیه منطقه و یا تاثیر معدل و یا میزان درصد و تاثیر سهمیه در انتخاب رشته شما لحاظ نشده باشد.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 : در صورت مشاهده چنین اشتباهاتیمی توانید اعتراض خود را به نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد97 اعلام نمایید و منتظر بررسی توسط دانشگاه باشند.

ممکن است مشکلاتی مانند تعلق نگرفتن سهمیه مثل سهمیه جانبازان یا سهمیه بسیج فعال و ایثارگران یا فرزند شهید که به دفعات دیده شده است با یک اعتراض کوچک در صورتی حق با شما باشد به اعتراض شما ترتیب اثر داده میشود و برای شما حق انتخاب رشته مجدد ایجاد می شود. بنابراین در صورتی که برای ثبت اعتراض خود دچار مشکل شدید می توانید از طریق تماس با مشاوران سامانه صدای مشاور از نحوه اعتراض خود نسبت به نتایج انتخاب رشته باخبر شوید و یا ثبت اعتراض خود را به مرکز تا مشکل خود را به درستی پیگیری کنید و به نتیجه دلخواه برسید.

برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه اعتراض روی لینک آبی کلیک نمایید. زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت 97 – 98

شرایط و زمان ثبت نام تکمیل ظزفیت  : همانطور که در ابتدا توضیح دادیم  انتخاب رشته کنکور سراسری و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری بهترین رشته را برای خود انتخاب کرده باشید. در صورتی که داوطلبان گرامی در انتخاب رشته موفق به قبولی نشده اند امید خود را از دست ندهند در صورتی که علاقمند به تحصیل در رشته های دانشگاه هستید می توانید فرصت خود را در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری امتحان کنید، بعد از کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال و دسترسی به نتایج خود می توانید با مرکز در ارتباط با شید.

راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 – 98

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 (رشته های پزشکی)

ثبت نام بدون کنکور کلیه دانشگاه ها 

در صورتی که بنا به هر دلیلی در رشته دلخواه خود موفق به قبولی نشده اید برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کلیه دانشگاه ها و اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور و شهریه ثبت نام می توانید با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات مربوط به ثبت نام بدون کنکور را مطالعه کرده و در صورت داشتن سوال و انجام مراحل ثبت نا با مرکز در ارتباط با شید.

برای اطلاع در رابطه با sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 با مرکز در ارتباط باشید.

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور 97-98

شرایط ثبت نام پزشکی بدون کنکور97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – azmoon.org سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی97 – 98

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه sanjesh.org اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان مشهد

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مشهد 99 – 1400 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *