امروز 30 اردیبهشت 1397 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه های وزارت بهداشت / مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 – 98
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا از مدارک لازم برای ثبت نام ازمون ( کنکور) ارشد وزارت بهداشت 97 اطلاع دارید؟

آیا می دانید با داشتن چه شرایطی می توانید در این آزمون شرکت کنید؟

 داوطلبان دقت داشته باشند زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 در اسفند ماه بوده و داوطلبان در فروردین ماه در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری  فقط بصورت اینترنتی از طریق سایت sanjeshp.ir
http:// صورت میپذیرد برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید بعد از مطالعه کامل دفترچه راهنما، فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.در ادامه آنچه که برای ثبت نام به آن احتیاج دارید که شامل مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت و شرایط لازم برای ثبت نام در کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد را در اختیار شما می گذاریم .

اما اگر قصد تحصیل در رشته های وزارت بهداشت دانشگاه های خاصی مثل دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و دانشگاه علوم پزشکی ارتش و دانشگاه شاد و دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه آزاد را دارید می توانید از طریق ارتباط باسامانه ثبت نام رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت اطلاعات لازم را دریافت نمایید. هدف این سامانه بهبود در روند ثبت نام و پذیرش شما در رشته های علوم پزشکی ارشد وزارت بهداشت می باشد.

با کلیک بر روی لینک آبی اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان برگزاری ارشد وزارت بهداشت 97

زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

 

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 97

متقاضیان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 برای شرکت و ثبت نام در این آزمون نیازمند مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 می باشند در صورت عدم ارئه هر کدام از مدارک در صورت قبولی داوطلب منتفی خواهد شد.

داوطلبان ملزم میباشند کلیه مدارک مورد نیاز را بر حسب مورد، بطور کامل و خوانا و صحیح ارسال کنند. در صورت ناقص ، ناخوانا، نادرست بودن، مسئولیت عواقب بعدی به عهد داوطلب خواهد بود.

با توجه به اینکه کلیه مدارک مورد نیاز مانند مدرک تحصیلی، مدرک نشان دهنده وضعیت طرح نیروی انسانی، مدرک نشان دهنده سابقه کار، مدرت نظام وظیفه و …متعاقباً پس از قبولی، توسط دانشگاه پذیرنده اخذ خواهد شد، بنابراین از اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات غیر مرتبط و غیر واقعی خودداری شود .پس از پذیرش در آزمون درصورت هرگونه مغایرت با ضوابط اعلام شده، قبولی داوطلب منتفیگردیده و از ادامه تحصیل جلوگیری شده و طبق ضوابط با متخلف برخورد خواهد شد. بنابراین داوطلبان دقت کامل را مبنی بر واجد شرایط بودن جهت شرکت در آزمون و پذیرش در رشته مورد نظر داشته باشند.

مدارک لازم برای ثبت نام به شرح زیر می باشد اما داوطلبان باید در صورت داشتن شرایط لازم که در ادامه توضیح خواهیم داد اقدامم به ثبت نام در آزمون ارشد وزارت بهداشت نمایند.

1- اسکن عکس 3*4 با حجم 20-100 کیلو بایت

2-اسکن اصل شناسنامه

3-اسکن اصل کارت ملی

این ها مدارک لازم برای ثبت نام در کنکور وزارت بهداشت می باشد .

داوطلب پس از وارد نمودن کدملی، گزینه مربوط به وضعیت پرداخت الکترونیکی را انتخاب و وارد صفحه پرداخت الکترونیکی میشود. در این مرحله، پرداخت برای رشته اول از یک گروه انجام شده و کلید تأیید نهایی پرداخت زده شود. پس از پرداخت این صفحه بسته شده و داوطلب باید مجدداً وارد سامانه اینترنتی مرکز سنجش شده و ضمن وارد نمودن مجدد کد ملی خود (که در مرحله قبل وارد کرده )و از وضعیت پرداخت خود برای رشته اول اطلاع پیدا میکند. درصورت تمایل به انتخاب رشته دوم، گزینه “پرداخت هزینه آزمون برای رشته دوم “را انتخاب و مراحل قبلی را مجدداً تکرار نماید. در صورتیکه داوطلب فقط متقاضی یک رشته از گروه میباشد نیازی به پرداخت رشته دوم نبوده و پس از اتمام مرحله اول برای رشته اول گزینه آغاز ثبت نام را انتخاب نماید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مراحل ثبت نام ارشد وزارت بهداشت می توانید از هرکجای کشور که هستید در هر ساعت از شبانه روز با سامانه در ارتباط بوده و سوالات خود را از مشاوران سامانه بپرسید.

آزمون کلیه رشته ها در شهرهای اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان- اهواز- ایلام- بوشهر -بندرعباس -خرم آباد- رشت – زاهدان- زنجان -ساری- سمنان – سنندج – شیراز- شهرکرد- قزوین – بیرجند- تبریز- تهران مشهد – همدان-کاشان – کرمانشاه- کرمان – گرگان – قم – یاسوج و یزد برگزار میشود . بنابراین داوطلبان باید در ردیف محل امتحان فرم ثبت نام یکی از شهرهای فوق را بعنوان محل حوزه امتحانی جهت شرکت در آزمون انتخاب کند. محل آزمون مجزا از دانشگاه محل تحصیل میباشد و هیچ ارتباطی به محل تحصیل ندارد.

پس از اتمام مرحله ثبت نام و ویرایش، به هیچ عنوان محل حوزه امتحانی تغییر نخواهد کرد. بنابرانی نهایت دقت را در هنگام پر کردن فرم ثبت نام داشته باشید.

شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند که شرایط ثبت نام برای گروه های مختلف که متقاضی شرکت در دانشگاه هایی مثل بقیه الله و ارتشو دانشگاه آزاد هستند متفاوت می باشد که به طور کلی به برخی از شرایط کلی که داوطلبان باید داشته باشند اشاره خواهیم کرد در نهایت برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با رشته و دانشگاهی که می خواهید در ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نمایید پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت نام با سامانه در ارتباط بوده و با اطلاعات کامل ثبت نام خود را انجام دهید.

1-  دارا بودن دانشنامه کارشناسـی، کارشناسـی ارشـد ، دکتـری عمـومی گـروه پزشـکی و مـدارک بـالاتر  متناسب با رشته تحصیلی مـورد تقاضـا در رشـته هـای امتحـانی کارشناسـی ارشـد بـر اسـاس مـدارک  مـورد پذیرش یکی از دانشگاههای داخـل یـا خـارج از کشـور تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت علوم،تحقیقـات وفنـاوری و یـا گـواهی مبنـی بـر فـارغ التحصیلی و داوطلبانی که طبق مدارک مورد پذیرش جدول مذکور نسبت به انتخاب رشته امتحانی اقدام نکنند در هر مرحله از روند برگزاری آزمون اعم از بررسی مدارک، اعلام نتایج ، پذیرش و دوره تحصیل، از روند سنجش حذف و از ادامه تحصیل محروم خواهند شد.

2- عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های کارشناسی ارشد و یا سایر مقاطع تحصیلی در همان1 دانشگاه و یا دانشگاه های دیگر و سایر موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور (به هنگام قبولی در آزمون و طول تحصیل).

3- دانشجویان دوره کارشناسی ارشد که از تحصیل محروم یا از ادامه تحصیل منصرف میشوند باید با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه حساب کنند،  و میتوانند مجدداً در آزمون ورودی دورههای کرشناسی ارشد ناپیوسته شرکت نمایند( دانشجوی محروم ازتحصیل نمیتواند در آزمون ورودی کارشناسی ارشد رشته قبلی خود شرات نماید.)

4- میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هررشته 50% و کسب حداقل 30%نمره کل آزمون جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های علوم پزشکی الزامی می باشد.

5-بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، دارا بودن حداقل  2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی در بخش های بیمارستانی جهت شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت  برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های  پرستاری اورژانس -تکنولوژی گردش خون -پرستاری مراقبتهای ویژه -پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان  ضروری می باشد.

6-دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد چنانچه در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از آمـوزش رایگـان برخوردار بوده و مجددا با مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی خود متقاضی شرکت در رشته های این آزمون می  باشند در صورت قبولی در رشته محل هایی که تحصیل در آنها رایگان مـی باشد، ملزم به پرداخت شهریه میباشند.

در صورت اینکه متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هستید برای اطلاع از شرایط و مدارک لازم برای شرکت و ثبت نام در ارشد وزارت بهداشت بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن سوال با سامانه در ارتباط باشید.

جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور مقطع کاردانی 97 – 98

آیا قصد ثبت نام کاردانی به کارشناسی رشته های پزشکی را دارید ؟ آیا از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>