امروز 07 جولای 2020 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اسامی پذیرفته گان ذخیره نمونه دولتی 97 - 98

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 | لیست ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 | لیست ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 : دانش آموزانی که موفق به کسب امتیاز لازم برای قبولی آزمون نمونه دولتی 99 – 1400  نشده اند، توجه داشته باشند، می توانند شانس قبولی در ذخیره نمونه دولتی را خواهید داشت. بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 99 – 1400  در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم در صورتی که دانش آموزانی که در لیست پذیرفته شدگان نمونه دولتی قرار گرفته اند، قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را نداشته باشند و یا به واسطه قبولی در مدارس تیزهوشان نخواهند در مدارس نمونه دولتی ثبت نام نمایند، فرصت برای پذیرش دانش آموزانی که تراز نزدیکتری به آخرین فرد قبول شده در مدارس نمونه دولتی دارند فراهم خواهد شد.

لیست ذخیره نمونه دولتی 99 : برای اطلاع از حدنصاب قبولی و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی  99 – 1400  و دریافت لیست اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی  99 – 1400 در کلیه پایه ها با مرکز در ارتباط باشید.

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی مطابق سال های پیش بعد از اعلام نتایج نمونه دولتی و در اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد. برای اطلاع از اسامی قبولی شدگان آزمون نمونه دولتی و اطلاع از لیست ذخیره و حداقل تراز لازم برای پذرش و قبولی در مدارس نمونه دولتی و قرار گرفتن در اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی با مرکز در ارتباط باشید.

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400 برای هر استان در زمان مشخص شده اعلام می شود،  زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99-1400 شهر خود در همین سایت منتشر خواهد شد.

لیست ذخیره نمونه دولتی  99 – 1400 

 مهم ترین موضوعی که داوطلبان باید در رابطه با لیست ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400  بداننداین است که لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی با تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی تفاوتی عمده دارد و لازم به ذکر است که تکمیل ظرفیت مدارس نمونه مربوط می شود به آزمون میان پایه است.

همچنین دانش آموزانی که در لیست ذخیره نمونه دولتی استان ها قرار می گیرند، در تاریخی که نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم اعلام می شود، مشخص خواهد شد در بعضی از شهر ها لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی در زمان اعلام شده تعیین می شود . برا یاطلاع با مرکز نمونه دولتی تماس گرفته و از لیست ذخیره استان خود باخبر شوید.

ثبت نام لیست ذخیره نمونه دولتی 99-1400

شرایط ثبت نام دانش آموزانی که در لیست ذخیره نمونه دولتی  99 – 1400  قرار گرفته اند در پایه های دوم و سوم، در صورتی خواهد بود که در یک کلاس درس، تعداد 4 یا 5 دانش آموز به دلایل مختلفی مانند انصراف از تحصیل در مدارس نمونه دولتی یا جابجا شدن دانش آموز از مدرسه، با  ظرفیت خالی کلاس مواجه شویم که این ظرفیت خالی به وسیله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی با جایگزینی دانش آموزان جدید، بر اساس لیست ذخیره نمونه دولتی منتشر  پر می شود.

بنابراین در صورت وجود ظرفیت خالی داوطلبان متقاضی تحصیل در این مدارس که اعلام تکمیل ظرفیت می کنند، ثبت نام به عمل خواهد آمدو بعد از برگزاری  آزمون داخلی از بین دانش آموزان لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی با تاثیر مستقیم معدل و نمره آزمون لقدام به دانش آموز جذب می کنند.

ضمنا به اطلاع می رسانیم در صورتی که دانش آموزی که نام وی در لیست قبولی ها باشد در موعد مقرر به واحد مراجعه نکند ثبت نام وی ملغی می گردد و یکی از دانش آموزانی که نام وی در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی باشد جایگزین او خواهد شد.

در صورت داشتن سوال با مرکز ثبت نام نمونه دولتی در ارتباط باشید.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99-1400

زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 ، و زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ششم به هفتم 99-1400 به طور میانگین سه هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی، اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 99-1400 در پایه نهم به دهم و ششم به هفتم در سایت قرار خواهد گرفت.

 بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 99-1400 در صورت قبولی داوطلب در آزمون و مشاهده اسم خود در لیست اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 99-1400 باید مطابق اطلاعیه در موعد مقرری که هر یک از مدارس برای ثبت نام حضوری یا تکمیل ثبت نام خود مقرر کرده اند با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی در واحد مربوطه حاضر شوند و نسبت به امور تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند .

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 99-1400

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان ذخیره نمونه دولتی 99 | لیست ذخیره نمونه دولتی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرط معدل برای ورود به فنی حرفه ای

شرط معدل برای ورود به فنی حرفه ای

آیا از شرط معدل برای ورود به فنی حرفه ای اطلاع دارید ؟ آیا از شرط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *