امروز 24 مهر 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / دکتری دانشگاه آزاد / زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97
نتایج اولیه آزمون دکتری 97 - 98

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97
Rate this post

آیا از زمان دقیق اعلام نتایج دکتری 97 سراسری  و آزاد اطلاع دارید؟

داوطلبانی که در موفق به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری شدند توجه داشته باشند نتایج  آزمون دکتری 97 سراسری و آزاد در نیمه دوم فروردین ماه  در دو مرحله اعلام می شود.

1- اعلام نتایج اولیه دکتری 97 

2- اعلام نتایج نهایی دکتری 97

بنابراین داوطلبان در دو نوبت کارنامه خود را دریافت می نمایند، با دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری و در صورت مجاز شدن داوطلب می تواند اقدام به انتخاب کد رشته محل نماید. با توجه به ادغام آزمون دکتری سراسری و دکتری دانشگاه آزاد در صورتی که داوطلب بعد از منتشر شدن کارنامه نتایج اولیه ، در کارنامه داوطلب کد شناسه دانشگاه آزاد درج شده باشد یعنی داوطلب مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 شده است. داوطلبان دقت داشته باشند تنها برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد باهم یکی شده است اعلام نتایج آزمون دکتری و انتخاب رشته آزمون دکتری 97 بصورت جداگانه انجام میشود. با توجه به سوالات بسیار شما داوطلبان در این مقاله به توضیح نحوه و زمان دریافت نتایج اولیه دکتری 97 و به توضیح مراحل بعدی از اعلام نتایج اولیه دکتری 97 خواهیم پرداخت.

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری  97 راهنمای دقیق انتخاب رشته 

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری  97 دانشگاه آزاد

 

زمان و نحوه دریافت نتایج اولیه دکتری 97

با توجه به توضیحات بالا داوطلبان دقت داشته باشند در دو مرحله نتایج آزمون دکتری 97 خود را دریافت می کنند. بنابراین زمان دریافت نتایج آزمون دکتری 97 در هفته آخر فروردین ماه اعلام خواهد شد. نحوه دریافت نتایج اولیه دکتری 97 بصورت اینترنی و توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد و داوطلبان با داشتن اطلاعات شخصی و شماره پروند می توانند نسبت به دریافت نتایج آزمون دکتری 97 خود اقدام نمایند. در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب 50 کدرشته محل در زمان مشخص شده اقدام نمایند. در ادامه به توضیح نحوه دریافت اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 خواهیم پرداخت.

راهنمای تصوریری مشاهده نتایج اولیه دکتری 97

داوطلبان دقت داشته باشند با استفاده از اطلاعات شخصی و بر اساس شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانند نسبت به دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری 97 خود اقدام نمایند. در روش دریافت نتایج دکتری با استفاده از شماره پرونده، داوطلب می تواند با وارد کردن شماره پروند و شماره شناسنامه نتایج اولیه دکتری 97 خود را دریافت نماید. اما آن دسته از داوطلبانی که شماره پرونده و کد پیگیری خود را به هر دلیل گم کرده اند می توانند برای بازیابی شماره پرونده خود با سامانه ثبت نام دکتری تماس گرفته و از مشاوران برای بازیابی شماره پرونده خود کمک بگیرند.

روش دیگری که داوطلبان می توانند نسبت به دریافت نتایج اولیه دکتری 97 خود اقدام نمایند با استفاده از شماره داوطلبی ، نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، سال تولد می باشد. در صورت بروز مشکل در هر مرحله از دریافت نتایج دکتری 97 داوطلبان می توانند با سامانه ثبت نام دکتری در ارتباط باشند.

 

دریافت نتایج اولیه دکتری سراسری و آزاد 97

 

 

انتخاب رشته آزمون دکتری 97 

مرحله بعدی بعد از دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری 97 انجام انتخاب رشته می باشد. بعد از دریافت نتایج اولیه دکتری 97 در صورتی که داوطلبان مجاز شده و حدنصاب لازم را دریافت نمایند. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند باید در اردیبهشت ماه نسبت به پر کردن فرم انتخاب رشته اقدام نمایند. داوطلبان می توانند نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر 50 کدرشته محل) با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، به صورت اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبان برای انتخاب رشته ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام کنند سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند، همچنین داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته که علاقمند به انتخاب رشته‌های دانشگاه‌های آزاد اسلامی هستند باید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کنند و براساس اطلاعیه‌های مربوط اقدام کنند. همچنین علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور در مقطع دکتری با مطالعه مقاله شرایط بورسیه دکتری خارج از کشور می توانند اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

 

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 – 98Rate this post دریافت شناسه انتخاب رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>