امروز 19 آگوست 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / اخبار مدارس / اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 | لیست ذخیره نمونه دولتی 97 – 98
اسامی پذیرفته گان ذخیره نمونه دولتی 97 - 98

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 | لیست ذخیره نمونه دولتی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 | لیست ذخیره نمونه دولتی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 : دانش آموزانی که موفق به کسب امتیاز لازم برای قبولی آزمون نمونه دولتی 97 – 98  نشده اند، توجه داشته باشند، می توانند شانس قبولی در ذخیره نمونه دولتی را خواهید داشت. بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 97 – 98  در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در صورتی که دانش آموزانی که در لیست پذیرفته شدگان نمونه دولتی قرار گرفته اند، قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را نداشته باشند و یا به واسطه قبولی در مدارس تیزهوشان نخواهند در مدارس نمونه دولتی ثبت نام نمایند، فرصت برای پذیرش دانش آموزانی که تراز نزدیکتری به آخرین فرد قبول شده در مدارس نمونه دولتی دارند فراهم خواهد شد.

لیست ذخیره نمونه دولتی 97 : برای اطلاع از حدنصاب قبولی و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی  97 – 98  و دریافت لیست اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی  97 – 98 در کلیه پایه ها با مرکز در ارتباط باشید.

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 – 98 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی مطابق سال های پیش بعد از اعلام نتایج نمونه دولتی و در اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد. برای اطلاع از اسامی قبولی شدگان آزمون نمونه دولتی و اطلاع از لیست ذخیره و حداقل تراز لازم برای پذرش و قبولی در مدارس نمونه دولتی و قرار گرفتن در اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی با مرکز در ارتباط باشید.

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 – 98 برای هر استان در زمان مشخص شده اعلام می شود،  زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97-98 شهر خود در همین سایت منتشر خواهد شد.

لیست ذخیره نمونه دولتی  97 – 98 

 مهم ترین موضوعی که داوطلبان باید در رابطه با لیست ذخیره نمونه دولتی 97 – 98  بداننداین است که لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی با تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی تفاوتی عمده دارد و لازم به ذکر است که تکمیل ظرفیت مدارس نمونه مربوط می شود به آزمون میان پایه است.

همچنین دانش آموزانی که در لیست ذخیره نمونه دولتی استان ها قرار می گیرند، در تاریخی که نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم اعلام می شود، مشخص خواهد شد در بعضی از شهر ها لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی در زمان اعلام شده تعیین می شود . برا یاطلاع با مرکز نمونه دولتی تماس گرفته و از لیست ذخیره استان خود باخبر شوید.

ثبت نام لیست ذخیره نمونه دولتی 97-98

شرایط ثبت نام دانش آموزانی که در لیست ذخیره نمونه دولتی  97 – 98  قرار گرفته اند در پایه های دوم و سوم، در صورتی خواهد بود که در یک کلاس درس، تعداد 4 یا 5 دانش آموز به دلایل مختلفی مانند انصراف از تحصیل در مدارس نمونه دولتی یا جابجا شدن دانش آموز از مدرسه، با  ظرفیت خالی کلاس مواجه شویم که این ظرفیت خالی به وسیله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی با جایگزینی دانش آموزان جدید، بر اساس لیست ذخیره نمونه دولتی منتشر  پر می شود.

بنابراین در صورت وجود ظرفیت خالی داوطلبان متقاضی تحصیل در این مدارس که اعلام تکمیل ظرفیت می کنند، ثبت نام به عمل خواهد آمدو بعد از برگزاری  آزمون داخلی از بین دانش آموزان لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی با تاثیر مستقیم معدل و نمره آزمون لقدام به دانش آموز جذب می کنند.

ضمنا به اطلاع می رسانیم در صورتی که دانش آموزی که نام وی در لیست قبولی ها باشد در موعد مقرر به واحد مراجعه نکند ثبت نام وی ملغی می گردد و یکی از دانش آموزانی که نام وی در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی باشد جایگزین او خواهد شد.

در صورت داشتن سوال با مرکز ثبت نام نمونه دولتی در ارتباط باشید.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 97-98

زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، و زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به طور میانگین سه هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی، اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 97-98 در پایه نهم به دهم و ششم به هفتم در سایت قرار خواهد گرفت.

 بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 97-98 در صورت قبولی داوطلب در آزمون و مشاهده اسم خود در لیست اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 97-98 باید مطابق اطلاعیه در موعد مقرری که هر یک از مدارس برای ثبت نام حضوری یا تکمیل ثبت نام خود مقرر کرده اند با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی در واحد مربوطه حاضر شوند و نسبت به امور تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند .

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 97 – 98

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 97-98

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 97 | لیست ذخیره نمونه دولتی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

Olympiad.sanjesh.org

Olympiad.sanjesh.org زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی سال 97

سایت Olympiad.sanjesh.org  زمان اعلام نتایج المپیاد دانشجویی 97 : دانشجویانی که موفق به ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>