امروز 04 دسامبر 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اعتراض به نتایج کنکور 97

اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 | زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 | زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعتراض به کلید سوالات کنکور سراسری 99 و زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 : به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1397 می رساند، در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ 1397/04/20 با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی، نسبت به تکمیل فرم «اعتراض به کلید سوالات آزمون» اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی و فرم مذکور دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طرق دیگر و پس از تاریخ اعلام شده، به هیچ عنوان رسیدگی نخواهد شد.

در صورت عدم اطلاع از نحوه ثبت اعتراض کنکور سراسری 99-1400 بعد از مطالعه اطلاعیه از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

آیا از دلایل اعتراض به نتایج کنکور 99 اطلاع دارید؟ مهم ترین موضوعی که بعد از دریافت نتایج کنکور اکثر داوطلبان با آن مواجه هستند و همواره سوالات بسیاری در رابطه با آن دارند نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور می باشد. در این میان برخی از داوطلبان هم هستند که از شرایط ثبت اعتراض و اینکه در چه مواردی و با داشتن چه دلایلی می توانید نسبت به نتایج کنکور اعتراض کنند اطلاع ندارند و به دلیل نداشتن آگاهی از نحوه ثبت و اینکه با چه دلایلی می توانند اعتراض به کنکور خود را اعلام کنند از اعتراض به کنکور 99 منصرف می شوند.

زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99  : ممکن است در برخی موارد مثل عدم اعمال سهمیه یا اعتراض به اشتباه بودن سهمیه در کنکور، عدم تاثیر دادن معدل موثر و یا اعتراض به رتبه و ترازی که کسب کرده اندو با رشته ای که در آن قبول شده اید، داوطلبان اعتراض داشته باشند بنابراین با توجه به سوالات و ابهامات شما در این مطلب به توضیح روند اعتراض به نتایج کنکور 99 پرداخته شده در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت اعتراض با مشاوران سامانه ثبت نام کنکور در ارتباط باشید.

 

دلایل زمان اعتراض به نتایج کنکور 99

متقاضیان برای  اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 و  اعتراض به کلید سوالات کنکور سراسری 99 باید دلایل منطقی را داشته باشند در ادامه به معرفی برخی از این دلایل خواهیم پرداخت. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

1-عدم اعمال سهمیه ایثارگران و رزمندگان

2-اعتراض به نتایج کنکور در رابطه با نحوه محاسبه تراز و رتبه درصد پاسخگویی به سوالات..

3- اعتراض به نتایج کنکور سراسری در رابطه بانحوه تاثیر معدل در کنکور99 می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

4- اعتراض به قبولی در رشته های که انتخاب کردید

بنابراین آن دسته از داوطلبانی که بنابه هر دلیلی نسبت به نتایج نهایی کنکور خود اعتراض دارند باید در شهریور ماه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

تذکر مهم : همچنین آن دسته از داوطلبانی که نسبت به رشته ای که انتخاب کرده اند و قبولی در اولویت پذیرش شده خود رضایت ندارید می توانید با ثبت یک درخواست اینترنتی ساده در سایت سنجش  امکان انتقالی به رشته محل هایی را که در اولویت های بعدی با توجه به کارنامه سبز قبول شده اید اقدام نمایید. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با کارنامه سبز و نحوه قبولی در الویت های بعد با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99 و اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 : : اوطلبان با مراجعه به سازمان سنجش می توانند نسبت به ثبت اعتراض به نتایج کنکور 99 خود اقدام نمایند. فرایند ثبت اعتراض به نتایج کنکور به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خوداری نمایند.

داوطلبان در صورت عضویت در سیستم پاسخگویی سایت سنجش با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانند باکلیک بر روی گزینه ثبت درخواست جدید و انتخاب موضوع اعتراض خود را ثبت نمایید. در صورت عدم عضویت در سیستم پاسخگویی اول باید در این سیستم عضو شده و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.

تذکر مهم: 

اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 :آن دسته از داوطلبانی که منتظر مشخص شدن نتیجه ثبت اعتراض به نتایج کنکور بوده و قصد دارند پس از آن برای انجام انتخاب رشته نمایند توجه داشته باشند که انتخاب رشته هیچ گونه تداخلی با فرایند اعتراض به نتایج کنکور نخواهد داشت. بنابراین می توانید در مرداد ماه پس از مشخص شدن نتایج اولیه کنکور به صورت همزمان با ثبت اعتراض به نتایج کنکور در انتخاب رشته 99 هم شرکت نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

 

سخن نهایی در رابطه با نحوه اعتراض به نتایج کنکور 99

اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 : بنابراین داوطلبان در صورت داشتن دلایل منطقی می توانند برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری99 اقدام نمایند،اما در صورت معقول و منطقی نبودن دلیل اعتراض نیازمند پیگیری مستمر از سمت شماست که شاید این پیگیری نتیجه مطلوبی هم نداشته باشد. پس داشتن هردلیلی غیر منطقی دلیل بر ثبت اعتراض شما در سامانه سنجش نمی باشد بلکه باید از دلایل خود مطمن بوده و با ارئه دلیل و منطق و سند نسبت به ثبت اعتراضات خود اقدام نمایید.

 

در صورت داشتن هرکونه سوال در رابطه با نحوه اعتراض به نتایج کنکور 99 و اطلاع از نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی و نحوه اعمال سهمیه با کلیک برروی لینک ابی و مطالعه مقاله اطلاعات لازم را دریافت ور در صورت برخورد به مشکل با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

نحوه دریافت کد سوابق تحصیل دیپلم و پیش دانشگاهی 

  انواع سهمیه در کنکور سراسری 99  

میزان تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور 99

نحوه اعمال تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران زیر 25 درصد در کنکور 99

تاثیر معدل در کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به کلید سوالات کنکور 99 | زمان اعتراض به نتایج کنکور سراسری 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری

تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور سراسری99

آیا از میزان تاثیر سهمیه رزمندگان در انتخاب رشته کنکور اطلاع دارید؟ داوطلبانی که متقاضی استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *