امروز 20 می 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / اعتراض تیزهوشان 97 | اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98
اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97

اعتراض تیزهوشان 97 | اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه اعتراض تیزهوشان 97 | اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 پایه ششم به هفتم و نهم به دهم خود در سال 97 – 98 اعتراض دارید و از نحوه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 و سامانه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97-98  اطلاع ندارید؟ با توجه به اهمیت موضوع ثبت نام آزمون تیزهوشان و اهمیت قبولی در این آزمون  و با توجه به برقرای برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم اما به صورتی دیگر،  بسیاری از دانش آموزان بعد از دریافت نتایج خود نسبت به نتایجی که در آزمون تیزهوشان دریافت کرده اند اعتراض دارند.

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 : بنابراین آن دسته از دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده و نسبت به نتایجی که انتظار آن را داشته اند نرسیدند و گمان میکنند با انجام اعتراض می توانند در این آزمون قبول شوند می توانند با مطالعه این اطلاعیه از نحوه ثبت اعتراض تیزهوشان 97 و  نحوه ثبت اعتراض خود اطلاعات لازم را دریافت نمایند. در سال های گذشته نیز تعداد زیادی از دانش آموزان اعتراض خود را ثبت کرده و در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قبولی گرفتند.

 

زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 – 98

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 : کلیه داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کرده باشند و پذیرفته نشده باشند می توانند از طریق ثبت درخواست اعتراض تیزهوشان بصورت کاملا اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir اعتراض خود را پیگیری نمایند.

برای کلیه داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، حداکثر یک هفته پس از اعلام نتیجه آزمون، کارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخهای صحیح و غلط، نمری کسب شده در هر درس، نمری کل آن داوطلب و نمری آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضای او صادر میشود.

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 : نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان بدین ترتیب است که داوطلبان با مراجعه به سایت  می توانند در صفحه نتایج با رفتن به قسمتی از جدول که در زیر بخش مدیریت قرار دارد و فشردن دکمه مورد نظر در خواست تجدید نظر در آزمون را بدهند و در برگه ای که ظاهر می شود داوطلبان دو نکته را می بایست مد نظر قرار دهند و آن اینکه 3 مورد از 5مورد اعتراض را می توانید در خواست دهید و فقط یکبار حق ثبت اعتراض را دارید.

درخواست خود را در قالب آن ثبت کنند شامل :
1-عدم تطبیق تعداد پاسخ های درست – نزده – اشتباه درج شده در کارنامه با تصویر پاسخ‌برگ
2-اشتباه در محاسبه نمره کل آزمون
3-عدم تطبیق مندرجات در کارنامه با مندرجات در کارت ورود به جلسه
4-اعمال نشدن شرط مربوط به شرکت دو قلوها
5-موارد دیگر

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 : در هرکدام از این موارد توضیحات ثبت اعتراض حداکثر می بایست 4 خط باشد در مرحله نهایی از فرآیند ثبت اعتراض رسیدی تحت عنوان رسید تجدید نظر به شما ارئه می گردد که دریافت آن به منزله موفقیت آمیز بودن ثبت اعتراض می باشد در این رسید کد تحت عنوان کد پیگیری به شما داده می شود که لازم است آن را یادداشت و نگهداری نمایید تا در موقع پیگیری جواب اعتراض خود با مشکلی رو به رو نشوید.

مرجع و مهلت رسیدگی به اعتراضات موردی مربوط به حوزههای اجرایی، از سوی ستاد برگزاری آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطّلاع داوطلبان و اولیای آنان رسانده میشود. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 و اطلاع از زمان ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان از هر استانی که هستید می تواند با سامانه در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران بپرسید.

زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان 97 – 98

اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 : متن سؤالات آزمون، در او,لین فرصت پس از برگزاری آزمون بر روی سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان  منتشر خواهد شد. کلید تصحیح آزمون نیز، حدود دو هفته پس ازبرگزاری آزمون از سوی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر میشود.

دانش آموزان می توانند از روی سوالات و کلید آن درصد های خود را در هر درس به دست بیاورند. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام میگردد و دانش آموزان با مراجعه به این سایت و درج کد ملی و رمز می توانند اطلاعات فردی و از همه مهم تر وضعیت اعلام قبولی خود را دریافت نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98  : همچنین داوطلب می تواند با مراجعه به قسمت پایین بخش مدیریت کارنامه خود را مشاهده کنند. در این کارنامه برای افراد پذیرفته شده اسم مدرسه قبولی مشخص شده است همچنین برای افرادی که قبول نشده اند نیز، تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و تراز آخرین نفر قبولی در مدارس انتخابی نمایش داده شده است،

بنابراین آن دسته از دانش آموزانی که بعد از مشاهده پاسخ نامه و  کارنامه خود ایرادی در تصحیح سوالات مشاهده کردند می توانند اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان 97 اعلام نمایند. در ادامه به توضیح زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 خواهیم پرداخت در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت اعتراضات خود می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتبطا بوده و حتی ثبت اعتراض خود را به مشاوران بسپارید.

 اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 : دانش آموزان دقت داشته باشند همه مراحل دریافت پاسخنامه و ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 97 بصورت اینترنتی انجام شده و مراجعه حضوری برای داوطلب وجود نخواهد داشت. در صورت دریافت اطلاعات در رابطه با سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.

برای دریافت اطلاعات روی لینک آبی کلیک نمایید.

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 97-98

جهت مشاوره در زمینه اعتراض تیزهوشان 97 | اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد تا چند روز آینده : آیا از اسامی قبول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>