امروز 20 آوریل 2019 شما در تحصیل نیوز هستید.
تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱ شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بلاگ / دانشگاه آزاد / بدون کنکور دانشگاه آزاد / آیین نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98
آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 - 98

آیین نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه آیین نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبانی که در حال تحصیل در دانشگاه آزاد هستند و یا به تازگی در دانشگاه آزاد قبول شده اند، بنابه هر دلیلی قصد انتقال و میهمانی از واحدها دانشگاه آزاد اسلامی را دارید توجه داشته باشند قبل از مراجعه به سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد باید با مطالعه آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96 و آگاهی از شرایط نقل و انتقال دانشگاه آزاد 97 اقدام به ثبت نام خود نمایید. هدف مشاوران در این سامانه آگاهی متقاضیان از شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می باشد بنابراین قبل از تصمیم گیری مطالعه این اطلاعیه جهت راهنمایی شما الزامی می باشد.

 

آیین نامه نقل و انتقال دانشگاه آزاد در نیمسال دوم 

آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد 96 – 97 شامل موارد زیادی می باشد که در این مقاله به طور خلاصه به آن پرداخته ایم : 

1- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96، از مورخ 1396/09/25 لغایت 1396/10/10 می باشد.( روند ثبت درخواست خود را به روز آخر موکول نفرمایید.)
2- با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و انتخاب ماده متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد وجود خواهد داشت.)
3- متقاضیان می توانند از تاریخ 1396/11/07 شروع و تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند. (پیگیری وضعیت دانشجویان صرفا از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد)
4- از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید.
5- از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.
6- با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد وجود دارد توصیه می شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

تذکر مهم 1: پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید.

تذکر مهم2:صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد و آگاهیاز شرایط عمومی نقل و انتقالات از هر کجای کشور که هستید می توانید با مشاوران سامانه نقل و انتقال دانشگاه آزاد در ارتباط باشید و ثبت نام خود را در سامانه نقل و انتقال به مشاوران ما بسپارید. 

شرایط  عمومی نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

انتقال دانشجو در تمامی مواد آیین نامه در نیمسال آخر تحصیل ممنوع بوده و  ثبت درخواست میهمانی -انتقال دارای هزینه بررسی مدارک می باشد. پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست، هزینه بررسی از متقاضیان دریافت نخواهد شد. همچنی داوطلبان توجه داشته باشند ثبت درخواست انتقال فقط یکبار در طول تحصیل امکان پذیر است. با توجه به اینکه کلیه درخواست ها توسط سامانه کنترل و پردازش می شود، مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاهی و سازمان مرکزی تأثیری در تغییر وضعیت درخواست دانشجو نخواهد داشت.

توصیه می شود قبل از پرداخت هزینه و ثبت درخواست، آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی که در مقاله ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد به شما ارئه دادیم را به دقت مطالعه و نسبت به تهیه فایل مدارک مورد نیاز مواد انتخابی خود نثبت به ثبت اقدام نمایید. 

همچنین نقل و انتقال دانشجویان واحدهای الکترونیکی ممنوع می باشد و امکان ثبت درخواست برای دانشجویان جدید الورود وجود ندارد و نقل و انتقال دانشجویان واحدهای بین الملل و برون مرزی طبق آیین نامه ممنوع است.

ثبت درخواست برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی ممنوع می باشد (به استثناء متقاضیان واجد شرایط (شاهد و ایثارگران، درصورت عدم استفاده از این سهمیه در سایر مقاطع تحصیلی)

انتقال یا میهمانی دانشجویان در صورت نداشتن منع آموزشی و تأیید صحت مدارک و مستندات ارسالی دانشجو توسط واحد دانشگاهی امکان پذیر است.

با توجه به وجود مشکلات احتمالی نظیر مغایرت و … حتی الامکان از به تعویق انداختن ثبت درخواست خود به روزهای پایانی خودداری نمایید.

انتقال و میهمانی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری در صورت احراز شرایط آیین نامه و وجود رشته، مقطع و گرایش تحصیلی در واحد دانشگاهی مقصد امکان پذیر است.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام در نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد در ارتباط باشید. همچنی برای آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  روی مقاله مورد نظر کلیک نمایید.

جهت مشاوره در زمینه آیین نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98

رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 – 98 : کنکوری هایی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>