امروز 30 مرداد 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98
اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98
4 (80%) 3 votes

اعلام نتایج آزمون پایه دهم سمپاد تا چند روز آینده : آیا از اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 اطلاع دارید؟ زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 در نیمه دوم تیرماه در سایت تیزهوشان منتشر می شود. با توجه برگزاری آزمون تیزهوشان برای پایه نهم به دهم و برقرای برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال 97 برای قبلی دانش آموزان در مدارس تیزهشان، اغلب دانش آموزان پایه نهم به دهم که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند به دنبال دریافت اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97-98 می باشند.

در صورت عدم دسترسی به سایت و اطلاع از نحوه دریافت و در صورت گم کردن رمز ورود می توانید از هر کجای کشور از طریق ارتباط با مرکز نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 خود در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم 97 را 07دریافت نمایید.

طبق برنامه زمان بندی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 ورودی پایه های هفتم و پایه اول دوره دوم متوسطه درتیرماه اعلام خواهد شد. با توجه به اهمیت نتایج آزمون تیزهوشان 97 برای دانش آموزانی که در این آزمون شرکت کرده اند، در این مطلب به ارائه اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان97 می پردازیم.

 

نحوه دریافت اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 : دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند توجه داشته باشند نتایج تیزهوشان در یک مرحله در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت یعنی دانش آموز یا در آزمون تیزهوشان قبول شده ویا نتوانسته حدنصاب قبولی را در آزمون تیزهوشان کسب نمایند پس قبولی ذخیره برای دانش آموزان اعلام نخواهد شد.

 اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 به دو شکل برای داوطلبان منتشر خواهد شد. دانش آموزانی که حد نصاب نمره قبولی را برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دریافت کرده اند باید بصورت مستقیم و بدون دریافت کارنامه به مدارس تیزهوشانی که قبول شده اند مراجعه کرده و دانش آموزانی هم که قبول نشدند می توانند کارنامه کامل خود را دریافت کنند و نتایج امتحان خود به صورت دقیق باخبر شوند.

بنابراین آن دسته از دانش آموزانی که می خواهند کارنامه کامل خود را دریافت کنند و به اینترنت دسترسی ندارند و یا با مراجعه به سایت تیزهوشان نمی توانند وارد سیستم شوند برای دریافت لیست اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97-98 و دریافت نتایج آزمون تیزهوشان می توانند از طریق ارتباط با سامانه ثبت نام تیزهوشان نتایج خود را دریافت نمایند.

 

سایت دریافت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

 

اعتراض به نتایج اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97

اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 : دانش آموزانی که نسبت نتایج آزمون تیزهوشان خود اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را از طریق سایت Azmoon.medu.ir ثبت نمایند و درصورت داشتن هرگونه سوال در رابطه نحوه اعتراض و اینکه چه شرایطی برای درخواست اعتراض باید داشته باشند می توانند با مشاوران سامانه ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشند.

همانطور که گفتیم همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 -97، نشانی دقیق دبیرستان های تیزهوشان ( استعداد های درخشان تاریخ مراجعه برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود. آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای داوطلبانی که قبول نهایی شده اند حداکثر تا پایان مرداد ماه 97 می باشد و در صورت عدم حضور در مدارس تعیین شده و دیر اقدام نمودن برای ثبت نام دیگر مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

برای اطلاع از نحوه ثبت اعتراض با مراجعه به مقاله نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97 می توانید از شرایط ثبت اعتراض خود مطلع شوید.

 

شرایط پذیرش دانش آموزان بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 

1- ظرفیت پذیرش دبیرستانهای دوری اول و دوم استعدادهای درخشان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداری کل آموزش وپرورش استان و با تأیید مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان تعیین شده است که در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه ثبت نام، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با اسامی قبول شدگان تیزهوشان 97 و اطلاع از شرایط ثبت نام بعد از قبولی در آزمون تیزهوشان با مرکز در ارتباط باشید.

2- هیچگونه افزایش در تعداد دبیرستانهای دوری اول یا دوم استعدادهای درخشان یا افزایش در ظرفیت پذیرش آنها، مجاز نیست.

3-پذیرش دانش آموزان برای ورود به دبیرستانهای دوری اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان، صرفاً بر اساس رتبۀ مبتنی بر نمری آزمون ورودی خواهد بود.
4-در مواردی که تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون متقاضی یک رشتۀ تحصیلی در هریک از دبیرستانهای دوری دوم استعدادهای درخشان، کمتر از حدنصاب مورد نیاز بوده و یا نمرات آنان کمتر از حد قابل قبول باشد، به تشخیص کارشناسی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان آن رشتۀ تحصیلی در مدرسۀ مذکور کمتر از ظرفیت اعلام شده تعیین و منتشر خواهد شد.

5-در شهرستانهایی که دارای چند دبیرستان دوری اول یا دوم متوسطه استعدادهای درخشان هستند، داوطلبان در انتخاب 4 مدرسۀ مورد نظر خود در سطح شهرستان اختیار کامل دارند و هر داوطلب میتواند حداکثر سه دبیرستان دوره اول یا دوم استعدادهای درخشان (همگی در یک شهرستان واحد) را به ترتیب اولویت در نمونبرگ تقاضانامۀ خود انتخاب نماید. ضمناً، داوطلبان آزمون ورودی دوری دوم متوسطه در اولویتهای انتخابی خود در زمان ثبتنام در آزمون، صرفاً مجاز به انتخاب یک رشتۀ تحصیلی میباشند

6-پذیرش دانش آموزان برای ورود به دبیرستانهای دوری اول و دوم متوسطه استعدادهای درخشان، صرفاً بر اساس رتبۀ مبتنی بر نمره آزمون ورودی خواهد بود

7-پذیرش نهایی دانش آموز در دبیرستانهای دوری دوم استعدادهای درخشان، برای رشته های تحصیلی (علوم تجربی، ریاضی 5 و فیزیک و ادبیات و علوم انسانی) منوط به کسب شرایط احراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی مربوط میباشد. ضمناً، تغییر رشتۀ پذیرفته شدگان در دبیرستان های دوری دوم استعدادهای درخشان در سال اول پذیرش اکیداً ممنوع بوده و در پایه های بعد، علاوه بر دارا بودن شرایط و ضوابط تغییر رشتۀ تحصیلی، کسب کف امتیاز قبولی در رشتۀ مورد نظر در آزمون ورودی، در آن دبیرستان الزامی می باشد.

همچنین برای اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مراجعه به مقاله می توانید نه تنها از منابع آزمون بلکه از کتاب های آموزشی و دسترسی به بهترین معلم ها و دبیر های تیزهوشانی در شهر خود مطلع شوید.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه دریافت اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97 با مرکز ثبت نام تیزهوشان در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 - 98

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ( سمپاد ) 97

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ( سمپاد ) 975 (100%) 1 vote زمان اعلام نتایج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>