امروز 01 خرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97
نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزان تیزهوشان نهم به دهم 97 آیا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 اطلاع دارید؟

دانش آموزان و والدینی که منتظر اعلام نتایج آزمون فرزندان خود هستند توجه داشته باشند  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان می باشد.

متن سؤالات آزمون، در اولین فرصت پس از برگزاری آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان قرار می گیرد همچنین پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود دو هفته بعد از اعلام نتایچ در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد.

برای اطلاع از سایت ثبت نام تیزهوشان و اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

دانش آموزان توجه داشته باشند زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 در تیرماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان 97 می باشد، دانش آموزن با مراجعه به سایت تیزهوشان می توانند نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند، با توجه به حجم ترافیک بالای مراجعه کنندگان به سایت معمولا داوطلبان با مشکل روبه رو می شوند بنابراین می توانند در صورت مشکل برای ورود به سایت از طریق تماس با سامانه ثبت نام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان بعد از مشاهده نتایج خود در صورت قبولی در مدرسه ای که معرفی شده اند با در دست داشتن مدارک لازم می توانند ثبت نام خود را انجام دهند و در صورت عدم قبولی می توانند کارنامه خود را با ریز نمرات و تعداد سوال های پاسخ نداده و … مشخص می شود.

بنابراین برای اطلاع از زمان دقیق نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 می توانید با سامانه در ارتباط باشید.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

 بعد از اعلام نتایج آزمون داوطلبانی که نسبت به کارنامه خود اعتراض دارند با ثبت اعتراض خود در صورت درست بودن انتقادشان ، نسبت به ویرایش کارنامه ایشان اقدام می شود.

طبق روال سال های گذشته در بعضی موارد دانش آموزان ممکن است  نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض داشته باشند و از طریق ثبت اعتراض خود می توانند در صورتی که اعتراض اصولی داشته باشند در نتایج آزمون تیزهوشان شما تجدید نظر خواهد شد. بنابراین اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان نهم به دهم 97 بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان می توانند با مشاهده کارنامه و در صورت عدم قبولی نسبت به سایت آزمون خود اقدام نمایند.  در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت اعتراض خود می توانید از طریق تماس با سامانه ثبت اعتراض خود را انجام دهید.

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان 96 – 97

وهمان طور که گفتیم شرط قبولی در مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون ورودی آن است، در صورتی که ظرفیت خالی در مدارس تیزهوشان موجود باشد، از ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان برای جایگزینی دانش آموزان جدید استفاده می شود.
بنابراین تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در صورتی انجام می پذیرد که مدارس تیزهوشان پس از ثبت نام پذیرفته شدگان ظرفیتشان تکمیل نشده باشد و پس از آن این مدارس اقدام به ثبت نام دانش آموزان در تکمیل ظرفیت می کنند. معمولا ظرفیت اعلام شده برای تکمیل ظرفیت محدود می باشد و داوطلبانی که به دلایلی در آزمون تیزهوشان شرکت نکرده اند و یا در آزمون تیزهوشان قبول نشده اند و می خواهند شانس خود را دوباره امتحان کنند می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 97 – 98 احتمالا 2 هفته پس از ثبت نام اعلام خواهد شد و داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند می توانند نتایج خود را در سایت مشاهده کنند.

نحوه پذیرش بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست برای آگاهی از نشانی مدرسه پذیرفته شده خود به اداره آموزش و پرورش ناحیه محل تحصیل خود مراجعه کنند و با به همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام در مدرسه پذیرفته شده ازجمله شناسنامه ، کارنامه قولی 2 سال آخر تحصیلی خود را تا پایان مرداد ماه اقدام به ثبت نام نمایند. اما نکته مهمی که دانش آموزان باید توجه داشته باشند این است که در اگر داوطلبان در زمان تعیین شده جهت ثبت نام خود در مدرسه اقدام نکنند به منزله ی انصراف از تحصیل در آن مدرسه محسوب خواهد شد.

 

در صورت داشتن هرگوونه سوال در مراحل اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 می توانید با سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98

ثبت نام تیزهوشان| زمان ثبت نام تیزهوشان 97-98 نهم ابتدایی

آیا از زمان ثبت نام تیزهوشان 97  و سایت ثبت نام اطلاع دارید؟ زمان ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>